Ухвала від 01.07.2020 по справі 161/1938/20

Справа № 161/1938/20

Провадження № 1-кп/161/478/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Луцьк 01 липня 2020 року

Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:

головуючого - судді - ОСОБА_13.,

за участю секретаря - ОСОБА_14.,

прокурорів - ОСОБА_15., ОСОБА_16.,

ОСОБА_17., ОСОБА_18.

обвинуваченої - ОСОБА_1 ,

захисників - ОСОБА_19.,ОСОБА_20.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні №12020030000000027, що надійшов з прокуратури Волинської області 05.02.2020 відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с.Дунайка Борисівського району Белгородської області Російської Федерації, мешканки АДРЕСА_1 , українки, гр.України, з вищою освітою, заміжньої, пенсіонерки, не судимої,

- у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.358 ч.2, ст.358 ч.3 КК України,

ВСТАНОВИВ:

В ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_1 з 04.01.2005 по 24.11.2015 працювала на посаді провідного інженера ДП «Волинський експертно-технічний центр Держпраці» (код з ЄДРПОУ -21750544), призначена на вказану посаду наказом начальника ДП «Волинський ЕТЦ Держнаглядохоронпраці» ОСОБА_2 за №005-К від 04.01.2005.

Відповідно до п.1.1 розділу 1 «Загальні положення» посадової інструкції провідного інженера ДП «Волинський експертно-технічний центр», затвердженої 28.11.2006 начальником ДП «Волинський ЕТЦ» ОСОБА_2 , та з якою ОСОБА_1 особисто ознайомлена, провідний інженер є відповідальним працівником експертно-технічного центру і в його складі своєчасно проводить роботи, які передбачені Положенням про експертно-технічний центр.

Відповідно до пункту 1.4 розділу 1 «Загальні положення» вказаної посадової інструкції провідного інженера, ОСОБА_1 в своїй роботі керується Положенням про Державний комітет промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, Положенням про експертно-технічний центр, правилами, нормами, стандартами, наказами, постановами, розпорядженнями і вказівками Держгірпромнагляду, експертно-технічного центру, законом України «Про охорону праці», та іншими нормативними актами.

Відповідно до пунктів 2.1, 2.2, 2.3 розділу 2 «Основні завдання і службові обов'язки» вказаної посадової інструкції провідного інженера, ОСОБА_1 зобов'язана проводити складання та оформлення угод з замовниками, згідно поданих заявок; вести облік та реєстрацію угод (в відповідних журналах та компютері); виписувати кошториси та рахунки до складених угод.

Відповідно до пункту 3.4 розділу 3 «Права і відповідальність» вказаної посадової інструкції, провідний інженер несе відповідальність згідно чинного законодавства за невиконання своїх обов'язків і невикористання наданих прав, які передбачені діючими нормативними актами та даною інструкцією.

Відповідно до пункту 4.1 розділу 7 «Взаємовідносини. Зв'язки за посадою» вказаної посадової інструкції, провідний інженер підпорядковується головному інженеру - начальнику віддіул експертизи, керується його вказівками..

Відповідно до п. 1, 2 ст. 13 Закону України «Про ціни і ціноутворення» №5007-VІ від 21.06.2012 (зі змінами та доповненнями), державне регулювання цін здійснюється Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади, державними колегіальними органами та органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень шляхом установлення обов'язкових для застосування суб'єктами господарювання, поміж іншого, граничних цін.

Відповідно до п.2 «Порядку визначення граничного розміру на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єктів господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, граничний розмір тарифу на проведення експертизи визначається відповідно до законодавства виходячи з особливостей економічної діяльності суб'єкта господарювання без урахування податку на додану вартість.

Згідно п.п. 4-5 вказаного Порядку, визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи розраховується на підставі таких даних, а саме - заявлених працівників суб'єкта господарювання, що виконують роботи підвищеної небезпеки, кількість заявлених видів робіт підвищеної небезпеки відповідно до переліку видів робіт підвищеної небезпеки, кількість заявлених одиниць устаткування відповідно до переліку машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, після чого, граничний розмір тарифу на проведення експертизи визначається за формулою Т=К*0,5 МЗП, де Т - граничний розмір тарифу на проведення експертизи, гривень, К - сумарний коефіцієнт для визначення граничного розміру сум тарифу на проведення експертизи, МЗП - розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на момент визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи.

Застосування вказаної формули та інших положень Порядку визначення граничного розміру на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єктів господарювання для визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи є обов'язковим для ДП «Волинський ЕТЦ Держпраці» у кожному окремому випадку проведення експертних досліджень стану охорони праці та безпеки промислового виробництва підприємств для одержання дозволу на спроможність виконувати роботи підвищеної небезпеки.

Господарські операції з надання ДП «Волинський експертно- технічний центр Держпраці» послуг (проведення експертизи), вартість (граничний розмір тарифу) яких визначається без урахування податку на додану вартість, є об'єктом оподаткування податком на додану вартість відповідно до вимог Податкового кодексу України №2755- VI від 02.12.2010 ( в чинній редакції).

Відповідно до ч.1 ст.626 Цивільного кодексу України, Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

Відповідно до ст.ст.628,629,630,631 Цивільного кодексу України, визначаються зміст договору, обовязковість договору, типові умови договору, строк договору, ціна,

Відповідно до ч.ч.1,3 ст.639 Цивільного кодексу України, Договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом. Якщо сторони домовились укласти у письмовій формі договір, щодо якого законом не встановлена письмова форма, такий договір є укладеним з моменту його підписання сторонами.

Відповідно п.44.1 статті 44 Податкового кодексу України (№2755-VI, Редакція від 01.01.2014), для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього пункту.

Відповідно до п.1,2 статті 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»( №996-XIV, Редакція від 01.01.2014), підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи. Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Відповідно до п.п. 3.1, 3.2 «Положення про порядок ведення договірної роботи в ДП «Волинський ЕТЦ»» затвердженого наказом начальника ДП «Волинський ЕТЦ» №044 від 27.06.2012, роботи за укладеними договорами проводяться спеціалістами підприємства після проведеної повної або часткової передоплати, а приймання робіт і послуг оформляється відповідним актом приймання-здачі виконаних робіт, який вказалаться та підписується двома сторонами і є підставою для взаємних розрахунків.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», первинний документ - документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення. Господарська операція - дія або подія, яка викликає зміни в структурі активів та зобов'язань, власному капіталі підприємства. Активи - ресурси, контрольовані підприємством у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до отримання економічних вигод у майбутньому.

Виходячи з норми, що міститься в примітці до ст. 358 КК України, при встановленні ознак офіційного документа як предмета злочину слід керуватися такими критеріями: документ має бути складено, видано чи посвідчено відповідною особою в межах її компетенції за визначеною законом формою та з належними реквізитами; зафіксована в такому документі інформація повинна мати юридично значущий характер - підтверджені чи засвідчені нею конкретні події, явища або факти мають спричиняти чи бути здатними спричинити наслідки правового характеру у вигляді виникнення (реалізації), зміни або припинення певних прав та/або обов'язків, а тому беручи до уваги вищевказані норми, договори на виконання робіт (надання послуг) з питань охорони праці, а також акти приймання-здачі виконаних робіт, які укладались між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держпраці» та суб'єктами господарювання, підтверджують факт здійснення господарської операції та свідчать про факт руху активів платника податків та руху його капіталу, посвідчені керівниками підприємства, складені за визначеною законом формою та з належними реквізитами, а тому являються офіційними документами.

Так, 26.11.2013, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2525/15 від 26.11.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Котедж» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5505,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 6606,72 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2525/15 від 26.11.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Котедж» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2525/15 від 26.11.2013 та додаток №1 до договору №2525/15 від 26.11.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2525/15 від 26.11.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №2966 від 31.01.2014 до договір-рахунку №2525/15 від 26.11.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №2966 від 31.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.15.0080.14 від 31.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2525/15 від 26.11.2013 між ПП «Котедж» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №2966 від 31.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1101,12 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 20.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2708/17 від 20.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Публічним акціонерним товариством «Закарпатнафтопродукт-Мукачеве» , у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3227,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3873,24 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2708/17 від 20.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол

узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Публічного акціонерного товариства «Закарпатнафтопродукт-Мукачеве» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2708/17 від 20.12.2013 та додаток №1 до договору №2708/17 від 20.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2708/17 від 20.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3161 від 28.01.2014 до договір рахунку №2708/17 від 20.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3161 від 28.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.17-0665(0202).14 від 06.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2708/17 від 20.12.2013 між Публічним акціонерним товариством «Закарпатнафтопродукт-Мукачеве» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3161 від 28.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 645,54 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 20.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2707/17 від 20.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Публічним акціонерним товариством «Закарпатнафтопродукт-Мукачеве» , у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 1674,74 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2009,7 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2707/17 від 20.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Публічного акціонерного товариства «Закарпатнафтопродукт-Мукачеве» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2707/17 від 20.12.2013 та додаток №1 до договору №2707/17 від 20.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2707/17 від 20.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3160 від 30.01.2014 до договір рахунку №2707/17 від 20.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3160 від 30.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.17-0666(0203).14 від 06.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2707/17 від 20.12.2013 між Публічним акціонерним товариством «Закарпатнафтопродукт-Мукачеве» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3160 від 30.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 334,96 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 10.01.2014 перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0017/10 від 10.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Камінь-Каширський спецлісгосп» , у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0017/10 від 10.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Камінь-Каширський спецлісгосп» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0017/10 від 10.01.2014 та додаток №1 до договору №0017/10 від 10.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0017/10 від 10.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0018 від 20.01.2014 до договір рахунку №0017/10 від 10.01.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0018 від 20.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0035.14 від 20.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0017/10 від 10.01.2014 між ТзОВ «Камінь-Каширський спецлісгосп» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0018 від 20.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 24.12.2013 перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2720/10 від 24.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Товаристом з обмеженою відповідальністю «Вуглеторфзбагачення», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2720/10 від 24.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Товариста з обмеженою відповідальністю «Вуглеторфзбагачення» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2720/10 від 24.12.2013 та додаток №1 до договору №2720/10 від 24.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2720/10 від 24.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3178 від 14.01.2014 до договір-рахунку №2720/10 від 24.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3178 від 14.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0018.14 від 14.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2720/10 від 24.12.2013 між Товаристом з обмеженою відповідальністю «Вуглеторфзбагачення» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3178 від 14.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 29.11.2013 перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2551/10 від 29.11.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Цунамі», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5333,54 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 6400,26 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2551/10 від 29.11.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Цунамі» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2551/10 від 29.11.2013 та додаток №1 до договору №2551/10 від 29.11.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2551/10 від 29.11.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №2996 від 27.02.2014 до договір-рахунку №2551/10 від 29.11.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №2996 від 27.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0113.14 від 08.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2551/10 від 29.11.2013 між ТзОВ «Цунамі» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №2996 від 27.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1066,72 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 14.01.2014 перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0046/10 від 14.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Цунамі», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2679,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3215,52 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0046/10 від 14.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Цунамі» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0046/10 від 14.01.2014 та додаток №1 до договору №0046/10 від 14.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0046/10 від 14.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0050 від 27.02.2014 до договір-рахунку №0046/10 від 14.01.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0050 від 27.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0104.14 від 07.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0046/10 від 14.01.2014 між ТзОВ «Цунамі» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0050 від 27.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 535,92 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 27.01.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0134/10 від 27.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТОВ «Євровуд Україна», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2618,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3142,44 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0134/10 від 27.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТОВ «Євровуд Україна» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0134/10 від 27.01.2014 та додаток №1 до договору №0134/10 від 27.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0134/10 від 27.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0197 від 21.02.2014 до договір-рахунку № 0134/10 від 27.01.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0197 від 21.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0163.14 від 21.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0134/10 від 27.01.2014 між ТОВ «Євровуд Україна» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0197 від 21.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 523,74 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2746/10 від 26.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та товариства з обмеженою відповідальністю «Май Вуд», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2689,75 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3873,24 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2746/10 від 26.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від товариства з обмеженою відповідальністю «Май Вуд» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2746/10 від 26.12.2013 та додаток №1 до договору №2746/10 від 26.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2746/10 від 26.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3206 від 28.03.2014 до договір-рахунку № 2746/10 від 26.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3206 від 28.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0318.14 від 26.03.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2746/10 від 26.12.2013 між товариством з обмеженою відповідальністю «Май Вуд» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3206 від 28.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 645,54 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 27.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2755/10 від 27.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Тімбер Транс», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2755/10 від 27.