Рішення від 01.10.2020 по справі 200/8457/20-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 жовтня 2020 р. Справа№200/8457/20-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Логойди Т.В.,

розглянувши в порядку письмового провадження (за правилами спрощеного позовного провадження) адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

У вересні 2020 року ОСОБА_1 звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом, в якому зазначав, що 20.12.2019 року звернувся до відповідача із заявою про призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (по списку №1), між тим відповідачем прийнято рішення від 28.12.2019 року №107 про відмову в призначенні пенсії у зв'язку з недостатністю пільгового стажу.

Вказане рішення вважав протиправним, оскільки поданими ним документами підтверджено його право на такий вид пенсії.

У зв'язку з наведеним, вважаючи свої права порушеними, просив:

- скасувати рішення Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області від 28.12.2019 року №107 про відмову йому в призначені пільгової пенсії;

- зобов'язати Слов'янське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області зарахувати йому до пільгового стажу по списку № 1 періоди роботи:

з 25.11.1991 року по 26.09.1996 року підземний стаж з повним робочим днем в шахті «Ремовська» ДП «Торезантрацит»;

з 11.11.1996 року по 29.09.1997 року у шахті «Северная» ТОВ по видобутку антрациту «Торезантрацит»;

з 12.03.1998 року по 26.04.1999 року у шахті «Восход» ВО «Снежноеантрацит»;

з 23.06.2005 року по 18.06.2006 рік у ТОВ «Юнион-Углегазодобыча»;

з 13.11.2006 року по 30.06.2014 року у ВП «Шахтоуправління ім. Л.І. Лутугіна» ДП «Торезантроцит»;

- зобов'язати Слов'янське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області призначити йому пенсію за віком на пільгових умовах із зменшенням пенсійного віку з часу його звернення.

Відповідач подав відзив на позовну заяву, в якому виклав зміст оскарженого рішення про відмову в призначенні позивачу пенсії. Вважав, що не порушив пенсійні права позивача. Просив в задоволенні позову відмовити.

Судом встановлено, що 20.12.2019 року ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , звернувся до відповідача із заявою про призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (за списком №1).

Рішенням Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області від 28.12.2019 року №107 «Про відмову в призначенні пенсії» в призначенні такої пенсії відмовлено, оскільки на час звернення позивач не мав необхідного пільгового стажу.

Рішення мотивовано тим, що відповідно до наданих заявником документів на час звернення загальний страховий стаж заявника склав 24 роки 01 місяць 20 днів, пільговий стаж за списком №1 за даними персоніфікованого обліку - 0 років 05 місяців 27 днів.

Вказаним рішенням до пільгового стажу не зараховані періоди роботи позивача:

з 25.11.1991 року по 26.09.1996 року у шахті «Ремовська» ДП «Торезантрацит»;

з 11.11.1996 по 29.09.1997 року у шахті «Северная» ТВО по видобутку антрациту «Торезантрацит»;

з 12.03.1998 року по 26.04.1999 року у шахті «Схід» ВО «Сніжнеантрацит»;

з 23.06.2005 року по 18.06.2006 року у ТОВ «Юнион-Углегазодобыча»;

з 13.11.2006 року по 30.06.2014 року у ВП «Шахтоуправління ім. Л.1. Лутугіна» ДП «Торезантрацит».

Підставою для такого не зарахування стало не надання заявником пільгових довідок, в той час як згідно з витягами з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 07.10.2019 року ДП «Торезантрацит» (ЄДРПОУ 32366906) перереєструвалося у Шевченківському районі м.Києва, а ТОВ «Юнион-Углегазодобыча» (ЄДРПОУ 31534713) перереєструвалося у м. Вугледар Донецької області, і на адресу останнього підприємства направлений запит щодо пільгової довідки.

Дослідивши матеріали справи, вирішивши питання чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються, чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження, які правові норми належить застосувати до цих правовідносин, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню частково з таких підстав.

Статтею 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення» визначено, що за цим Законом призначаються трудові пенсії, зокрема пенсії за віком.

