Справа № 161/4861/19 Головуючий у 1 інстанції: Ковтуненко В. В.
Провадження № 22-ц/802/31/21 Категорія: 18 Доповідач: Бовчалюк З. А.
11 січня 2021 року місто Луцьк
Волинський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого - судді Бовчалюк З.А.,
суддів - Здрилюк О.І., Карпук А.К.,
з участю секретаря судового засідання Ковалько О.М.,
представника відповідача Щесюк О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області про визнання дій щодо відмови в укладенні контракту неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії, за апеляційною скаргою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області на рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 17 вересня 2020 року,
Апеляційну скаргу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області задовольнити.
Рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 17 вересня 2020 року в даній справі скасувати та ухвалити нове судове рішення.
В задоволені позову ОСОБА_1 до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області про визнання дій щодо відмови в укладенні контракту неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії - відмовити.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Головуючий
Судді: