Ухвала від 01.02.2021 по справі 200/12323/20-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду

та відкриття провадження в адміністративній справі

01 лютого 2021 р. Справа №200/12323/20-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Тарасенко І.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (місцезнаходження: АДРЕСА_1 , РНОКПП не зазначений) до Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області (місцезнаходження: 84129, Донецька область, Слов'янський район, с. Андріївка, вул. Миру, 7б, код ЄДРПОУ 04342045); секретаря Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області Самойленко Наталії Миколаївни (місцезнаходження: 84192, Донецька область, Слов'янський район, с. Андріївка, вул. Миру, 7б, РНОКПП не зазначений) про зобов'язання вчинити дії щодо оприлюднення протоколу засідання другої сесії VIII-го скликання та рішення, які були прийняті на пленарному засіданні даної сесії, стягнення моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області; секретаря Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області Самойленко Наталії Миколаївни про зобов'язання вчинити дії щодо оприлюднення протоколу засідання другої сесії VIII-го скликання та рішення, які були прийняті на пленарному засіданні даної сесії, стягнення моральної шкоди.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 04 січня 2021 року позовну заяву ОСОБА_1 , було залишено без руху із надання часу для усунення недоліків.

27 січня 2021 року позивачем усуненні недоліки позовної заяви, які були зазначені в ухвалі суду від 04 січня 2021 року.

Позовна заява подана з дотриманням правил підсудності особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 КАС України, її належить розглядати за правилами адміністративного судочинства. Адміністративний позов подано у строк, установлений законом. Підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених КАС України, немає.

Враховуючи характер спірних правовідносин, предмет доказування та склад учасників адміністративної справи, вбачаються підстави для її розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Позивач звільнений від сплати судового збору відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір».

Керуючись статтями 12, 32, 80, 121, 122, 126, 133, 160, 161, 171-176, 248, 251, 256, 257, 261 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду.

Відкрити провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви ОСОБА_1 (місцезнаходження: АДРЕСА_1 , РНОКПП не зазначений) до Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області (місцезнаходження: 84129, Донецька область, Слов'янський район, с. Андріївка, вул. Миру, 7б, код ЄДРПОУ 04342045); секретаря Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області Самойленко Наталії Миколаївни (місцезнаходження: 84192, Донецька область, Слов'янський район, с. Андріївка, вул. Миру, 7б, РНОКПП не зазначений) про зобов'язання вчинити дії щодо оприлюднення протоколу засідання другої сесії VIII-го скликання та рішення, які були прийняті на пленарному засіданні даної сесії, стягнення моральної шкоди.

Розгляд справи провести суддею одноособово за правилами спрощеного позовного провадження.

Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву. У разі подання відзиву, його копія та додані до нього документи мають бути надіслані (надані) до суду та позивачу одночасно.

Роз'яснити сторонам, що клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (веб-адреса сторінки http://court.gov.ua/).

Текст ухвали розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса сторінки: http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя І.М. Тарасенко

Попередній документ
94518933
Наступний документ
94518935
Інформація про рішення:
№ рішення: 94518934
№ справи: 200/12323/20-а
Дата рішення: 01.02.2021
Дата публікації: 03.02.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо; забезпечення права особи на доступ до публічної інформації