Справа № 560/5821/20
іменем України
05 лютого 2021 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Михайлова О.О.
розглянувши адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СЛАВУТАТРАНСАВТО" до Конкурсної комісії Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області , Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області , Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 , Фізична особа-підприємець ОСОБА_2 , Фізична особа-підприємець ОСОБА_3 про визнання протиправними та скасування рішень та зобов'язання вчинити дії,
Товариство з обмеженою відповідальністю "СЛАВУТАТРАНСАВТО" звернулось до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Конкурсної комісії Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області, Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області, в якій просить суд:
1. Визнати протиправним та скасувати рішення конкурсного комітету щодо результатів конкурсу проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Славутської міської ради №245 від 31.07.2020 та рішення виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області №315 від 17.09.2020 в частині визначення переможця на об'єкті конкурсу №6, на об'єкті конкурсу №7, на об'єкті конкурсу №8, на об'єкті конкурсу №9.
2. Зобов'язати Виконавчий комітет Славутської міської ради Хмельницької області прийняти нове рішення, яким визнати ТОВ "СЛАВУТАТРАНСАВТО" переможцем за результатами конкурсу проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Славутської міської ради №245 від 31.07.2020 на об'єкті конкурсу №5, об'єкті конкурсу №6, на об'єкті конкурсу №7, на об'єкті конкурсу №8, на об'єкті конкурсу №9 та укласти договір з переможцем на термін передбачений ч. 5 ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт".
3. Стягнути з виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області понесені судові витрати в розмірі сплати судового збору та витрат на правову допомогу в сумі 25 000 грн.
В обґрунтування позовних вимог зазначає, що 10.09.2020 конкурсною комісією на виконання рішення виконкому Славутської міської ради №245 від 31.07.2020 було проведено повторний конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у Славутській міській ОТГ.
Під час проведення конкурсу було допущено ряд грубих порушень законодавства, яке регламентує проведення конкурсу, умов та підстав, які враховуються при визначенні переможця конкурсу, а тому рішення конкурсного комітету та рішення організатора конкурсу щодо визначення переможця у конкурсі підлягає скасуванню.
Ухвалою суду від 02.10.2020 відкрито провадження в адміністративній справі, розгляд справи призначено за правилами спрощеного позовного провадження та залучено до участі у справі як третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області, фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 , фізичну особу-підприємця ОСОБА_2 , фізичну особу-підприємця ОСОБА_3 . Також зазначеною ухвалою суду витребувано у Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області належним чином засвідчені копії документів, поданих перевізниками-претендентами для участі у конкурсі на об'єктах конкурсу: №5, №6, №7, №8, №9, а також рішення конкурсного комітету щодо результатів конкурсу проведеного на підставі рішення Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області.
На виконання вимог ухвали суду, 16.10.2020 від відповідача надійшли докази, що витребовувалися судом.
26.10.2020 Виконавчим комітетом Славутської міської ради Хмельницької області подано до суду відзив на позовну заяву, згідно з яким просить відмовити в задоволенні позовних вимог. Зазначає, що конкурс з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування у Славутській міській ОТГ проведено у повній відповідності до вимог чинного законодавства України.
До Хмельницького окружного адміністративного суду 23.11.2020 від Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області надійшло клопотання про розгляд справи в судовому засіданні з викликом сторін.
Враховуючи те, що дана справа є незначної складності, характер спірних правовідносин та предмет доказування не вимагають проведення судового засідання, в задоволенні клопотання необхідно відмовити.
Від представника третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача фізичних осіб-підприємців: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 11.01.2021 надійшли пояснення на позовну заяву яких зазначає, що проти позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "СЛАВУТАТРАНСАВТО" заперечує. Вважає позов необґрунтованим та безпідставним, просить в задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю "СЛАВУТАТРАНСАВТО" відмовити в повному обсязі.
Дослідивши матеріали справи, суд встановив наступні обставини.
Рішенням Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області №244 від 31.07.2020 не допущено перевізників-претендентів до участі в конкурсі з еревезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у Славутській міській ОТГ.
31.07.2020 Виконавчим комітетом Славутської міської ради Хмельницької області прийнято рішення №245 "Про повторне оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у Славутській міській ОТГ".
10.09.2020 конкурсною комісією на виконання рішення виконкому Славутської міської ради №245 від 31.07.2020 було проведено повторний конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у Славутській міській ОТГ.
Рішенням Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області від 17.09.2020 №315 "Про визначення переможців конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування у Славутській міській ОТГ" вирішено визначити переможцями конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування у Славутській ОТГ:
1. На об'єкті конкурсу №1 переможцем визначено фізичну особу-підприємця ОСОБА_4 .
2. На об'єкті конкурсу №2 переможцем визначено фізичну особу-підприємця ОСОБА_5 .
3. На об'єкті конкурсу №3 переможцем визначено фізичну особу-підприємця ОСОБА_2 .
4. На об'єкті конкурсу №4 переможцем визначено фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 .
5. На об'єкті конкурсу №5 переможцем визначено Товариство з обмеженою відповідальністю "СЛАВУТАТРАНСАВТО".
6. На об'єкті конкурсу №6 переможцем визначено фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 . ТОВ "СЛАВУТАТРАНСАВТО" визначено таким, що посів друге місце у конкурсі по об'єкту №6.
7. На об'єкті конкурсу №7 переможцем визначено фізичну особу-підприємця ОСОБА_2 . ТОВ "СЛАВУТАТРАНСАВТО" визначено таким, що посів друге місце у конкурсі по об'єкту №7.
8. На об'єкті конкурсу №8 переможцем визначено фізичну особу-підприємця ОСОБА_3 . ТОВ "СЛАВУТАТРАНСАВТО" визначено таким, що посів друге місце у конкурсі по об'єкту №8.
9. На об'єкті конкурсу №9 переможцем визначено фізичну особу-підприємця ОСОБА_3 . ТОВ "СЛАВУТАТРАНСАВТО" визначено таким, що посів друге місце у конкурсі по об'єкту №9.
Позивач вважає протиправним рішення виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області №315 від 17.09.2020 в частині визначення переможця на об'єкті конкурсу №6, на об'єкті конкурсу №7, на об'єкті конкурсу №8, на об'єкті конкурсу №9.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає та враховує наступне.
Засади організації та діяльності автомобільного транспорту визначені Законом України "Про автомобільний транспорт" від 05.04.2001 №2344-III (далі - Закон №2344-III в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин).
Відповідно до ч. 1 ст. 43 Закону №2344-III визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.
Ч. 1 ст. 44 Закону №2344-III передбачено, що організація проведення конкурсу та визначення умов перевезень покладаються на органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.
Відповідно до ст. 45 Закону №2344-III у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у статті 34 цього Закону.
До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які: визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб'єкта господарювання; подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію; не відповідають вимогам статті 34 цього Закону; передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.
Процедура підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування визначена Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (далі - Порядок №1081).
Відповідно до п. 8 Порядку №1081 переможця чи переможців конкурсу визначає організатор перевезень на підставі рішення конкурсного комітету окремо щодо кожного об'єкта конкурсу.
Згідно з п. 17 Порядку №1081 у конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України "Про автомобільний транспорт", а також умовам проведення відповідного конкурсу.
Відповідно до п. 37 Порядку №1081 достовірність інформації, викладеної у заяві та документах, визначених пунктом 29 цього Порядку, перевіряється організатором та/або робочим органом не пізніше ніж за два дні до дати проведення конкурсу.
Пунктом 40 Порядку №1081 визначено, що під час проведення конкурсу конкурсний комітет розглядає пропозиції перевізників-претендентів на підставі інформації, поданої ними в конвертах N 1 і 2.
Відповідно до пункту 46 Порядку № 1081 організатор перевезень визнає переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньообласних, внутрішньорайонних та міських автобусних маршрутах того перевізника-претендента, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів, підготовлених конкурсним комітетом.
Організатор перевезень визнає перевізником-претендентом на конкурсі з перевезення пасажирів на внутрішньообласних, внутрішньорайонних та міських автобусних маршрутах, який посів друге місце, того перевізника-претендента, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів, підготовлених конкурсним комітетом, без урахування показника переможця конкурсу.
У разі коли перевізники-претенденти під час участі у конкурсі з перевезення пасажирів на внутрішньообласних, внутрішньорайонних та міських автобусних маршрутах набрали однакову кількість балів, переможець конкурсу визначається шляхом голосування.
Перевізника-претендента, визнаного переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньообласних, внутрішньорайонних та міських автобусних маршрутах, може бути визнано таким, лише у разі, коли набрана ним за окремим об'єктом конкурсу кількість балів вища ніж нуль.
Організатор перевезень визнає переможцем чи переможцями конкурсу з перевезення пасажирів на міжобласних автобусних маршрутах того перевізника чи перевізників, які відповідають вимогам статей 45 і 46 Закону України "Про автомобільний транспорт" та цього Порядку.
Згідно з пунктом 50 Порядку № 1081 протокол засідання конкурсного комітету повинен містити інформацію про: дату, час та місце проведення засідання конкурсного комітету; прізвища, імена та по батькові членів конкурсного комітету, які присутні на засіданні; номери та назви об'єктів конкурсу; найменування перевізників-претендентів; результати поіменного голосування членів конкурсного комітету та/або результати, отримані за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів за кожним критерієм оцінки; рішення про результати конкурсу.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що жоден з претендентів окрім позивача не має в наявності матеріально-технічної бази.
Суд критично ставиться до таких тверджень, з огляду на наступне.
Відповідно пп. 3, 4 п. 16 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом затверджених постановою КМУ від 2 грудня 2015 р. N 1001, Ліцензіат зобов'язаний:
- створити власну або орендувати матеріально-технічну базу, яка забезпечує виконання технологічних операцій в обсягах, визначених пунктом 26 цих Ліцензійних умов, та забезпечувати виконання технологічних операцій;
- у разі відсутності матеріально-технічної бази або якщо одна чи більше технологічних операцій не виконуються, укласти договори із суб'єктами господарювання, що надають послуги з виконання технологічних операцій, передбачених підпунктами 2 - 5 пункту 26 цих Ліцензійних умов.
Відповідно до листа Державної служби України з безпеки на транспорті від 08.09.2020 №7036/02/15-20 усі перевізники, що подали свої пропозиції на участь у конкурсі мають матеріально-технічну базу: ТОВ "СЛАВУТАТРАНСАВТО" - власну, решта перевізників - за договором про надання послуг.
Щодо твердження позивача про наявність лише у нього транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб із інвалідністю та порушення відповідачем вимог закону, з підстав укладення з Товариством з обмеженою відповідальністю "СЛАВУТАТРАНСАВТО" договору лише на один рік, суд зазначає наступне.
Додатком 5 Порядку №1081 визначено Перелік показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій автомобільних перевізників-претендентів (на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на внутрішньообласних, внутрішньорайонних та міських автобусних маршрутах).
Згідно з п. 10 Додатку 5 Порядку №1081, учаснику нараховується +15 балів за наявність матеріально-технічної бази, на якій забезпечується проведення медичного огляду водіїв, їх стажування та інструктажі, а також огляд технічного стану автобусів та їх зберігання у разі розміщення такої бази на відстані не більш як 20 кілометрів від місця формування рейсу) (бали нараховуються за інформацією Укртрансбезпеки відповідно до бази ліцензійного реєстру).
Суд звертає увагу, що жодної вказівки щодо нарахування балів за наявність виключно власної матеріальної технічної бази в учасника конкурсу Порядок №1081 не містить.
Відповідно до п. 10 Порядку №1081 організатор перевезень затверджує умови конкурсу, в тому числі обов'язкові, відповідно до статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". Крім обов'язкових організатор може затверджувати додаткові умови конкурсу (наявність у перевізника GPS-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, тощо). Організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на об'єкті конкурсу, який включає міські та приміські внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 р. та до 50 відсотків - з 1 січня 2020 року.
Згідно з п. 5.1 Умов конкурсу, затверджених рішенням Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області від 31.07.2020 №245, як додаткову умову до пасажирських перевезень передбачено наявність транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 50% загальної кількості автобусів, але не менше одного. (Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових систем у салоні для оголошення зупинок).
Відповідно до ч. 3, 4 ст. 44 Закону №2344-III у разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.
У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.
Частиною 6 ст. 44 Закону №2344-III визначено, що договір з переможцем конкурсу (або дозвіл) у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування укладають (або надають) на один рік.
Відповідачем у відзиві на позовну заяву стверджується, що серед транспортних засобів, поданих для участі у конкурсі по всіх об'єктах конкурсу, лише один з них по об'єкту №6, згідно поданих перевізниками-претендентами документів, пристосовано для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Так, відповідно до копії сертифікату відповідності серії УТС-ОС №008424 (термін дії 11.07.2020 до 11.07.2021) автобус ПАЗ 32053-07, б/к ідентифікаційний № НОМЕР_1 переобладнано для полегшення доступу пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Разом з тим, під час огляду вказаного транспортного засобу членами конкурсної комісії встановлено, що суть обумовленого переобладнання полягає у забранні одного із сидінь для розміщенні при потребі інвалідного крісла. При цьому, автобус не обладнано пандусом або підйомником для транспортування такого інвалідного візка безпосередньо в автобус; транспортний засіб не пристосований для користування інвалідами з вадами зору, слуху та ураженнями опорно-рухового апарату.
