Справа №127/23279/20
Провадження №1-кс/127/10355/20
10 листопада 2020 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області
в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
розглянувши у судовому засіданні клопотання захисника ОСОБА_3 в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 про зміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний період доби відносно підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , -
В провадженні суду знаходиться клопотання захисника ОСОБА_3 в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 про зміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний період доби відносно підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Клопотання захисника ОСОБА_3 в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 задоволено та змінено ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Судом, дослідивши клопотання захисника ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 встановлено, що в тексті ухвали допущено описку.
Відповідно до ст. 379 ч.1 КПК України суд має право з власної ініціативи або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Автоматизованою системою документообігу Вінницького міського суду Вінницької області клопотання захисника ОСОБА_3 в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 про зміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний період доби відносно підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 розподілено на слідчого суддю ОСОБА_1 .
Слідчим суддею 30.10.2020 року оголошено вступну та резолютивну частину ухвали, згідно якої клопотання захисника ОСОБА_3 в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 задоволено. Змінено ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Однак, у резолютивній частині повного тексту ухвали суду від 30.10.2020 року вказано - змінити ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний період доби та зазначено про покладення на підозрюваного обов'язку не залишати місце постійного проживання: квартиру АДРЕСА_1 , без дозволу слідчого, прокурора, або суду в період часу з 21:00 год. до 07:00 год.
Враховуючи вищевикладені обставини суд вважає, що є достатні підстави для уточнення ухвали Вінницького міського суду Вінницької області від 30.10.2020 року.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 246, 247, 258, 379, 395 КПК України, слідчий суддя,-
Виправити описку, допущену в ухвалі Вінницького міського суду Вінницької області від 30 жовтня 2020 року в справі № 127/23279/20, а саме в резолютивній частині ухвали замість частини тексту «Змінити ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний період доби» та «не залишати місце постійного проживання: квартиру АДРЕСА_1 , без дозволу слідчого, прокурора, або суду в період часу з 21:00 год. до 07:00 год.» зазначити вірно «Змінити ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту» та «не залишати місце постійного проживання: квартиру АДРЕСА_1 , без дозволу слідчого, прокурора, або суду цілодобово» відповідно.
Ухвалу суду є невід'ємною частиною ухвали Вінницького міського суду Вінницької області від 30.10.2020 року у справі № 127/23279/20.
Ухвала може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя