про відкриття провадження у справі
Справа № 330/2725/20
2-н/330/54/2020
"12" листопада 2020 р. суддя Якимівського районного суду Запорізької області Ковальчук О.А., розглянувши заяву ОСОБА_1 , зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , до Філії Приватного акціонерного товариства «Приазовкурорт» «Санаторій «Кирилівка», за адресою: Запорізька область, Якимівський район, смт Кирилівка, вул. Санаторна, 1, про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати в сумі 12421 гривня 76 копійок,
встановив:
Заява ОСОБА_1 до Філії Приватного акціонерного товариства «Приазовкурорт» «Санаторій «Кирилівка» про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати в сумі 16751 гривня 44 копійки, складена з урахуванням положень ст.ст. 161-163 ЦПК України, немає підстав для відмови у відкритті наказного провадження.
Керуючись ст.ст. 161, 162, 163 ЦПК України, суддя
ухвалив:
Прийняти заяву ОСОБА_1 до Філії Приватного акціонерного товариства «Приазовкурорт» «Санаторій «Кирилівка» про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати в сумі 12421 гривня 76 копійок до розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя