Справа № 408/2131/20-ц
Провадження № 2/408/1617/20
про повернення заяви
18 листопада 2020 року смт Біловодськ
Суддя Біловодського районного суду Луганської області Соболєв Є.О., вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про розірвання шлюбу,
Зазначена позовна заява не відповідала вимогам ст. 175 ЦПК України, оскільки не містила повну адресу місця проживання (реєстрації) відповідача.
Враховуючи цей недолік ухвалою Біловодського районного суду Луганської області від 24 липня 2020 року вказана вище позовна заява була залишена без руху, позивачеві був наданий строк для усунення недоліків терміном десять днів з дня отримання ним копії ухвали.
Копію ухвали позивач фактично отримав 15 серпня 2020 року, а тому недоліки позовної заяви повинен був усунути не пізніше ніж 26 серпня 2020 року включно.
Згідно ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Враховуючи, що ОСОБА_3 недоліки позовної заяви не усунув, його заяву слід вважати неподаною, яку слід повернути останньому.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 175, 185, 259, 260 ЦПК України,
Позовну заяву ОСОБА_3 до ОСОБА_2 , про розірвання шлюбу, вважати неподаною, яку з доданими до неї документами повернути позивачеві.
Ухвала може бути оскаржена до Луганського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання та набирає законної сили в порядку ст. 261 ЦПК України.
Суддя Є.О. Соболєв