Справа № 752/2600/21
Провадження № 2-о/752/167/21
Іменем України
01.02.2021 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Слободянюк А.В., вивчивши заяву представника ОСОБА_1 в інтересах заявника ОСОБА_2 , заінтересована особа: Печерський районний у м. Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Київ) про встановлення факту смерті особи, -
Представник заявник звернувся до Голосіївського районного суду м. Києва із заявою про встановлення факту народження дитини.
25 січня 2021 року від представника заявника надійшла заява про повернення заяви.
Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України заява підлягає поверненню, зокрема, якщо до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від заявника надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання заяви.
Відповідно до ч. 6 ст. 185 ЦПК України, про повернення заяви суд постановляє ухвалу та ухвалу про повернення позовної заяви може бути оскаржено.
Оскільки, провадження по справі на даний час не відкрито, суд дійшов до висновку, що клопотання про повернення заяви слід задовольнити, та повернути у заяву заявнику з усіма доданими до неї документами.
На підставі викладеного, керуючись п. 3 ч. 4 ст.185 ЦПК України, -
Заяву представника ОСОБА_1 в інтересах заявника ОСОБА_2 , заінтересована особа: Печерський районний у м. Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Київ) про встановлення факту смерті особи - повернути заявнику з усіма доданими до неї документами.
Роз'яснити заявнику, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду.
Ухвала суду може бути оскаржене до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення відповідно до вимог, встановлених ст.ст.353-356 ЦПК України.
Суддя А.В.Слободянюк