Відповідно до п. «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (в редакції, яка діяла до 23.01.2020 року) на пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, - за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць - після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.

Рішенням Конституційного Суду України від 23.01.2020 року в справі № І-р/2020 визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), статтю 13, частину другу статті 14, пункти «б»-«г» статті 54 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 5 листопада 1991 року № 1788-XII зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року № 213-VIII.

Пунктом 3 резолютивної частини вказаного Рішення визначено, що застосуванню підлягають стаття 13, частина друга статті 14, пункти «б»-«г» статті 54 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 5 листопада 1991 року № 1788-XII зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року № 213-VIII для осіб, які працювали до 1 квітня 2015 року на посадах, визначених у вказаних нормах, а саме, зокрема:

«На пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи:

а) працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, - за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць: чоловіки - після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 20 років, з них не менше 10 років на зазначених роботах; жінки - після досягнення 45 років і при стажі роботи не менше 15 років, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.

Працівникам, які мають не менше половини стажу роботи із особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, пенсії на пільгових умовах призначаються із зменшенням віку, передбаченого статтею 12 цього Закону, на 1 рік за кожний повний рік такої роботи чоловікам і на 1 рік 4 місяці - жінкам.

Отже, з 23.01.2020 року - дня набрання чинності рішенням Конституційного Суду України від 23.01.2020 року в справі № І-р/2020, зокрема положення п. «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», які визначають умови призначення пенсії за віком на пільгових умовах по списку №1, підлягають застосуванню у наведеній у цьому Рішенні редакції.

Разом з тим залишилися чинними відповідні положення Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Відповідно до ч. 1 ст. 114 розд. ХІV Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» право на пенсію за віком на пільгових умовах незалежно від місця останньої роботи мають особи, які працювали на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, зазначених у частинах другій і третій цієї статті, а пенсії за вислугу років - на умовах, зазначених у частині четвертій цієї статті. Розміри пенсій для осіб, визначених цією статтею, обчислюються відповідно до статті 27 та з урахуванням норм статті 28 цього Закону.

Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 114 вказаного Закону на пільгових умовах пенсія за віком призначається, зокрема працівникам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, - після досягнення 50 років і за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.

До досягнення віку, встановленого абзацом першим цього пункту, або за відсутності стажу роботи, встановленого абзацом першим цього пункту, право на пенсію за віком на пільгових умовах мають особи, визначені наступними абзацами п. 1 ч. 2 ст. 114 вказаного Закону.

Таким чином необхідними умовами для призначення пенсії за віком на пільгових умовах на підставі п. 1 ч. 2 ст. 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» є зайнятість особи на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1, які затверджені Кабінетом Міністрів України, така зайнятість повний робочий день, наявність атестації робочих місць та наявність відповідного страхового стажу, в тому числі на зазначених роботах.

Орган Пенсійного фонду України не заперечує, що посади, які займав позивач протягом спірних періодів належать до відповідного списку №1.

Статтею 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення» встановлено, що основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. Порядок підтвердження наявного трудового стажу при відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до ст. 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення» Кабінет Міністрів України постановою від 12.08.1993 року № 637 затвердив Порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній.

Згідно з п.п. 1 та 2 вказаного Порядку за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній трудовий стаж встановлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами. У разі коли документи про трудовий стаж не збереглися, підтвердження трудового стажу здійснюється органами Пенсійного фонду на підставі показань свідків.

Пунктом 3 Порядку визначено, що за відсутності трудової книжки, а також у тих випадках, коли в трудовій книжці відсутні необхідні записи або містяться неправильні чи неточні записи про періоди роботи, для підтвердження трудового стажу приймаються довідки, виписки із наказів, особові рахунки і відомості на видачу заробітної плати, посвідчення, характеристики, письмові трудові договори і угоди з відмітками про їх виконання та інші документи, які містять відомості про періоди роботи.

Пунктом 20 Порядку визначено, що у тих випадках, коли в трудовій книжці відсутні відомості, що визначають право на пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, установлені для окремих категорій працівників, для підтвердження спеціального трудового стажу приймаються уточнюючі довідки підприємств, установ, організацій або їх правонаступників (додаток №5).

