Рішення від 23.11.2020 по справі 140/13406/20

ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 листопада 2020 року ЛуцькСправа № 140/13406/20

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Костюкевича С.Ф.,

розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 , позивач) звернувся з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області (далі - ГУ ПФУ у Волинській області, відповідач) про визнання протиправними дій щодо відмови у проведенні перерахунку та виплаті пенсії за період з 05.03.2019 на підставі нової довідки про розмір грошового забезпечення, виданої Управлінням Служби безпеки України у Волинській області від 27.07.2020 №54/16-87, та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату основного розміру пенсії з 05.03.2019 на підставі нової довідки про розмір грошового забезпечення, виданої Управлінням Служби безпеки України у Волинській області від 27.07.2020 №54/16-87.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивачу з 31.12.2005 призначено пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 № 2262-ХІІ (далі - Закон № 2262-ХІІ).

У зв'язку з набрання чинності судовим рішенням у справі №826/3858/18, виникли підстави для перерахунку пенсії позивача, призначеної згідно із Законом України №2262-ХІІ, з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення та премії.

27.07.2020 Управління СБУ у Волинській області підготувало та направило на адресу ГУ ПФУ у Волинській області оновлену довідку від 27.07.2020 №54/16-87 про розмір грошового забезпечення позивача станом на 05.03.2019, із зазначенням у ній відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, для проведення перерахунку його пенсії.

Разом з тим, 28.08.2020 Управління СБУ у Волинській області повідомило позивача про те, що відповідач повернув без відпрацювання оновлену довідку від 27.07.2020 №54/16-87.

Позивач вважає, що такими діями відповідач не визнав його право на отримання належного пенсійного забезпечення, визначеного законом, а тому вважає свої права порушеними та такими, що підлягають судовому захисту.

Ухвалою судді Волинського окружного адміністративного суду від 21.09.2020 року прийнято дану позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі за цим позовом та на підставі частини п'ятої статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України (далі-КАС України) ухвалено судовий розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

У відзиві на позовну заяву відповідач позов не визнав та просив відмовити у його задоволенні з тих підстав, що довідка про розмір грошового забезпечення №54/16-87 від 27.07.2020 була направлена ГУ ПФУ у Волинській області листом Управління СБУ у Волинській області від 29.07.2020 №54/16-2393 на прохання колишніх співробітників Управління на підставі рішення Верховного Суду України від 17.12.2019 та постанови Великої Палати Верховного Суду від 24.06.2020 у зразковій справі №160/8324/19, всупереч положенням Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №45 від 13.02.2008, відтак не створює жодних правових підстав для проведення перерахунку пенсії. 05.08.2020 ГУ ПФУ у Волинській області направлено лист Управлінню СБУ у Волинській області, яким повернуто вказану довідку про розмір грошового забезпечення, як таку, що сформована та подана з порушенням норм чинного законодавства. Вважає, що підстави для перерахунку пенсії позивачеві з 05.03.2019 на підставі довідки Управління СБУ у Волинській області №54/16-87 від 27.07.2020 відсутні.

У відповіді на відзив позивач не погодився із доводами відзиву з підстав, викладених у позовній заяві.

Дослідивши письмові докази та письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає до часткового задоволення з таких мотивів та підстав.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 з 31.12.2005 отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Закон №2262-ХІІ) та перебуває на обліку в ГУ ПФУ у Волинській області.

Як вбачається з протоколу про призначення пенсії від 04.01.2006, пенсія позивача була обрахована в основному розмірі 89 % грошового забезпечення (вислуга років 33), яке складалось із таких складових: посадовий оклад, оклад за військове звання, процентна надбавка за вислугу років, середньомісячні суми додаткових видів грошового забезпечення, а також премія.

21.02.2018 Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» № 103 (далі - Постанова № 103), пунктами 1, 2 якої встановлено перерахувати з 1 січня 2018 року пенсії, призначені згідно із Законом № 2262-ХІІ до 1 березня 2018 року (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення зі служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 1 березня 2018 року відповідно до Постанови № 704.

Вказаний перерахунок був здійснений ГУ ПФУ у Волинській області на підставі довідки Управління СБУ у Волинській області з таких сум грошового забезпечення: посадовий оклад; оклад за спеціальним званням, надбавка за вислугу років.

05.03.2019 набрало законної сили рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018 у справі № 826/3858/18, яким визнано протиправними та нечинними пункти 1, 2 Постанови № 103 та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку № 45.

Позивач неодноразово звертався до Управління СБУ у Волинській області із заявами, в яких спросив підготувати та надати до ГУ ПФУ у Волинській області нову довідку про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019, із обов'язковим зазначенням у ній відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру його пенсії.

Листом від 20.07.2020 Управління СБУ у Волинській області направило на адресу ГУ ПФУ, в тому числі і довідку про розмір грошового забезпечення позивача станом на 05.03.2019 для проведення перерахунку пенсії.

27.07.2020 Управління СБУ у Волинській області листом повідомило ОСОБА_1 про те, що на підставі рішення Верховного Суду від 17.12.2019 у зразковій справі №160/8324/19 про перерахунок пенсій військовослужбовцям, рішення Великої Палати Верховного суду від 24.06.2020, в Управлінні підготовлена та направлена на адресу ГУ ПФУ довідка про розмір грошового забезпечення за посадою, з якої позивач був звільнений з військової служби станом на 05.03.2019, із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017№704.

З довідки Управління СБУ у Волинській області від 27.07.2020 № 54/16-87 про розмір грошового забезпечення, яка була направлена до ГУ ПФУ у Волинській області для перерахунку пенсії позивача, слідує, що станом на 05.03.2019 грошове забезпечення за відповідною (аналогічною) посадою (на день звільнення зі служби) становить: посадовий оклад; оклад за спеціальним званням, надбавка за вислугу років (50%); надбавка за службу в умовах режимних обмежень; надбавка за особливості проходження служби; премія.

Листом від 05.08.2020 ГУ ПФУ у Волинській області повідомило Управління СБУ у Волинській області, що станом на 05.03.2019 (дата що зазначена в довідках) зміни до ст. 63 Закону №2262 та до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 не вносились, рішення щодо перерахунку пенсій Кабінетом Міністрів України не приймалось. Оскільки Пенсійний Фонд не повідомляв про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, а рішення Верховного Суду від 17.12.2019 у зразковій справі №160/8324/19 стосується конкретної особи та конкретної установи, підстави для перерахунку пенсій, згідно з наданими довідками, відсутні. У зв'язку з наведеним, відповідач повернув Управлінню СБУ у Волинській області без відпрацювання, в тому числі і довідку про розмір грошового забезпечення позивача від 27.07.2020 № 54/16-87, як таку, що сформована та подана з порушенням норм чинного законодавства.

19.08.2020 адвокат позивача направив на адресу відповідача адвокатський запит, в якому просив надати відомості про факт здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1 згідно нової довідки про розмір грошового забезпечення від 27.07.2020 № 54/16-87.

Листом від 19.08.2020 ГУ ПФУ у Волинській області повідомило, що зазначену довідку про розмір грошового забезпечення було повернуто в адресу Управління СБУ у Волинській області без опрацювання, як таку, що сформована та подана з порушенням норм чин того законодавства. Перерахунок пенсії ОСОБА_1 згідно довідки про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 не проводився. Станом на 05.03.2019 (дата що зазначена в довідках) зміни до ст. 63 Закону №2262 та до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017№704 не вносились, рішення щодо перерахунку пенсій Кабінетом Міністрів України не приймалось, тому підстави для перерахунку пенсії згідно з наданою на довідкою на ОСОБА_1 відсутні.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Закон № 2262-ХІІ є спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.

