Справа № 127/20505/20
Провадження № 2/127/3323/20
29 січня 2021 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Ан О.В., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору Вінницька міська рада про встановлення порядку користування земельною ділянкою,-
В провадженні суду перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору Вінницька міська рада про встановлення порядку користування земельною ділянкою.
Ухвалою суду від 14.12.2020 провадження у вказаній цивільній справі зупинено на час проведення судової земельно-технічної експертизи проведення якої доручити експертам ТОВ «Подільський центр судових експертиз».
12.01.2021 від ТОВ «Подільський центр судових експертиз» надійшло клопотання про надання додаткових матеріалів необхідних для проведення експертизи.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України, провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній цивільній справі відпали, суд вважає за необхідне провадження у справі поновити.
На підставі викладеного та керуючись статтями 254, 260, 353 ЦПК України, суд,-
Поновити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа без самостійних вимог щодо предмета спору Вінницька міська рада про встановлення порядку користування земельною ділянкою.
Розгляд справи призначити на 08.02.2021 о 12 год. 00 хв., викликавши в судове засідання учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: