Провадження № 11-кп/4820/811/20
Справа № 689/1558/20 Головуючий в 1-й інстанції ОСОБА_1
Категорія : ч.3 ст.187 КК України Доповідач ОСОБА_2
30 грудня 2020 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького апеляційного суду ОСОБА_2 , перевіривши апеляційну скаргу захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на вирок Ярмолинецького районного суду Хмельницької області від 18 листопада 2020 року,
Вироком Ярмолинецького районного суду Хмельницької області від 18 листопада 2020 року ОСОБА_3 визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.187 КК України, та призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 8 (вісім) років з конфіскацією всього належного йому майна, окрім житла.
Початок строку відбування покарання ОСОБА_3 ухвалено обчислювати з 18 листопада 2020 року.
Зараховано у строк відбування покарання ОСОБА_3 досудове перебування його під вартою з 30 червня 2020 року по 17 листопада 2020 року включно.
Запобіжний захід обвинуваченому ОСОБА_3 до вступу вироку в законну силу залишено попередній - тримання під вартою.
Стягнуто з ОСОБА_3 судові витрати за проведення експертизи на користь держави в розмірі 1961 грн. 40 коп.
Скасовано арешт, накладений ухвалою слідчого судді Ярмолинецького районного суду Хмельницької області від 17 червня 2020 року на пару кросівок білого кольору, що належать ОСОБА_3 .
Не погоджуючись з вироком суду, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу, яка відповідає вимогам ст.396 КПК України, у зв'язку із чим, ухвалою Хмельницького апеляційного суду від 23 грудня 2020 року апеляційне провадження за апеляційною скаргою, відкрито.
Під час підготовки до апеляційного розгляду, учасникам судового провадження надіслано копії ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копіями апеляційної скарги, інформацією про їхні права та обов'язки, встановлено строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу, запропоновано подати нові докази, вирішені інші питання, необхідні для апеляційного розгляду.
З матеріалів провадження вбачається, що ОСОБА_3 на даний час утримується в державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор».
У відповідності до вимог ч.4 ст.401 КПК України, обвинувачений підлягає обов'язковому виклику в судове засідання для участі в апеляційному розгляді справи, якщо суд визнає обов'язковою його участь.
З врахуванням цього ОСОБА_3 підлягає обов'язковому виклику в судове засідання апеляційного суду.
Таким чином, підготовка до апеляційного розгляду, у відповідності до вимог ч.1 ст.401 КПК України, закінчена, а тому необхідно призначити апеляційний розгляд.
На підставі викладеного, керуючись ст.401 КПК України,
Закінчити підготовку до апеляційного розгляду.
Апеляційний розгляд матеріалів провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на вирок Ярмолинецького районного суду Хмельницької області від 18 листопада 2020 року, призначити на 11 год. 30 хв. 14 січня 2021 року в приміщенні Хмельницького апеляційного суду (29001, м. Хмельницький, Майдан Незалежності,1).
Обвинуваченого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який утримується під вартою в ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», викликати і доставити в судове засідання під конвоєм у приміщення Хмельницького апеляційного суду на 11 год. 30 хв. 14 січня 2021 року для участі в апеляційному розгляді.
Копію ухвали для виконання надіслати начальнику ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор».
Про час та місце розгляду апеляційної скарги повідомити учасників судового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Хмельницького
апеляційного суду ОСОБА_2