Відповідно до п. 9 Додатку 5 Порядку №1081 наявність у перевізника-претендента у власності, співвласності (або таких, що використовуються ними на правах фінансового лізингу) автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, заявлених для участі на об'єкті конкурсу (бали нараховуються у разі проведення конкурсу на міжміських внутрішньообласних маршрутах окремо за кожен автобус, який пропонується до використання на об'єкті конкурсу, в межах загальної кількості, встановленої організатором перевезень, з урахуванням кількості резервних транспортних засобів).
Суд встановив, що відповідачем на виконання вимог ст. 44 Закону №2344-III враховано відсутність в учасників вищевказаних транспортних засобів та рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради від 17.09.2020 №315 "Про визначення переможців конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування у Славутській ОТГ" договори з усіма переможцями конкурсу укладено строком на 1 рік.
Згідно з п. 1 Додатку 5 Порядку №1081 учаснику за роботу перевізника-претендента на визначеному організатором перевезень об'єкті конкурсу протягом усього строку дії попереднього дозволу (договору) як переможця попереднього конкурсу нараховується +30 балів.
З матеріалів справи судом встановлено, що з переліку об'єктів, заявлених організатором на конкурс лише два з них є новосформованими - це об'єкти під №5 та №6. Тому під час проведення оцінювання пропозицій, поданих на об'єкти під №5 та №6, додаткові бали за попередній позитивний досвід роботи не нараховувались нікому з учасників.
Стосовно оцінювання об'єктів під №7, №8 та №9 перевізники, які подали свої пропозиції надавали послуги з перевезення пасажирів на підставі договорів, укладених за результатами попереднього конкурсу у 2015 році. У зв'язку з цим, під час проведення оцінювання пропозицій учасників по об'єктах №7, №8 та №9, для перевізників фізичних осіб-підприємців ОСОБА_2 та ОСОБА_3 правомірно нараховано +30 балів, як таким, що працювали на вказаних маршрутах відповідно до договорів: №4/4 від 07.08.2015, №5 від 07.08.2015 та №4/6 від 07.08.2015.
Судом також взято до уваги положення п. 20 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 відповідно до якого внесення змін постійного характеру до маршруту (продовження, скорочення, зміна шляху проходження між зупинками), введення або вилучення зупинок та/або зміна графіка руху може здійснюватися на міських і приміських маршрутах у разі зміни: графіка руху (часу відправлення з кінцевих або проміжних зупинок), що не перевищує 20 хвилин; шляху проходження (продовження або скорочення без зміни виду сполучення), що не перевищує 25 відсотків загальної протяжності маршруту; шляху проходження (без зміни кінцевих зупинок та виду сполучення), якщо така зміна стосується не більш як 30 відсотків загальної протяжності маршруту.
Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставах, в межах та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України.
Згідно ч. 2 ст. 6 КАС України, суд застосовує принцип верховенства права з урахуванням судової практики Європейського суду з прав людини.
Отже, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України, оцінки поданих сторонами доказів за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, виходячи з наведених висновків в цілому, проаналізувавши всі обставини справи, з урахуванням нормативного регулювання спірних правовідносин чинного на момент виникнення спору, суд приходить до висновку, що позовні вимоги не підлягають задоволенню.
Оскаржувані рішення відповідачів прийняті на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені чинним законодавством України, а тому не підлягають скасуванню.
Відповідно до положень статті 139 КАС України судові витрати відшкодуванню не підлягають.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю "СЛАВУТАТРАНСАВТО" - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю "СЛАВУТАТРАНСАВТО" (вул. Острозька, 90, м.Славута, Славутський район, Хмельницька область, 30000 , код ЄДРПОУ - 39018556)
Відповідачі:Конкурсна комісія Виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області (вул. Соборності, 7, м.Славута, Славутський район, Хмельницька область, 30000 Виконавчий комітет Славутської міської ради Хмельницької області (вул. Соборності, 7, м. Славута, Славутський район, Хмельницька область, 30000 , код ЄДРПОУ - 23563639)
Треті особи:Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області (9000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75 , код ЄДРПОУ - 39816845) Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_2 ) Фізична особа-підприємець ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_3 ) Фізична особа-підприємець ОСОБА_3 ( АДРЕСА_3 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_4 )
Головуючий суддя О.О. Михайлов