Ухвала від 05.11.2020 по справі 761/19282/15-ц

Справа № 761/19282/15-ц

Провадження № 4-с/761/259/2020

УХВАЛА

Іменем України

05 листопада 2020 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:

головуючого: судді - Притули Н.Г.

при секретарі: Кутіковій М.Г.,

за участю

представника скаржника: Усачук О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Авторгова Андрія Миколайовича про залишення скарги без розгляду, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває справа за скаргою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Авторгов Андрій Миколайович, ОСОБА_2 про визнання протиправною бездіяльності, неправомірними дій та скасування постанови.

Разом з тим, 02.11.2020 року до суду надійшла заява заінтересованої особи приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Авторгова Андрія Миколайовича про залишення скарги без розгляду, згідно з ч.4 ст.183 ЦПК України, обґрунтовуючи своє клопотання тим, що ні скаржником, ні її представником всупереч вимогам ч.2 ст. 183 ЦПК України, копія скарги приватному виконавцю не направлялася.

Представник скаржника в судовому засіданні заперечував проти задоволення даного клопотання.

Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Авторгов Андрій Миколайович надіслав заяву про відкладення розгляду справи.

Інші сторони в судове засідання не з'явились, про час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином, причини неявки суду не повідомили..

Вивчивши матеріали справи, вислухавши пояснення представника скаржника, суд приходить до висновку про відмову в задоволенні зазначеного клопотання за наступних підстав.

Відповідно до ч.ч. 1-2 ст. 183 ЦПК України, будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:

1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України);

2) найменування суду, до якого вона подається;

3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;

4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;

5) підстави заяви (клопотання, заперечення);

6) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення);

7) інші відомості, що вимагаються цим Кодексом.

Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Іноземна юридична особа подає документ, що є доказом її правосуб'єктності за відповідним іноземним законом (сертифікат реєстрації, витяг з торгового реєстру тощо). Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Згідно ч.4 ст.183 ЦПК України, суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

Відповідно до ч.2 ст. 448 ЦПК України, про подання скарги суд повідомляє відповідний орган державної виконавчої служби, приватного виконавця не пізніше наступного дня після її надходження до суду.

Проте, як вбачається з матеріалів справи, згідно додатків до скарги, представником скаржника було надано суду копії даної скарги у відповідності до кількості учасників справи.

В той же час, після відкриття провадження у справі суд направив на адресу всіх заінтересованих осіб разом з судовою повісткою копію ухвали про відкриття провадження у даній справі та копію поданої скарги, а тому приватний виконавець не позбавлений права ознайомившись із скаргою подати на неї заперечення чи пояснення.

Таким чином, враховуючи що судом відкрито провадження за скаргою, тому положення ч.4 ст. 183 ЦПК України не підлягають застосуванню, а стаття 257 ЦПК України не передбачає за вказаних обставин залишити скаргу без розгляду, тому суд приходить до висновку про відмову в задоволенні заявленого клопотання про залишення без розгляду скарги ОСОБА_1 , заінтересовані особи: приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Авторгов Андрій Миколайович, ОСОБА_2 про визнання протиправною бездіяльності, неправомірними дій та скасування постанови.

Керуючись ст.ст.4, 183, 448 ЦПК України, суд

ухвалив:

Клопотання приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Авторгова Андрія Миколайовича про залишення скарги без розгляду - відхилити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Н.Г. Притула

Попередній документ
92781528
Наступний документ
92781530
Інформація про рішення:
№ рішення: 92781529
№ справи: 761/19282/15-ц
Дата рішення: 05.11.2020
Дата публікації: 13.11.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд міста Києва
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (21.10.2019)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 02.10.2019
Предмет позову: про стягнення боргу за договором позики
Розклад засідань:
05.11.2020 12:45 Шевченківський районний суд міста Києва
07.12.2020 12:45 Шевченківський районний суд міста Києва
13.01.2021 10:00 Шевченківський районний суд міста Києва
05.02.2021 10:45 Шевченківський районний суд міста Києва
12.02.2021 13:00 Шевченківський районний суд міста Києва
13.05.2021 09:30 Шевченківський районний суд міста Києва
17.05.2021 13:30 Шевченківський районний суд міста Києва
09.09.2024 11:00 Шевченківський районний суд міста Києва
24.09.2024 08:45 Шевченківський районний суд міста Києва
06.11.2024 08:45 Шевченківський районний суд міста Києва