Справа № 909/83/19
07.09.2020 м. Івано-Франківськ
Господарський суд Івано-Франківської області у складі:
судді Рочняк О.В.
розглянувши матеріали справи
за позовом: першого заступника прокурора Івано-Франківської області
вул.Грюнвальдська ,11 , м.Івано-Франківськ , 76000
в інтересах держави в особі:
Національної академії аграрних наук України
вул.Суворова ,9 , м.Київ , 02000
Прикарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України
вул.Степана Бандери ,21-А , м.Івано-Франківськ , 76014
до відповідача: Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області
вул.Сахарова , 34 , м.Івано-Франківськ , 76014
до відповідача: П'ядицької сільської ради об'єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області
вул.Петлюри , буд.1 , с.П'ядики , Коломийського району , Івано-Франківської області ,78254
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - КП "Сільськогосподарське підприємство "Добробут Захід" П'ядицької сільської ради ОТГ
вул.Лесі Українки, 1, с.Мала Камянка, Коломийського району, Івано-Франківської області
про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області № 9-632/15-18-СГ від 24.09.2018 "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність" в частині передачі П'ядицькій сільській раді об'єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області 34 земельних ділянок та скасування їх запису про державну реєстрацію права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно П'ядицької сільської ради об"єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області
без повідомлення (виклику) учасників справи
ВСТАНОВИВ: в провадженні Господарського суду Івано-Франківської області знаходиться справа за позовом першого заступника прокурора Івано-Франківської області в інтересах держави в особі Національної академії аграрних наук України та Прикарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України до Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області та П'ядицької сільської ради об'єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - КП "Сільськогосподарське підприємство "Добробут Захід" П'ядицької сільської ради ОТГ, про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області № 9-632/15-18-СГ від 24.09.2018 "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність" в частині передачі П'ядицькій сільській раді об'єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області 34 земельних ділянок та скасування їх запису про державну реєстрацію права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно П'ядицької сільської ради об'єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області.
Згідно з ухвалою Господарського суду Івано-Франківської області від 12.08.2020, суд поновив провадження у справі, підготовче засідання призначив на 09.09.2020 об 11:00 год.
Відповідно до ч. 1, 10 статті 33 ГПК України справи у судах першої інстанції розглядаються суддею одноособово, крім випадків, визначених цим Кодексом. Будь-яку справу, що відноситься до підсудності суду першої інстанції, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів, крім справ, які розглядаються в порядку наказного і спрощеного позовного провадження.
Якщо справа має розглядатися суддею одноособово, але цим Кодексом передбачена можливість колегіального розгляду такої справи, питання про призначення колегіального розгляду вирішується до закінчення підготовчого засідання у справі (до початку розгляду справи, якщо підготовче засідання не проводиться) суддею, який розглядає справу, за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, про що постановляється ухвала.
Враховуючи характер спору, обставини справи №909/83/19 та її суспільний інтерес, а також зміст ч.1 ст.33 ГПК України, суд вважає за необхідне призначити колегіальний розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 6, 32, 33, 182, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
призначити колегіальний розгляд справи №909/83/19.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання - 07.09.2020.
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Рочняк