Справа № 760/11382/18 Головуючий у І інстанції Українець В.В.
Провадження №22-ц/824/14406/2020 Головуючий у 2 інстанції Таргоній Д.О.
про відкриття апеляційного провадження
02 листопада 2020 року м. Київ
Київський апеляційний судв складі судді Таргоній Д.О., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Солом'янського районного суду м. Київ від 18 вересня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Солом'янська районна в м. Києві державна адміністрація Служба у справах дітей, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів,-
Рішенням Солом'янського районного суду м. Київ від 18 вересня 2020 року в задоволенні позову відмовлено.
Не погоджуючись із даним рішенням суду, ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу.
Апеляційну скаргу подано до належного суду у встановлені законом строки, особою, що мають право на апеляційне оскарження. За формою і змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Дотримання вимог та наявність документів щодо сплати судового збору перевірено.
Керуючись ст.ст. 354-361 ЦПК України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Солом'янського районного суду м. Київ від 18 вересня 2020 року.
Копію ухвали апеляційного суду та копію апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи та визначити строк для подання відзиву на апеляційну скаргу у відповідності до вимог ст. 360 ЦПК України.
Роз'яснити, що відповідно до частин 3 та 4 ст.360 ЦПК України відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції, до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Д.О. Таргоній