У довідці має бути вказано: періоди роботи, що зараховуються до спеціального стажу; професія або посада; характер виконуваної роботи; розділ, підрозділ, пункт, найменування списків або їх номери, куди включається цей період роботи; первинні документи за час виконання роботи, на підставі яких видана зазначена довідка.

У разі коли підприємства, установи, організації або їх правонаступники розміщуються на тимчасово окупованій території України або в районах проведення антитерористичної операції, спеціальний трудовий стаж може підтверджуватися за даними, наявними в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Згідно зі ст. 101 Закону України «Про пенсійне забезпечення» органи, що призначають пенсії, мають право вимагати відповідні документи від підприємств, організацій і окремих осіб, а також в необхідних випадках перевіряти обґрунтованість їх видачі. Підприємства та організації несуть матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну громадянам або державі внаслідок несвоєчасного оформлення або подання пенсійних документів, а також за видачу недостовірних документів, і відшкодовують її.

Відповідно до постанови Верховного Суду від 30.05.2018 року в справі №174/658/16-а (провадження №К/9901/201/17) оцінюватися судом мають саме підстави відмови у призначенні пенсії, тобто, мотиви, з яких виходив відповідач, розглядаючи заяву про її призначення.

Орган Пенсійного фонду України не зарахував до пільгового стажу спірні періоди роботи позивача, які відображені в його трудовій книжці, посилаючись на те, що позивачем не надано довідки, уточнюючі пільговий характер роботи.

Відповідно до трудової книжки позивача він працював:

з 25.11.1991 року по 26.09.1996 року - учнем гірника підземного, гірником підземним, гірником очисного забою підземним у шахті «Ремовська» ДП «Торезантрацит»;

з 11.11.1996 року по 29.09.1997 року - гірником очисного забою п'ятого розряду у шахті «Северная» ТВО по видобутку антрациту «Торезантрацит»;

з 12.03.1998 року по 26.04.1999 року - гірником очисного забою з повним робочим днем під землею у шахті «Схід» ВО по видобутку вугілля «Сніжнеантрацит»;

з 23.06.2005 року по 18.06.2006 року - гірником очисного забою підземним з повним робочим днем під землею у ТОВ «Юнион-Углегазодобыча»;

з 13.11.2006 року по 19.11.2019 року - гірником очисного забою п'ятого розряду у ВП «Шахтоуправління ім. Л.1. Лутугіна» ДП «Торезантрацит».

Трудова книжка позивача оформлена у відповідності до вимог законодавства, однак не всі записи містять відомості про характер виконуваної позивачем роботи на посадах, що віднесені до списку №1, та про атестацію робочого місця позивача, що потребувало надання уточнюючих довідок.

Позивачем до позову додані та довідки підприємств, де він працював протягом періодів, що відображені в його трудовій книжці, про пільговий характер роботи позивача по списку №1, накази про атестацію робочих місць позивача, довідки про заробітну плату позивача для обчислення пенсії, архівні витяги з наказів, що стосуються спірних періодів роботи по списку №1.

Зокрема надані:

- довідка ВП «Шахта «Заря»» ДП «Торезантрацит» від 23.07.2019 року №677/27 про підтвердження фактичного трудового стажу для нарахування пенсії за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній щодо відповідних періодів роботи позивача;

- архівний витяг з наказу ДП «Торезантрацит» від 29.12.2014 року №889 по шахті «Ремовська» Торезького виробничого об'єднання з видобутку антрациту «Торезантрацит» «Про підсумки проведення атестації робочих місць», що виданий ВП «Шахта «Заря»» ДП «Торезантрацит» 23.07.2019 року під №678/27;

- архівний витяг з наказу ДП «Торезантрацит» від 10.02.1996 року №30 по шахті «Восход» виробничого об'єднання по видобутку антрациту «Торезантрацит» МВП України «Про затвердження переліку професій та посад з пільговим пенсійним забезпеченням» яким наказано затвердити список професій та посад, які відносяться до списку №1 а саме: гірник очисного забою підземний, що виданий ВП «Шахта «Заря»» ДП «Торезантрацит» 23.07.2019 року під №685/27;

- довідка від 23.07.2019 року №679/27 щодо шахти «Ремовська» ВО «Торезантрацит» про підземні виходи позивача (учень гірника підземного, курси гірника очисного забою підземний, гірник підземний, гірник очисного забою підземний), що видана ВП «Шахта «Заря»» ДП «Торезантрацит»;

- довідка від 23.07.2019 року №680/27 щодо шахти «Ремовська» ВО «Торезантрацит» про підземні виходи позивача (гірник очисного забою підземний), що видана ВП «Шахта» «Заря»» ДП «Торезантрацит»;

- довідки ВП «Шахта» «Заря»» ДП «Торезантрацит» від 23.07.2019 року №676/27, від 23.07.2019 року №681/27, від 23.07.2019 року №682/27, від 23.07.2019 року №683/27, від 23.07.2019 року №687/27 про заробіток позивача у відповідні періоди його роботи, який враховується для нарахування пенсії;

- довідка ВП «Шахта» «Заря»» ДП «Торезантрацит» від 23.07.2019 року №674/27 про підтвердження фактичного трудового стажу для нарахування пенсії за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній щодо відповідних періодів роботи позивача;

- витяг з наказу ДП «Торезантрацит» від 30.01.1995 року №29 по шахті «Северная» «щодо порядку проведення атестації робочих місць по умовам праці» про включення комісією до списку №1 для отримання пільгової пенсії наступну професію та посаду, а саме: гірник очисного забою підземний, що виданий ВП «Шахта «Заря»» ДП «Торезантрацит» 23.07.2019 року під №675/27;

- довідка щодо шахти «Восход» ВО «Снежноеантрацит» про підземні виходи позивача (гірник очисного забою підземний), що видана ВП «Шахта «Заря»» ДП «Торезантрацит» 23.07.2019 року №686/27;

- довідка ВП «Шахта» «Заря»» ДП «Торезантрацит» від 23.07.2019 року №684/27 про підтвердження фактичного трудового стажу для нарахування пенсії за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній щодо відповідних періодів роботи позивача;

- довідка про перейменування та реорганізацію шахти «Ремовська»;

- довідка про перейменування та реорганізацію шахти «Северная»;

- довідка про перейменування та реорганізацію шахти «Восход».

Видані щодо позивача довідки підтверджують пільговий характер роботи позивача по списку №1 та містять посилання на накази про атестацію робочих місць позивача за відповідні періоди його роботи.

Разом з тим, в переліку наданих заявником документів, які аналізувалися відповідачем при вирішенні питання про призначення пенсії, такі документи відсутні. Посилання про її неприйняття з тих чи інших причин - в рішенні не зазначено.

Дії відповідача щодо неприйняття таких документів в даній справі не оскаржуються.

Отже, вказані документи відповідачем в оскарженому рішенні не досліджувалися та не аналізувалися. Разом з тим вони мали значення для правильного вирішення питання щодо призначення позивачу пенсії, адже вони визначають пільговий характер роботи позивача та підтверджують проведення атестації його робочих місць, що є умовою для призначення пенсії за віком на пільгових умовах на підставі п. 1 ч. 2 ст. 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Отже, оскаржене рішення відповідачем прийнято без урахування усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), що призвело до порушення пенсійних прав позивача.

Виходячи з наведеного порушене право позивача на отримання пенсії за віком на пільгових умовах підлягає відновленню шляхом визнання протиправним та скасування оскарженого рішення органу Пенсійного фонду України.

Разом з тим суд позбавлений можливості зобов'язати відповідача зарахувати спірні періоди до пільгового та страхового стажу та призначити позивачу пенсію за віком на пільгових умовах по списку №1 оскільки відповідачем виконані не всі умови для прийняття рішення, а саме не досліджено та не проаналізовано надані позивачем довідки та накази про атестацію, які мали значення для правильного вирішення питання про призначення позивачу пенсії.

Вчинення таких дій входить до безпосередньої компетенції органа Пенсійного фонду України.

Верховний Суд в постанові від 10.04.2018 року в справі № 348/2160/15-а (провадження № К/9901/32093/18) дійшов висновку, що обов'язок щодо обчислення загального стажу роботи особи та стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, покладено на орган Пенсійного фонду України, а тому для вирішення питання щодо призначення та виплати пенсії відповідачу слід встановити всі необхідні умови, яким має відповідати позивач для призначення пенсії за віком на пільгових умовах.

В той же час, оскільки права позивача порушені, і прийняття рішення на користь позивача, в тому числі зарахування періодів роботи до відповідного стажу належить до безпосередніх повноважень органу Пенсійного фонду України, суд дійшов висновку, що решта позовних вимог підлягає задоволенню частково шляхом зобов'язання суб'єкта владних повноважень повторно вирішити питання, щодо якого звернувся позивач, з урахуванням правової оцінки, наданої судом у даному рішенні (ч. 4 ст. 245 Кодексу адміністративного судочинства України).

При новому розгляді заяви позивача про призначення пенсії за віком на пільгових умовах органу Пенсійного фонду України необхідно дослідити всі зазначені в трудовій книжці позивача періоди його роботи, прийняти та дослідити всі подані позивачем документи щодо роботи, в тому числі ті, що додатково подані до суду, та визначити наявність у позивача необхідних умов для призначення пенсії за віком на пільгових умовах з урахуванням таких документів та правової оцінки, наданої судом у даному рішенні.

Щодо розподілу судових витрат.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 16 вересня 2020 року сплату судового збору в сумі 840,80 грн. за подання до суду позовної заяви відстрочено до ухвалення судового рішення у справі.

Згідно з ч. 2 ст. 133 Кодексу адміністративного судочинства України якщо у строк, встановлений судом, судові витрати не будуть оплачені, позовна заява залишається без розгляду або витрати розподіляються між сторонами відповідно до судового рішення у справі, якщо сплату судових витрат розстрочено або відстрочено до ухвалення судового рішення у справі.

Відповідно до ч.ч. 1 та 3 ст. 139 вказаного Кодексу, яка регулює питання розподілу судових витрат, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

При частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись статтями 32, 139, 243 - 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 ) до Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (84122, Донецька обл., м. Слов'янськ, пл. Соборна, 3, код ЄДРПОУ 37803258) про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати рішення Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області від 28.12.2019 року №107 «Про відмову в призначенні пенсії», яке прийнято щодо ОСОБА_1 .

Зобов'язати Слов'янське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повторно розглянути заяву ОСОБА_1 від 20.12.2019 року про призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до п. «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та п. 1 ч. 2 ст. 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» з урахуванням правової оцінки, наданої судом у даному рішенні.

В задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Стягнути з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 ) на користь державного бюджету України (стягувач - Державна судова адміністрація України, 01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5, код ЄДРПОУ 26255795, рахунок отримувача UA908999980313111256000026001, отримувач коштів ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106, код отримувача (код ЄДРПОУ) 37993783, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код класифікації доходів бюджету 22030106) судовий збір в сумі 210 (двісті десять) грн. 20 (двадцять) коп.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (84122, Донецька обл., м. Слов'янськ, пл. Соборна, 3, код ЄДРПОУ 37803258) на користь державного бюджету України (стягувач - Державна судова адміністрація України, 01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5, код ЄДРПОУ 26255795, рахунок отримувача UA908999980313111256000026001, отримувач коштів ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106, код отримувача (код ЄДРПОУ) 37993783, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код класифікації доходів бюджету 22030106) судовий збір в сумі 630 (шістсот тридцять) грн. 60 (шістдесят) коп.

Рішення набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені статтею 255 КАС України, і може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції шляхом подання апеляційної скарги через суд першої інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення судом складено 01 жовтня 2020 року.

Суддя Т.В. Логойда