465/6426/20
3/465/3424/20
Іменем України
24.12.2020 року м. Львів
Суддя Франківського районного суду м. Львова Мигаль Г.П., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянку України, проживаючу за адресою: АДРЕСА_1 .
за ч. 1 ст. 160 КУпАП, -
06.10.2020 працівниками ЛКП ''Муніципальна варта'' скеровано до суду для розгляду протокол про адміністративне правопорушення серії МВ №2078 від 08 вересня 2020 року, відповідно до якого 08 вересня 2020 року о 10 год. 15 хв., за адресою: вул, Федьковича, 26 у м. Львові, ОСОБА_1 , здійснювала торгівлю з рук на тротуарі та паркомісці продовольчими товарами, а саме: овочами та фруктами, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.160 КУпАП.
У судові засідання, призначені на 30.09.2020 р., 17.11.2020 р. ОСОБА_1 не з'явилася. Клопотань, заяв, тощо до суду не подала. Про причини неявки в судові засідання суд не повідомила. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлялася належним чином.
Згідно ст. 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» від 23.02.2006р., суди застосовують рішення Європейського суду з прав людини як джерело права.
Європейський суд з прав людини у рішенні від 03.04.2008р. у справі «Пономарьов проти України» вказує, що сторони у розумні інтервали часу мають вживати заходів, щоб дізнатись про стан відомого їм судового провадження.
ОСОБА_1 обізнана про складання відносно неї протоколу про адміністративне правопорушення, розглядом справи не цікавиться.
З урахуванням викладеного, справа розглядається за відсутності ОСОБА_1 відповідно положень ст. 268 КУпАП.
Дослідивши матеріали справи, суд доходить до наступного висновку.
Відповідно до ст. 280 КУпАП, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ст. 38 КУпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
Як вбачається з п.7 ст.247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
Враховуючи вищенаведене, в зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення, строків, передбачених статтею 38 КУпАП, провадження в даній адміністративній справі підлягає закриттю.
Керуючись ст.38, п.7 ст.247, ст.ст.283,284 КУпАП,-
провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.160 КУпАП, закрити в зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення, строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
Речі, вилучені згідно Протоколу огляду та вилучення речей № МВ 2078 від 08.09.2020р., котрі тимчасово знаходяться на зберіганні ЛКП “Муніципальна варта”, що розташоване за адресою: м.Львів, вул. Зелена, 9 - знищити.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного суду через Франківський районний суд м. Львова.
Суддя Г.П. Мигаль