Постанова від 21.08.2007 по справі 12/15/841

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

10002, м.Житомир, майдан Путятинський, 3/65 тел.(8-0412) 48-16-02

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"21" серпня 2007 р. Справа № 12/15/841

Житомирський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді

суддів:

при секретарі ,

за участю представників сторін:

від позивача: Максимов В.Я. - голова правління,

Широшкин О.М. - представник за довіреністю № 184 від 05.06.2007 р.,

Козубець І.В.- представник за довіреністю № 185 від 05.06.2007 р.,

від відповідача: Колесник О.І. - представник за довіреністю № 01-20/619 від

27.03.2007 р.,

від третіх осіб:

- Шепетівського міського управління праці та соціального захисту населення -

Матіяш С.Л., довіреність №1629 від 06.06.2007р.,

- УДК у Шепетівському районі: не з'явився,

розглянувши апеляційну скаргу Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, м. Шепетівка

на рішення господарського суду Хмельницької області

від "14" березня 2007 р. у справі № 12/15/841 ( суддя Шпак В.О.)

за позовом Відкритого акціонерного товариства "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807", м. Шепетівка

до Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, м. Шепетівка

за участю третіх осіб на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору:

Шепетівського міського управління праці та соціального захисту населення

та Управління державного казначейства у Шепетівському районі, м. Шепетівка

про стягнення 257523,25 грн.

ВСТАНОВИВ:

Рішенням господарського суду Хмельницької області від 14.03.2007 року у справі № 12/15/841 задоволено позов Відкритого акціонерного товариства "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807", м. Шепетівка до Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, м. Шепетівка за участю третіх осіб на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Шепетівського міського управління праці та соціального захисту населення та Управління державного казначейства у Шепетівському районі, м. Шепетівка про стягнення 257523,25 грн.

Стягнуто з Виконавчого комітету Шепетівської міської ради на користь Відкритого акціонерного товариства "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807" 257523,25 грн. - втрат від пільгового перевезення пасажирів, 2575,23 грн. - витрат по сплаті державного мита та 118,00 грн. - витрат на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу.

Не погоджуючись із прийнятим по справі рішенням, вважаючи, що при його прийнятті судом першої інстанції допущено порушення норм матеріального та процесуального права, не у повному обсязі з'ясовано обставини, що мають значення для справи, Виконавчий комітет Шепетівської міської ради звернувся до Житомирського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою про його скасування.

В обгрунтування доводів апеляційної скарги, особа, що її подала, зазначає:

- наданий позивачем суду першої інстанції розрахунок втрат від пільгового перевезення пасажирів, не був погоджений відповідачем;

- у відповідності до Закону України " Про автомобільний транспорт " обов'язок по відшкодуванню втрат від пільгового перевезення пасажирів не покладено на виконавчий комітет Шепетівської міської ради, оскільки Постановою КМ України від 04.03.2002 р. № 256 головним розпорядником коштів визначено управління праці та соціального захисту населення, яким є Шепетівське міське управління праці та соціального захисту населення ;

- в обгрунтування своїх доводів позивачем не було надано первинні облікові документи ( кількість проданих касових білетів, касові звіти, реєстрації заборгованості по головній касовій книзі ) стосовно обліку перевезених пасажирів;

- у порушення норм процесуального права суд першої інстанції розглянув справу за правилами Господарського процесуального кодексу України, оскільки, на думку скаржника, спір, що виник, підвідомчий суду адміністративної юрисдикції;

- виконавчий комітет Шепетівської міської ради не вправі розпоряджатися коштами на виплату втрат від пільгового перевезення пасажирів, такі кошти, як стверджує, відповідач, можна стягувати з міської ради;

- у 2004 р. у м. Шепетівка єдиний коєфіцієнт складав 0,74, у першому півріччі 2005 р. - 0,5, а у другому півріччі - 0,64, однак, на думку, вдповідача, за неправдивими даними позивача коефіцієнти ВАТ " АТП - 16807 " за січень - квітень 2004 р. склав 1,44, травень - грудень - 1,47, за перше півріччя 2005 р. - 0,57, а за друге півріччя 2005 р. - 0,96;

Представник відповідача у судовому засіданні у повному обсязі підтримав доводи апеляційної скарги, просить скасувати оскаржуваний судовий акт місцевого господарського суду.

Представники позивача у судовому засіданні заперечили проти доводів особи, що подала апеляційну скаргу, вважаючи їх необгрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.