Згідно з частиною третьою статті 43 Закону №2262-ХІІ пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частини першої статті 63 Закону №2262-ХІІ перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Відповідно до частини четвертої статті 63 Закону №2262 усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

З наведеного вбачається, що Кабінету Міністрів України делеговано право встановлювати умови, порядок та розміри пенсійних виплат при перерахунку пенсії звільненим із служби військовослужбовцям та особам, які мають право на пенсію за цим Законом.

30.08.2017 Кабінет Міністрів України прийняв постанову №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» (далі - Постанова № 704), яка набрала чинності 01.03.2018, та якою затверджено тарифні сітки розрядів і коефіцієнтів посадових окладів, схеми тарифних розрядів, тарифних коефіцієнтів, додаткові види грошового забезпечення, розміри надбавки за вислугу років, пунктом 2 якої установлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

21.02.2018 Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 103, пунктами 1, 2 якої установлено перерахувати пенсії, призначені згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» до 1 березня 2018 року (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 1 березня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб». Виплату перерахованих відповідно до пункту 1 цієї постанови підвищених пенсій (з урахуванням доплат до попереднього розміру пенсій, підвищень, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством (крім підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, що визначені законом) проводити з 1 січня 2018 року у таких розмірах: з 1 січня 2018 року - 50 відсотків; з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року - 75 відсотків; з 1 січня 2020 року - 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.

Також, пунктом 6 Постанови №103 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Постанова №45), пункт 5 якого викладено в такій редакції: «Під час перерахунку пенсій використовуються такі види грошового забезпечення, як посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною або аналогічною посадою та військовим (спеціальним) званням», додаток 2 до Порядку №45 викладено в новій редакції, в якій відсутні такі складові грошового забезпечення, як щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії.

Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05.03.2019, постановою Верховного Суду від 12.11.2019, в адміністративній справі №826/3858/18 визнано протиправними та нечинними пункти 1, 2 та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого Постановою №45.

Зі змісту вказаного рішення Окружного адміністративного суду м. Києва вбачається, що Постанова №103 в наведеній частині визнана протиправною та нечинною у зв'язку з тим, що відповідач, визначаючи новий порядок перерахунку раніше призначених пенсій, не враховував всі види грошового забезпечення військовослужбовців, вичерпний перелік яких встановлений Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», і які відображають умови, особливості військової служби кожної особи, яка має право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

У постанові Верховного Суду від 12.11.2019 у справі № 826/3858/18 суд касаційної інстанції серед іншого вказав на те, що до повноважень Кабінету Міністрів України не входить зміна структури грошового забезпечення, а приводом для перерахунку пенсій є підвищення грошового забезпечення відповідних категорій, саме розмір якого, а не складові, можуть змінюватись Кабінетом Міністрів України. Разом з цим, до моменту отримання належної довідки від відповідача у пенсійного органу не виникає обов'язку з перерахунку пенсії позивача.

Відповідно до частини другої статті 255 КАС України рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018 набрало законної сили 05.03.2019.

Таким чином, з 05.03.2019 - з дня набрання чинності судовим рішенням у справі №826/3858/18 виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом №2262-ХІІ, з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення, оскільки з цієї дати позивач має право на отримання пенсії, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою №704 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ та статті 9 Закону України №2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Разом із цим до моменту отримання належної довідки від відповідача в пенсійного органу не виникає обов'язку з перерахунку пенсії позивача. Водночас відповідно до пункту 4 Порядку № 45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону.

Відповідна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 17.12.2019 у зразковій справі №160/8324/19.

Враховуючи, що рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва у справі №826/3858/18 від 12.12.2018, яке набрало законної сили 05.03.2019, визнано протиправними та нечинними пункти 1, 2 Постанови №103 та зміни до пункту 5 і додатка 2 Порядку №45, тому з 05.03.2019 залишається діяти попередня редакція Додатку 2 до Порядку, що встановлює форму Довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, у якій крім окладу за посадою, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років передбачено зазначення і інших додаткових видів грошового забезпечення, які виплачуються відповідній категорії військовослужбовців.

Як встановлено судом, Управління СБУ у Волинській області на підставі рішення Верховного Суду від 17.12.2019 у справі №160/8324/19 направило на адресу ГУ ПФУ довідку від 27.07.2020 № 54/16-87 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 05.03.2019 для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру його пенсії, із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704.

Відтак, з урахуванням встановлених обставин справи та наведених норм чинного законодавства України, правових висновків Верховного Суду у зразковій справі №160/8324/19, суд дійшов висновку про визнання дій відповідача протиправними щодо відмови у проведенні перерахунку та виплаті позивачу пенсії на підставі нової довідки про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019, виданої Управлінням СБУ у Волинській області від 27.07.2020 №54/16-87.

При цьому, визначаючись щодо строку з якого позивачу слід здійснити перерахунок та виплату пенсії, суд враховує, що строки перерахунку призначених пенсій визначені статтею 51 Закону №2262-ХІІ. Зокрема частиною 2 вказаної статті визначено, що перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

З огляду на викладене, перерахунок та виплата пенсії позивачу повинен бути проведений з 01.04.2019, тобто з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії (в даному випадку, набрання чинності судовим рішенням у справі № 826/3858/18), а тому суд дійшов висновку про наявність підстав для часткового задоволення даного позову.

Зважаючи на те, що підставою для проведення перерахунку пенсії є відповідна довідка із зазначенням додаткових видів грошового забезпечення та премії, з огляду на направлення Управлінням СБУ у Волинській області до ГУ ПФУ у Волинській області такої довідки, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для перерахунку та виплати пенсії позивачу з 01.04.2019, а дії відповідача щодо відмови у проведенні перерахунку та виплати пенсії згідно із вказаною довідкою слід визнати протиправними.

Щодо вимог позивача, заявлених в порядку статті 382 КАС України, відносно встановлення судового контролю суд зазначає, що в силу положень частини першої статті 382 КАС України, суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

Отже, зазначене є правом суду, а не обов'язком, водночас, позивачем не наведено обставин, які б викликали у суду сумнів у тому, що відповідач може ухилятись від виконання судового рішення, а примусове виконання рішень суду у даній категорії справ забезпечується органами державної виконавчої служби.

Таким чином, у даному випадку суд не знаходить підстав для застосування приписів статті 382 КАС України щодо встановлення судового контролю шляхом зобов'язання відповідача подати звіт про виконання рішення суду.

Згідно із частиною першою та третьою статті 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа. При частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог.

Оскільки при зверненні до суду з цим позовом із позовними вимогами, які є пов'язаними між собою, позивач сплатив судовий збір у сумі 840,80 грн. згідно з квитанцією від 10.09.2020, тому, зважаючи на часткове задоволення позову, на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача необхідно стягнути витрати на сплату судового збору у сумі 420,40 грн.

Керуючись статтями 242, 243, 245, 246, 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області щодо відмови ОСОБА_1 у проведенні перерахунку та виплаті пенсії на підставі довідки про розмір грошового забезпечення, виданої Управлінням Служби безпеки України у Волинській області від 27.07.2020 за №54/16-87.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області здійснити ОСОБА_1 з 01.04.2019 перерахунок та виплату пенсії (з урахуванням виплачених сум), на підставі довідки про розмір грошового забезпечення, виданої Управлінням Служби безпеки України у Волинській області від 27.07.2020 за №54/16-87

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 420,40 грн. (чотириста двадцять гривень сорок копійок).

Рішення може бути оскаржене в порядку та строки, передбачені статями 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України з урахуванням вимог підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII «Перехідні положення» цього Кодексу. Апеляційна скарга може бути подана до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Позивач: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ).

Відповідач: Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області (43026, Волинська область, місто Луцьк, вулиця Кравчука, 22-В, код ЄДРПОУ 13358826).

Головуючий-суддя С.Ф. Костюкевич