Ухвала від 27.08.2020 по справі 560/4760/20

Справа № 560/4760/20

УХВАЛА

27 серпня 2020 рокум. Хмельницький

Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Гнап Д.Д., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання незаконним рішення, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, в якому просить:

- визнати незаконними рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, викладене в листі від 28.04.2020 року за № 1863-1556/11-03/8-2200/20 щодо відмови в призначенні позивачу пенсії в зв'язку із втратою годувальника ОСОБА_2 ;

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області призначити позивачу пенсію у зв'язку з втратою годувальника ОСОБА_2 , та виплатити її з часу звернення за призначенням такої пенсії

Підставою позову позивач зазначає порушення відповідачем норм Закону України "Про пенсійне забезпечення".

Адміністративний позов подано з дотриманням вимог статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України.

Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України немає.

Справа підсудна Хмельницькому окружному адміністративному суду.

Частиною 4 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.

З урахуванням предмету позову, з метою повного та всебічного з'ясування обставин у справі суд вважає, що слід витребувати у відповідача завірені належним чином копії пенсійних справ ОСОБА_1 та ОСОБА_2 .

Керуючись статтями 162-164, 171, 248, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (вул. Герцена, 10,Хмельницький,Хмельницька область,29000) про визнання незаконним рішення, зобов'язання вчинити дії.

Розглянути справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Витребувати в Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області завірену належним чином копію пенсійних справ ОСОБА_1 та ОСОБА_2 .

Витребувані матеріали відповідачу слід подати до суду до 11 вересня 2020 року.

Надати відповідачу строк для подання відзиву на позов - 15 днів з дня вручення йому ухвали про відкриття провадження у справі.

Копія відзиву та доданих документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

До відзиву додаються : 1) докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем; 2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих доказів іншим учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Головуючий суддяД.Д. Гнап

Попередній документ
91173900
Наступний документ
91173902
Інформація про рішення:
№ рішення: 91173901
№ справи: 560/4760/20
Дата рішення: 27.08.2020
Дата публікації: 31.08.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Хмельницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; соціального захисту (крім соціального страхування), з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (15.03.2021)
Дата надходження: 25.08.2020
Предмет позову: про визнання незаконним рішення, зобов'язання вчинити дії