14 вересня 2020 року Справа № 580/2473/20
м. Черкаси
Черкаський окружний адміністративний суд одноособово у складі головуючого судді Бабич А.М., розглянувши у порядку письмового провадження питання виправлення описки в судовому рішенні в адміністративній справі за позовом Головного управління ДПС у Черкаській області до ОСОБА_1 про стягнення коштів,
07.07.2020 Головне управління ДПС у Черкаській області (18002, м.Черкаси, вул.Хрещатик, буд.235; код ЄДРПОУ 43142920) (далі - позивач) подало у Черкаський окружний адміністративний суд позов про стягнення з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) (далі - відповідач) податкового боргу податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на суму 60554,46грн.
Ухвалою суду від 10.07.2020 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та вирішено розгляд справи здійснювати правилами спрощеного позовного провадження. Рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 07.09.2020 позов задоволено повністю.
Під час виготовлення рішення суд в абз.2 п.1 його резолютивної частини зазначив реєстраційний номер облікової картки відповідача, як платника податків, НОМЕР_2 , хоча вірним є номер - НОМЕР_1 . Отже, суд допустив описку.
Відповідно до положень ст.253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
На підставі викладеного суд дійшов висновку з власної ініціативи у порядку письмового провадження виправити вищевказаний недолік.
Керуючись ст.ст.2-16, 237, 241-246, 253, 255, 295 КАС України, суд
1. Виправити описку, допущену в рішенні Черкаського окружного адміністративного суду від 07.09.2020 у справі №580/2473/20, вказавши в абзаці 2 пункту 1 його резолютивної частини вірний РНОКПП ОСОБА_1 - НОМЕР_1 , замість " НОМЕР_2 ".
2. Копію ухвали направити учасникам справи.
3. Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та може бути оскаржена до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом 15 днів з дня її складення через Черкаський окружний адміністративний суд.
Суддя А.М. Бабич