У відзиві на апеляційну скаргу, ВАТ " АТП - 16807 " зазначило:

- у зв'язку з встановленням виконавчим комітетом Шепетівської міської ради єдиного коефіцієнту співвідношення платних та безплатних пасажирів для всіх перевізників міста, позивачеві неповністю відшкодовувались втрати від пільгового перевезення пасажирів ;

- суд першої інстанції правомірно до спірних правовідносин застосував положення ст.ст. 11,509,525.526,629 ЦК України та положення Закону України " Про автомобільний транспорт ";

- відносини перевізника з органом місцевого самоврядування визначені у ст. 31 Закону України " Про автомобільний транспорт ";

- укладання позивачем та відповідачем договору відбувалось шляхом узгодження до нього протоколу розбіжностей, а правомірність зміни редакції договору на підставі протоколу розбіжностей жодною із сторін не заперечувалась;

- розрахунок втрат перевізника здійснювався за методикою, визначеною виконкомом на підставі звітів позивача про кількість перевезених платних пасажирів , а управління праці та соціального захисту населення на підставі цих звітів та даних про кількість пільговиків виконкому складало акти звірки, в яких визначались суми збитків перевізника.

Представник третьої особи від Шепетівського міського управління праці та соціального захисту населення у судовому засіданні також підтримав доводи апеляційної скарги Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, просить скасувати рішення господарського суду Хмельницької області від 14.03.2007 року.

Зокрема, у судовому засіданні пояснив, що головним розпорядником коштів міського бюджету на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення є управління праці та соціального захисту населення. Головний розпорядник проводить розрахунок відшкодування втрат від перевезення пільгової категорії населення в залежності від кількості перевезених пільговиків та затвердженої у міському бюджеті на відповідний рахунок суми компенсації за пільговий проїзд.

Стверджував також, що на виконання прийнятих Шепетівською міською радою рішень, якими регламентовано порядок визначення обсягу втрат від перевезення пільгової категорії населення та затверджено коефіцієнти на відповідні періоди на підставі результатів обстеження пасажиропотоків на міських маршрутах, управлінням праці та соціального захисту населення було перераховано ВАТ " Шепетівське АТП - 16807 " субвенції за 2004 р. - 2006 р. - 507202,12 грн.

Субвенція, передбачена на 2004 р. -2006 р. профінансована в повному обсязі та перерахована позивачу у відповідності до затвердженої методики розрахунку втрат від перевезення пільгової категорії населення.

Представник від Управління державного казначейства у Шепетівському районі у судове засідання не з'явився, причини неявки суд не повідомив, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про що свідчить реєстр рекомендованої кореспонденції Житомирського апеляційного господарського суду від 14.06.2007 р.

Колегія суддів вважає, що зазначена обставина не перешкоджає розгляду апеляційної скарги по суті.

У поясненнях від 04.06.2007 р., вх. № 02-01/4319, Управління державного казначейства у Шепетівському районі, зокрема, зазначило, що перерахування субвенцій здійснювалось відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету , затвердженого Постановою КМ України від 04.03.2002 р. № 256.

Вважає, що згідно ст. 51 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та провадять видатки тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами.

Просить скасувати оскаржене виконавчим комітетом Шепетівської міської ради рішення суду першої інстанції.

Заслухавши у судовому засіданні повноважних представників позивача, відповідача та третьої особи на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Шепетівського міського управління праці та соціального захисту населення , перевіривши у повному обсязі законність та обгрунтованість прийнятого по справі рішення, обговоривши доводи апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга виконавчого комітету Шепетівської міської ради не підлягає задоволенню, враховуючи таке.

25.02.2004 року між виконавчим комітетом Шепетівської міської ради - Замовник та Відкритим акціонерним товариством "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807" - Перевізник укладено договір № 2 на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, предметом якого ( п.1.1 ) є господарська діяльність щодо виконання пасажирських перевезень на постійних маршрутах загального користування ( т.1, а.с. 8-9 ).

У відповідності до п.2.1.5 договору Замовник зобов'язується методом комісійного обстеження маршрутів встановлювати коефіцієнт співвідношення безплатних і платних пасажирів не менше одного разу в рік; забезпечувати в установленому порядку виділення дотації для покриття збитків від перевезення пільгових категорій громадян, які користуються пільгами згідно чинного законодавства в межах субвенції, визначеної Державним бюджетом за методикою розрахунку відшкодування втрат від перевезення пільгових категорій населення, затвердженої рішенням 16- тої сесії міської ради 24- го скликання від 06.02.2004 року № 22 ( п. 2.1.6).