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Тімбер Транс» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2755/10 від 27.12.2013 та додаток №1 до договору №2755/10 від 27.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2755/10 від 27.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3217 від 28.03.2014 до договір-рахунку № 2755/10 від 27.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3217 від 28.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0268.14 від 17.03.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2755/10 від 27.12.2013 між ПП «Тімбер Транс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3217 від 28.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 28.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0417/10 від 28.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та приватним підприємством «Полісся-сервіс», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від приватного підприємства «Полісся-сервіс» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0417/10 від 28.02.2014, після чого передала його на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0417/10 від 28.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0564 від 14.03.2014 до договір-рахунку № 0417/10 від 28.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0564 від 14.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0234.14 від 07.03.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0417/10 від 28.02.2014 між приватним підприємством «Полісся-сервіс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №0564 від 14.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 560,28 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 17.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0313/10 від 28.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та товариством з обмеженою відповідальністю «Завод «Промлит», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 11631,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 13958,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0313/10 від 17.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від товариства з обмеженою відповідальністю «Завод «Промлит» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0313/10 від 17.02.2014 та додаток №1 до договору №0313/10 від 17.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0313/10 від 17.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0420 від 18.04.2014 до договір-рахунку №0313/10 від 17.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0420 від 18.04.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0374.14 від 10.04.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0313/10 від 17.02.2014 між товариством з обмеженою відповідальністю «Завод «Промлит» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0420 від 18.04.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 2326,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 07.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0665/10 від 07.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_5 », у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7015,68 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0665/10 від 07.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_5 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0665/10 від 07.04.2014 та додаток №1 до договору №0665/10 від 07.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0665/10 від 07.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3305 від 29.05.2014 до договір-рахунку №0665/10 від 07.04.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3305 від 29.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0580.14 від 16.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0665/10 від 07.04.2014 між ФОП « ОСОБА_5 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3305 від 29.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 4579,68 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 07.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0666/10 від 07.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_5 », у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2618,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3142,44 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0666/10 від 07.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_5 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0666/10 від 07.04.2014 та додаток №1 до договору №0666/10 від 07.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0666/10 від 07.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3306 від 29.05.2014 до договір-рахунку №0666/10 від 07.04.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3306 від 29.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0581.14 від 16.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0666/10 від 07.04.2014 між ФОП « ОСОБА_5 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3306 від 29.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 523,74 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.03.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0614/10 від 26.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_6 », у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2679,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3288,6 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0614/10 від 26.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_6 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0614/10 від 26.03.2014 та додаток №1 до договору №0614/10 від 26.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №614/10 від 26.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3243 від 14.05.2014 до договір-рахунку №0614/10 від 26.03.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3243 від 14.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0385.14 від 14.04.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0614/10 від 26.03.2014 між ФОП « ОСОБА_6 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3243 від 14.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 609 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 11.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0259/10 від 11.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_6 », у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3532,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 4238,64 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0259/10 від 11.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_6 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0259/10 від 11.02.2014 та додаток №1 до договору №0259/10 від 11.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0259/10 від 11.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0349 від 14.05.2014 до договір-рахунку №0259/10 від 11.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0349 від 14.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0549.14 від 12.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0259/10 від 11.02.2014 між ФОП « ОСОБА_6 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0349 від 14.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 706,44 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 02.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0994/10 від 02.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_7 », у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0994/10 від 02.06.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_7 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0994/10 від 02.06.2014 та додаток №1 до договору №0994/10 від 02.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0994/10 від 02.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3695 від 27.06.2014 до договір-рахунку №0994/10 від 02.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3695 від 27.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0727.14 від 26.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0994/10 від 02.06.2014 між ФОП « ОСОБА_7 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3695 від 27.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0940/1 від 26.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТОВ «Брума», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0940/1 від 26.05.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТОВ «Брума» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0940/1 від 26.05.2014 та додаток №1 до договору №0940/1 від 26.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0940/1 від 26.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3628 від 03.07.2014 до договір-рахунку №0940/1 від 26.05.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3628 від 03.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.01.0733.14 від 26.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0940/1 від 26.05.2014 між ТОВ «Брума» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3628 від 03.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0953/10 від 26.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Вудленд Україна», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2618,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3142,44 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Вудленд Україна» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0953/10 від 26.05.2014 та додаток №1 до договору №0953/10 від 26.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0953/10 від 26.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3640 від 26.06.2014 до договір-рахунку №0953/10 від 26.05.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3640 від 26.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0641.14 від 06.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0953/10 від 26.05.2014 між ТзОВ «Вудленд Україна» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №3640 від 26.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 523,74 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 05.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0204/10 від 06.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та «Луцький національний технічний університет», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2740,50 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3434,76 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від «Луцький національний технічний університет» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0204/10 від 06.02.2014, після чого передала його на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0204/10 від 06.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0311 від 24.06.2014 до договір-рахунку №0204/10 від 06.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0311 від 24.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0700.14 від 19.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0204/10 від 06.02.2014 між «Луцький національний технічний університет» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №0311 від 24.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 694,26 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 23.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0938/10 від 23.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та товариством з обмеженою відповідальністю «Агротехніка» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 6272,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7527,24 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0938/10 від 23.05.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехніка» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0938/10 від 23.05.2014 та додаток №1 до договору №0935/10 від 23.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0938/10 від 23.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3626 від 12.06.2014 до договір-рахунку №0938/10 від 23.05.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3626 від 12.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0673.14 від 12.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0938/10 від 23.05.2014 між товариством з обмеженою відповідальністю «Агротехніка'та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3626 від 12.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1254,54 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 23.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1120/10 від 23.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТОВ «Верба-ВВ» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2557,80 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3069,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1120/10 від 23.06.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТОВ «Верба-ВВ» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1120/10 від 23.06.2014 та додаток №1 до договору №1120/10 від 23.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1120/10 від 23.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3838 від 23.07.2014 до договір-рахунку №1120/10 від 23.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3838 від 23.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0847.14 від 23.07.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1120/10 від 23.06.2014 між товариством з обмеженою відповідальністю «Агротехніка'та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3838 від 23.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 511,56 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 27.03.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0622/10 від 27.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та товариством з обмеженою відповідальністю «Турія-Агро» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 6150,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7381,08 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0622/10 від 27.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від товариства з обмеженою відповідальністю «Турія-Агро» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0622/10 від 27.03.2014 та додаток №1 до договору №0622/10 від 27.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0622/10 від 27.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3252 від 09.07.2014 до договір-рахунку №0622/10 від 27.03.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3252 від 09.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0781.14 від 09.07.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0622/10 від 27.03.2014 між товариством з обмеженою відповідальністю «Турія-Агро» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3252 від 09.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1230,18 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 17.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1088/10 від 17.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Волма» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2801,40 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3361,68 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1088/10 від 17.06.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Волма» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1088/10 від 17.06.2014 та додаток №1 до договору №1088/10 від 17.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1088/10 від 17.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3799 від 01.07.2014 до договір-рахунку №1088/10 від 17.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3799 від 01.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0748.14 від 01.07.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1088/10 від 17.06.2014 між ТзОВ «Волма» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3799 від 01.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 560,28 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 17.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1089/10 від 17.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Волма» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 4019,40 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 4823,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1089/10 від 17.06.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Волма» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1089/10 від 17.06.2014 та додаток №1 до договору №1089/10 від 17.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1089/10 від 17.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3800 від 01.07.2014 до договір-рахунку №1089/10 від 17.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3800 від 01.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0749.14 від 01.07.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1089/10 від 17.06.2014 між ТзОВ «Волма» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3800 від 01.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 803,88гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 05.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1011/10 від 05.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ДП «Любешівське ЛМГ» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3873,24 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1011/10 від 05.06.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ДП «Любешівське ЛМГ» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1011/10 від 05.06.2014 та додаток №1 до договору №1011/10 від 05.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1011/10 від 05.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3711 від 01.07.2014 до договір-рахунку №1011/10 від 05.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3711 від 01.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0723.14 від 25.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1011/10 від 05.06.2014 між ДП «Любешівське ЛМГ» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3711 від 01.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1437,24 гривень з ПДВ, через застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 06.08.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1365/10 від 06.08.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Державним підприємством спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2923,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3507,84 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1365/10 від 06.08.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Державного підприємства спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1365/10 від 06.08.2014 та додаток №1 до договору №1365/10 від 06.08.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1365/10 від 06.08.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4109 від 11.08.2014 до договір-рахунку №1365/10 від 06.08.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4109 від 11.08.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0886.14 від 11.08.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1365/10 від 06.08.2014 між Державним підприємством спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4109 від 11.08.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 584,64 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 08.07.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1222/10 від 08.07.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_8 » у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5968,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7161,84 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1222/10 від 08.07.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_8 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1222/10 від 08.07.2014 та додаток №1 до договору №1222/10 від 08.07.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1222/10 від 08.07.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3939 від 14.08.2014 до договір-рахунку №1222/10 від 08.07.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3939 від 14.08.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0892.14 від 14.08.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1222/10 від 08.07.2014 між ФОП « ОСОБА_8 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3939 від 14.08.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1193,64 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 12.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1051/10 від 12.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та товариством з обмеженою відповідальністю «Агротехніка» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5907,30 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7234,92 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1051/10 від 12.06.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехніка» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1051/10 від 12.06.2014 та додаток №1 до договору №1051/10 від 12.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1051/10 від 12.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3761 від 29.08.2014 до договір-рахунку №1051/10 від 12.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3761 від 29.08.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0934.14 від 21.08.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1051/10 від 12.06.2014 між товариством з обмеженою відповідальністю «Агротехніка» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3761 від 29.08.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1327,62 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 19.08.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1415/10 від 19.08.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та приватним підприємством «Ель Рабє» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2557,80 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3069,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1415/10 від 19.08.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від приватного підприємства «Ель Рабє» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1415/10 від 19.08.2014 та додаток №1 до договору №1415/10 від 19.08.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1415/10 від 19.08.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4168 від 03.09.2014 до договір-рахунку №1415/10 від 19.08.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4168 від 03.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0969.14 від 03.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1415/10 від 19.08.2014 між приватним підприємством «Ель Рабє» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4168 від 03.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 511,56 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 10.07.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1235/10 від 10.07.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПМП «Апогей» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2557,80 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3069,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1235/10 від 10.07.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПМП «Апогей» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1235/10 від 10.07.2014 та додаток №1 до договору №1235/10 від 10.07.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1235/10 від 10.07.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3956 від 18.09.2014 до договір-рахунку №1235/10 від 10.07.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3956 від 18.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0978.14 від 09.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1235/10 від 10.07.2014 між ПМП «Апогей» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3956 від 18.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 511,56 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 24.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1133/10 від 24.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та товариством з обмеженою відповідальністю «Моделпак» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від товариства з обмеженою відповідальністю «Моделпак» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1133/10 від 24.06.2014, після чого передала його на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1133/10 від 24.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3853 від 03.09.2014 до договір-рахунку №1133/10 від 24.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3853 від 03.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0945.14 від 22.08.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1133/10 від 24.06.2014 між товариством з обмеженою відповідальністю «Моделпак» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №3853 від 03.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 12.08.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1393/10 від 12.08.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 7490,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 9208,08 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1393/10 від 12.08.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1393/10 від 12.08.2014 та додаток №1 до договору №1393/10 від 12.08.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1393/10 від 12.08.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4138 від 23.10.2014 до договір-рахунку №1393/10 від 12.08.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4138 від 23.10.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-1141.14 від 23.10.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1393/10 від 12.08.2014 між ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4138 від 23.10.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1717,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 25.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0388/10 від 25.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Володимир-Волинський КХП у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 6090 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7308 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0388/10 від 25.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Володимир-Волинський КХП за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0388/10 від 25.02.2014 та додаток №1 до договору №0388/10 від 25.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0388/10 від 25.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0529 від 07.11.2014 до договір-рахунку №0388/10 від 25.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0529 від 07.11.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-1203.14 від 07.11.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0388/10 від 25.02.2014 між Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Володимир-Волинський КХП та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0529 від 07.11.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1218 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 25.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0390/10 від 25.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Володимир-Волинський КХП у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3897,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 4202,10 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0390/10 від 25.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Володимир-Волинський КХП за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0390/10 від 25.02.2014 та додаток №1 до договору №0390/10 від 25.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0390/10 від 25.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0530 від 07.11.2014 до договір-рахунку №0390/10 від 25.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0530 від 07.11.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-1204.14 від 07.11.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0390/10 від 25.02.2014 між Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Володимир-Волинський КХП та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0530 від 07.11.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1144,92 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 18.03.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0561/10 від 18.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПрАТ СП «Теріхем-Луцьк» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 13093,50 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 16150,68 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0561/10 від 18.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПрАТ СП «Теріхем-Луцьк» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0561/10 від 18.03.2014 та додаток №1 до договору №0561/10 від 18.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0561/10 від 18.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3175 від 23.12.2014 до договір-рахунку №0561/10 від 18.03.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3175 від 23.12.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-1326.14 від 16.12.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0561/10 від 18.03.2014 між ПрАТ СП «Теріхем-Луцьк» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3175 від 23.12.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 3057,18 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 11.03.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0483/10 від 11.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Едем» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2740,50 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0483/10 від 11.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Едем» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0483/10 від 11.03.2014 та додаток №1 до договору №0483/10 від 11.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0483/10 від 11.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0629 від 23.12.2014 до договір-рахунку №0483/10 від 11.03.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0629 від 23.12.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-1306.14 від 10.12.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0483/10 від 11.03.2014 між ТзОВ «Едем» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0629 від 23.12.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 255,78 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 27.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2757/1 від 27.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ Компанія «Калина» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 7186,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 8623,44 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2757/1від 27.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ Компанія «Калина» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2757/1 від 27.12.2013 та додаток №1 до договору №2757/1 від 27.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2757/1 від 27.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3219 від 28.02.2014 до договір-рахунку №2757/1 від 27.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3219 від 28.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.01.0182.14 від 28.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2757/1 від 27.12.2013 між ТзОВ Компанія «Калина» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3219 від 28.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1437,24 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 15.10.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1722/1 від 15.10.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та товариством з обмеженою відповідальністю «НВК ЛТЗ» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5846,40 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7015,68 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1722/1 від 15.10.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від товариства з обмеженою відповідальністю «НВК ЛТЗ» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1722/1 від 15.10.2014 та додаток №1 до договору №1722/1 від 15.10.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1722/1від 15.10.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4511 від 05.12.2014 до договір-рахунку №1722/1 від 15.10.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4511 від 05.12.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.01.0175.14 від 12.11.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1722/1від 15.10.2014 між товариством з обмеженою відповідальністю «НВК ЛТЗ» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4511 від 05.12.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1169,28 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 27.11.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1948/1 від 27.11.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та «Шацьким лісовим коледжем ім.В.В.Сулька» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1948/1 від 27.11.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від «Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1948/1 від 27.11.2014 та додаток №1 до договору №1948/1 від 27.11.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1948/1 від 27.11.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4729 від 16.12.2014 до договір-рахунку №1948/1 від 27.11.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4729 від 16.12.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.01.1295.14 від 04.12.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1948/1 від 27.11.2014 між «Шацьким лісовим коледжем ім.В.В.Сулька» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4729 від 16.12.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 24.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2724/7 від 24.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Комунальним підприємством «Нововолинськтеплокомуненерго» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 17295,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 25358,76 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2724/7 від 24.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2724/7 від 24.12.2013 та додаток №1 до договору №2724/7 від 24.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2724/7 від 24.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3189 від 31.01.2014 до договір-рахунку №2724/7 від 24.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3189 від 31.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-0068-14 від 31.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2724/7 від 24.12.2013 між Комунальним підприємством «Нововолинськтеплокомуненерго» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3189 від 31.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 8063,16 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 10.01.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0018/7 від 10.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_9 » у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 1705,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0018/7 від 10.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_9 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0018/7 від 10.01.2014 та додаток №1 до договору №0018/7 від 10.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0018/7 від 10.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0019 від 20.01.2014 до договір-рахунку №0018/7 від 10.01.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0019 від 20.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-0033-14 від 20.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0018/7 від 10.01.2014 між ФОП « ОСОБА_9 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0019 від 20.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1218 гривень з ПДВ, через застосування знижки у розмірі 30%, не передбаченої вищевказаною постановою.

