про призначення до розгляду заяви про прийняття звіту
03 вересня 2020 року м. Кропивницький Справа №340/2620/19
провадження № 2-ап/340/11/20
Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Момонт Г.М., розглянувши у порядку письмового провадження в м. Кропивницькому звіт про виконання судового рішення в адміністративній справі
за позовом: ОСОБА_1 , АДРЕСА_1
до відповідача: Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України, АДРЕСА_1
про визнання протиправною бездіяльності та стягнення коштів,
ОСОБА_1 звернувся з позовом до Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України про:
- визнання протиправною бездіяльності Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України щодо невиплати ОСОБА_1 грошової компенсації за неотримане речове майно на підставі довідки про вартість речового майна, що належать до видачі №04 від 14.02.2019 року;
- стягнення з Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України на користь ОСОБА_1 грошової компенсації за недоотримане речове майно в сумі 102 183,98 грн.
Рішенням Кіровоградського окружного адміністративного суду від 15.05.2020 р. у справі №340/2620/20 (провадження №2-ап/340/11/20) адміністративний позов задоволено у повному обсязі; визнано протиправною бездіяльність Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України щодо невиплати ОСОБА_1 грошової компенсації за неотримане речове майно на підставі довідки №04 від 14 лютого 2019 року; стягнуто з Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , АДРЕСА_1 ) на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ) грошову компенсацію за неотримане речове майно в сумі 102 183,98 грн. (сто дві тисячі сто вісімдесят три грн. 98 коп.) (а.с.81-83).
Зазначеним рішенням зобов'язано Військову частину НОМЕР_1 Національної гвардії України подати звіт про виконання рішення суду у строк - один місяць з дня набрання чинності рішенням Кіровоградського окружного адміністративного суду від 15 травня 2020 року у справі №340/2620/19.
30.07.2020 р. до Кіровоградського окружного адміністративного суду надійшов звіт про виконання судового рішення (а.с.88).
Відповідно до ч.ч.2, 4 ст.382 КАС України за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень про виконання рішення суду або в разі неподання такого звіту суддя своєю ухвалою може встановити новий строк подання звіту, накласти на керівника суб'єкта владних повноважень, відповідального за виконання рішення, штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Питання про накладення штрафу вирішується за клопотанням позивача або за ініціативою судді у судовому засіданні з повідомленням сторін. Неприбуття у судове засідання сторін, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду цього питання.
На підставі викладеного, суд вважає за необхідне призначити до розгляду в судовому засіданні з викликом сторін питання щодо розгляду звіту у справі №340/2620/20 (провадження №2-ап/340/11/20).
Керуючись ст.ст.248, 256, 382 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
1. Призначити до розгляду в судовому засіданні питання щодо розгляду звіту в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України про визнання протиправною бездіяльності та стягнення коштів на 16 вересня 2020 року о 16:00 год. в приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40, 6 поверх у залі судового засідання №7.
2. Звіт розглядатиметься суддею Кіровоградського окружного адміністративного суду Момонт Г.М. одноособово.
Копію ухвали надіслати сторонам.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Кіровоградського
окружного адміністративного суду Г.М. Момонт