У пункті 2.3.3 договору сторони погодили, що до обов'язків Перевізника входить забезпечення безкоштовного проїзду пільгових категорій громадян міста відповідно до чинного законодавства України та щомісячно, до 5-го числа місяця, що наступає за звітним, надавати Головному розпоряднику коштів розрахунок втрат від перевезення пільгової категорії громадян ( п. 2.3.9 ).

Термін дії договору - з 25.02.2004 р. по 24.06.2006 р.

Додатками № 1 та № 2 до договору № 2 від 25.02.2004 р. відповідно до протоколу конкурсної комісії від 24.06.2003 р. та від 12.02.2004 р. ВАТ "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807" надано право на перевезення пасажирів на міських постійних автобусних маршрутах ( т.1, а.с. 10 ).

Рішенням XV - тої сесії Шепетівської міської ради 24 - го скликання від 06.02.2004 р. № 22 " Про затвердження порядку визначення обсягу втрат від перевезення пільгової категорії громадян" вирішено запровадити з 1 січня 2004 року Порядок визначення обсягу втрат від перевезення пільгової категорії населення транспортом загального користування ( т.1, а.с. 132 - 134).

У пункті 1 Порядку зазначено, що на період до організації служби по роботі з автотранспортом в м. Шепетівка відшкодування втрат автоперевізників за перевезення пільгових категорій населення проводити на основі коефіцієнту кількості пільгових до платних пасажирів. Такий коефіцієнт встановлюється щорічно при комісійному обстеженні всіх міський маршрутів.

Відповідно до п.2 Порядку визначення обсягу втрат від перевезення пільгових категорій населення транспортом загального користування сума втрат визначається шляхом множення проїзду в населеному пункті на кількість перевезених пасажирів-пільговиків. Кількість перевезених пільговиків пасажирів - це звітна кількість платних пасажирів скоригована на коефіцієнт (співвідношення) кількості пільгових до платних пасажирів.

Головним розпорядником коштів міського бюджету на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення є управління праці та соціального захисту населення (п.3 Порядку).

Розрахунок втрат від пільгового перевезення проводиться за наведеною методикою. Отримувачі компенсації за пільгові перевезення (юридичні або фізичні особи) щомісячно до 5 числа, що настає за звітним подають головному розпоряднику коштів документи, що підтверджують наявність даних перевезень (п.5 Порядку).

Відповідно до п.6 Порядку розподіл субвенції здійснюється між працівниками пропорційно поданим розрахункам збитків від безкоштовного перевезення пільгових категорій пасажирів в межах передбаченої субвенції з державного бюджету на звітний період.

На виконання рішення №22 від 06.02.2004р., рішенням виконкому міської Ради №53 від 19.02.2004р. «Про постійну комісію з обстеження пасажирських маршрутів» було вирішено затвердити склад постійної комісії з обстеження пасажирських маршрутів міста, до складу якої було включено два представника позивача.

Актами від 28.02.2004 р., 02.03.2004 р., 04.03.2004 р.,10.03.2004 р., 11.03.2004 р. постійної комісії з обстеження пасажирських маршрутів міста проведено перевірку маршрутів Перевізника та зазначено кількість перевезення платних і безплатних пасажирів ( т.1, а.с. 20- 24 ).

У відповідності до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 18.03.2004 р. № 62 " Про затвердження коефіцієнта співвідношення " затверджено на 2004 рік коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів і платних пасажирів у міському сполученні згідно додатка №1, який становить 0,74 % ( т.1, а. с. 130,131 ).

Рішенням XVI сесії міської ради 24 скликання від 19.05.2004 р. № 24 " Про затвердження Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян " встановлено, що компенсація перевізникам втрат від пільгового перевезення окремих категорій громадян, які відповідно до чинного законодавства користуються такими правами, проводиться за рахунок і в межах субвенції з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд ( п.2 ), ( т.1, а.с. 126 - 127 ).

У пункті 3 даного рішення встановлено, що Порядок розподілу субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян запроваджується з 01.06.2004 року.

У відповідності до п.1 Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян розподіл субвенції між пасажирськими перевізниками, що працюють на міських маршрутах загального користування проводиться на основі розрахунку обсягу втрат кожного перевізника від пільгового перевезення окремих категорій громадян.

Розрахунок обсягу втрат перевізника проводиться із застосуванням коефіцієнту співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів по кожному маршруту на підставі актів обстеження ( п.2 Порядку ).

Зазначеним рішенням ( п.4 ) визнано управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради головним розпорядником коштів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення, у тому числі, на компенсацію втрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та встановлено, що управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради проводить відшкодування втрат від пільгового перевезення осіб, які відповідно до законодавства мають такі права в межах фактично отриманої субвенції.

Додатком до рішення XVI сесії міської ради 24 скликання від 19.05.2004 р. № 24 Шепетівською міською радою затверджено Порядок розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян ( т.1, а.с. 128-129 ).

Відповідно до рішення XVII - тої сесії Шепетівської міської ради 24-го скликання від 11.06.2004 р. № 3 " Про внесення змін у рішення XVI сесії міської ради 24 скликання від 19.05.2004 р. № 24 " Про затвердження Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян " Шепетівська міська рада вирішила внести зміни у п.2 " Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян ", виклавши його у наступній редакції : "Розрахунок обсягу втрат перевізника проводиться із застосуванням єдиного коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів у загальному обсязі перевезень " ( т.1, а. с. 124-125 ).

У пункті 4 зазначеного рішення передбачено, що розподіл субвенції у відповідності до цього рішення слід проводити з 01.06.2004 року.

Крім того, на виконання зазначеного рішення виконавчим комітетом Шепетівської міської ради 17.06.2004 р. прийнято рішення № 140, яким вирішено затвердити з першого червня 2004 р. єдиний коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів і платних пасажирів в обсязі перевезень у міському сполученні згідно додатку № 1, який становить 0,74 % та затверджено порядок роботи постійної комісії з обстеження пасажирських маршрутів ( т.1, а.с. 122-123 ).

В подальшому на перше півріччя 2005 року єдиний коефіцієнт був затверджений рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 48 від 16.03.2005 року , а на друге півріччя - рішенням виконавчого комітету № 160 від 21.07.2005 року.

Постановою господарського суду Хмельницької області від 17.05.2006 р. у справі № 18/7-НА частково задоволено позов ВАТ "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807" до виконавчого комітету Шепетівської міської ради про визнання нечинними рішень Шепетівської міської ради № 3 від 11.06.2004 р. " Про внесення змін до Порядку розподілу субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян щодо прийняття єдиного коефіцієнту співвідношення безплатних та платних пасажирів в загальному обсязі перевезень ", рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 62 від 18.03.2004 р. " Про затвердження єдиного коефіцієнту співвідношення платних та безплатних пасажирів для всіх перевізників у м. Шепетівка " , № 140 від 17.06.2004 р. " Про затвердження єдиного коефіцієнту співвідношення безплатно перевезених пасажирів " , № 48 від 16.03.2005 р. " Про затвердження єдиного коефіцієнту співвідношення безплатно перевезених пасажирів на перше півріччя 2005 року " , № 160 від 21.07.2005 р." Про затвердження єдиного коефіцієнту співвідношення безплатно перевезених пасажирів на друге півріччя 2005 року " ( т.4, а.с. 17,18 ).

Визнано нечинним рішення Шепетівської міської ради № 3 від 11.06.2004 р., рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 62 від 18.03.2004 р., № 140 від 17.06.2004 р., № 48 від 16.03.2005 р., № 160 від 21.07.2005 р.

Відмовлено в решті позову.

Ухвалою Житомирського апеляційного господарського суду від 30.11.2006 року по справі № 18/7-НА залишено без змін постанову господарського суду Хмельницької області від 17.05. 2006р. у тій же справі, якою частково задоволено позов Відкритого акціонерного товариства " Шепетівське АТП-16807» м. Шепетівка до Шепетівської міської ради та до виконавчого комітету Шепетівської міської ради про визнання протиправними рішень Шепетівської міської ради №3 від 11.06.2004р., рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 62 від 18.03.2004р., №140 від 17.06.2004р., №48 від 16.03.2005р., №160 від 21.07.2005р. ( т.4, а.с. 13-16).

Як вбачається з матеріалів справи, Відкрите акціонерне товариство "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807" у позовній заяві просило суд першої інстанції стягнути з виконавчого комітету Шепетівської міської ради 151896,83 грн. втрат від перевезення пільгових категорій пасажирів.

Зазначав також, що станом на 18.01.2005 р. відповідачем відшкодовано позивачеві втрати від безкоштовного перевезення пасажирів у сумі 106069,07 грн., однак, згідно розрахунків позивача такі втрати за 2004 рік становлять 257965,90 грн., тобто, за 2004 рік виконавчим комітетом Шепетівської міської ради не доплачено ВАТ " Шепетівське автотранспортне підприємство 16807 " коштів у сумі 151896,00 грн.

Заявою про уточнення позовних вимог від 30.01.2007 р. позивач просив суд стягнути з відповідача 257523,25 грн. втрат від пільгового перевезення пасажирів по місту Шепетівка за період з 01.01.2004 р. по 31.03.2006 р. ( т. 2, а.с. 144-145 ).

Господарський суд Хмельницької області рішенням від 14.03.2007 року задовольнив позовні вимоги позивача.

З таким висновком суду першої інстанції погоджується і колегія суддів суду апеляційної інстанції, враховуючи таке.

У відповідності до вимог п.1 ч.2 ст.11 Цивільного кодексу України підставою виникнення цивільних прав та обов'язків є договори та інші правочини.

Частиною першою ст.509 Цивільного кодексу України передбачено, що зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматись від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

Відповідно до ч.4 ст. 37 Закону України " Про автомобільний транспорт " види та обсяг пільгових перевезень установлюються замовленням, у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, збитків від цих перевезень.

Статтею 42 зазначеного Закону передбачено, що договори про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування міському, приміському та міжміському, які не виходять за межі території області ( внутрішньообласні маршрути ), укладається між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування та автомобільним перевізником і вважається укладеним з моменту його підписання сторонами.

Матеріали справи свідчать про те, що спірні правовідносини між сторонами виникли у зв'язку з невиконанням взятих на себе договірних зобов'язань виконавчим комітетом Шепетівської міської ради щодо відшкодування збитків від безкоштовних перевезень пільгових категорій пасажирів на підставі укладеного 25.02.2004 року договору.

Статтею 629 ЦК України передбачено, що договір є обов'язковим для виконання сторонами.

Одностороння відмова від виконання зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом; зобов'язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться ( ст.ст. 525,526 ЦК України ).

Зібрані по справі докази підтверджують те, що жодною із сторін договору від 25.02.2004 року, у встановленому законодавством порядку не було внесено змін до нього щодо визначення розміру відшкодування перевізникові втрат від перевезення окремих категорій громадян.

З урахуванням наведених обставин, колегія суддів вважає, що господарський суд Хмельницької області підставно задовольнив позовні вимоги Відкритого акціонерного товариства "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807", стягнувши з виконавчого комітету Шепетівської міської ради257523,25 грн. втрат від пільгового перевезення пасажирів.

При цьому колегія суддів вважає за необхідне зазначити, що не грунтуються на чинному законодавстві України та спростовуються матеріалами справи доводи особи, що подала апеляційну скаргу про те, що суд першої інстанції повинен був розглядати справу за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.

ВАТ "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807" звернулося до місцевого господарського суду з позовною заявою про стягнення коштів з відповідача у зв'язку з невиконанням ним взятих на себе договірних зобов'язань.

Пунктом першим ст. 12 ГПК України передбачено, що господарським судам підвідомчі справи у спорах, що виникають при виконанні господарських договорів.

Виходячи з положень п.1 ст. 3, п.1 ч.1 ст. 17 КАС України справою адміністративної юрисдикції є справа за позовом юридичної особи до суб'єкта владних повноважень про оскарження його рішень ( нормативно - правових актів чи правових актів індивідуальної дії).

Отже, спір, що виник, господарський суд повинен розглядати за правилами Господарського процесуального кодексу України , а не адміністративний суд за правилами Кодексу адміністративного судочинства України, як про це зазначає скаржник.

Отже, колегією суддів не встановлено порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права при прийнятті по справі судового рішення.

Виконавчим комітетом Шепетівської міської ради в апеляційній скарзі у супереч вимог ч.1 ст. 33 ГПК України не доведено тих обставин, на які він посилався як на підставу своїх вимог та заперечень .

Враховуючи викладене, колегія суддів вважає, що відсутні правові підстави для задоволення апеляційної скарги виконавчого комітету Шепетівської міської ради та скасування рішення господарського суду Хмельницької області від 14.03.2007 року.

Керуючись ст.ст. 101,103,105 Господарського процесуального кодексу України, Житомирський апеляційний господарський суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Рішення господарського суду Хмельницької області від 14 березня 2007 року у справі №12/15/841 залишити без змін, а апеляційну скаргу Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, м. Шепетівка - без задоволення.

2. Справу №12/15/841 повернути до господарського суду Хмельницької області.

Головуючий суддя

судді: