Справа № 560/4131/20
15 січня 2021 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Польового О.Л., розглянувши заяву в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , військової частини НОМЕР_1 про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,
Військова частина НОМЕР_1 подала до суду заяву про визнання виконавчого листа по справі №560/4131/20 таким, що не підлягає виконанню.
Відповідно до абзацу 3 частини 1 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Однак військова частина НОМЕР_1 не додала до матеріалів заяви докази її надіслання (надання) іншим учасникам справи.
Враховуючи викладене, суд вважає заяву, подану військовою частиною НОМЕР_1 про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, такою, що не відповідає вимогам статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, тому її необхідно повернути заявнику без розгляду.
Керуючись статтями 167, 248, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Заяву військової частини НОМЕР_1 про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання.
Головуючий суддя О.Л. Польовий