Вона ж, 20.01.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0085/7 від 20.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПАТ «Луцькпластмас» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3349,50 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 4311,72 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0085/7 від 20.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПАТ «Луцькпластмас» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0085/7 від 20.01.2014 та додаток №1 до договору №0085/7 від 20.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0085/7 від 20.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0131 від 28.02.2014 до договір-рахунку №0085/7 від 20.01.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0131 від 28.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-0198-14 від 28.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0085/7 від 20.01.2014 між ПАТ «Луцькпластмас» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0131 від 28.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 962,22 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 11.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0257/5 від 11.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Захід-Агросервіс Плюс» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 6029,10 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7234,92 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0257/5 від 11.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Захід-Агросервіс Плюс» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0257/5 від 11.02.2014 та додаток №1 до договору №0257/5 від 11.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0257/5 від 11.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0348 від 27.03.2014 до договір-рахунку №0257/5 від 11.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0348 від 27.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-0319-14 від 27.03.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0257/5 від 11.02.2014 між ТзОВ «Захід-Агросервіс Плюс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0348 від 27.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1205,82гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 18.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2689/7 від 18.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Павлівський пивзавод» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 6759,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 8184,96 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2689/7 від 18.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Павлівський пивзавод» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2689/7 від 18.12.2013 та додаток №1 до договору №2689/7 від 18.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2689/7 від 18.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3143 без дати до договір-рахунку №2689/7 від 18.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3143 без дати статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.20.1385.14 від 21.11.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2689/7 від 18.12.2013 між ТзОВ «Павлівський пивзавод» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3143 без дати, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1425,06 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 15.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0870/7 від 15.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Промислово-комерційна фірма Євростар» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0870/7 від 15.05.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Промислово-комерційна фірма Євростар» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0870/7 від 15.05.2014 та додаток №1 до договору №0870/7 від 15.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0870/7 від 15.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3547 від 21.06.2014 до договір-рахунку №0870/7 від 15.05.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3547 від 21.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-0675.14 від 16.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0870/7 від 15.05.2014 між ТзОВ «Промислово-комерційна фірма Євростар'та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3547 від 21.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 23.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0765/7 від 23.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Кробат Україна» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 4323,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 5188,68 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0765/7 від 23.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Кробат Україна» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0765/7 від 23.04.2014 та додаток №1 до договору №0765/7 від 23.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0765/7 від 23.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3425 від 11.06.2014 до договір-рахунку №0765/7 від 23.04.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3425 від 11.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-0652.14 від 10.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0765/7 від 23.04.2014 між ТзОВ «Кробат Україна'та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3425 від 11.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 864,78 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 14.07.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1249/7 від 14.07.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Газпроектмонтаж» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 6029,10 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7308 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1249/7 від 14.07.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Газпроектмонтаж» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1249/7 від 14.07.2014 та додаток №1 до договору №1249/7 від 14.07.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1249/7 від 14.07.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3972 від 30.09.2014 до договір-рахунку №1249/7 від 14.07.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3972 від 30.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-1218.14 від 10.11.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1249/7 від 14.07.2014 між ПП «Газпроектмонтаж» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3972 від 30.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1278,9 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 27.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1158/7 від 27.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та СП ТОВ «Модерн-Експо» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 24238,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 29085,84 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1158/7 від 27.06.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від СП ТОВ «Модерн-Експо» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1158/7 від 27.06.2014 та додаток №1 до договору №1158/7 від 27.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1158/7 від 27.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4391 від 29.09.2014 до договір-рахунку №1158/7 від 27.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4391 від 29.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-1075.14 від 30.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1158/7 від 27.06.2014 між СП ТОВ «Модерн-Експо» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4391 від 29.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 4847,64 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 07.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0816/7 від 12.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та «Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2923,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 4275,18 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від «Східноєвропейський національни університет імені Лесі Українки» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0816/7 від 12.05.2014, після чого передала його на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0816/7 від 12.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3491 від 22.09.2014 до договір-рахунку №0816/7 від 12.05.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3491 від 22.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-1030.14 від 22.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0816/7 від 12.05.2014 між «Східноєвропейський національни університет імені Лесі Українки» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №3491 від 22.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1351,98 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 09.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0685/7 від 09.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «ГідроТех» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0685/7 від 09.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «ГідроТех» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0685/7 від 09.04.2014 та додаток №1 до договору №0685/7 від 09.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0685/7 від 09.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3326 від 17.09.2014 до договір-рахунку №0685/7 від 09.04.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3326 від 17.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-0976.14 від 15.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0685/7 від 09.04.2014 між ПП «ГідроТех» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3326 від 17.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 11.07.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1243/7 від 11.07.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Євро Стандарт ЛТД» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3836,370 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 4604,04 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1243/7 від 11.07.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Євро Стандарт ЛТД» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1243/7 від 11.07.2014 та додаток №1 до договору №1243/7 від 11.07.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1243/7 від 11.07.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3967 від 30.12.2014 до договір-рахунку №1243/7 від 11.07.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3967 від 30.12.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.1386.14 від 29.12.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1243/7 від 11.07.2014 між ТзОВ «Євро Стандарт ЛТД» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3967 від 30.12.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 767,34 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 06.03.2014, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0458/2 від 06.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Ерго-Волинь», у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,9 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0458/2 від 06.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Товариства з обмеженою відповідальністю «Ерго-Волинь» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_2 ,роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0458/2 від 06.03.2014 та додаток №1 до договору №0458/2 від 06.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0458/2 від 06.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0604 від 14.04.2014 до договір рахунку №0458/2 від 06.03.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0604 від 14.04.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.02-0383.14. від 14.04.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0458/2 від 06.03.2014 між Товариством з обмеженою відповідальністю «Ерго-Волинь» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0604 від 14.04.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривні з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 05.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2604/14 від 19.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та «Територіальне медичне обєднання Любомльського та Шацького районів» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2618,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3142,44 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створюює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Територіального медичного об'єднання Любомльського та Шацького районів» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2604/14 від 19.12.2013, після чого передала його на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2604/14 від 19.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3051 від 19.12.2013 до договір-рахунку №2604/14 від 19.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3051 від 19.12.2013 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.19.0050.14 від 28.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2604/14 від 19.12.2013 між «Територіальне медичне обєднання Любомльського та Шацького районів» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №3051 від 19.12.2013, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 523,74 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 17.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1073/3 від 17.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Електромонтаж сістем» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5846,40 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7015,68 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1073/3 від 17.06.2014 в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Електромонтаж сістем» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1073/3 від 17.06.2014 та додаток №1 до договору №1073/3 від 17.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1073/3 від 17.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3784 від 29.01.2015 до договір-рахунку №1073/3 від 17.06.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3784 від 29.01.2015 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.03.0720.14 від 26.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1073/3 від 17.06.2014 між ТзОВ «Електромонтаж сістем» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3784 від 29.01.2015, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1169,28 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 12.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0848/10 від 12.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_10 » у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2679,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3215,52 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0848/10 від 12.05.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_10 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0848/10 від 12.05.2014 та додаток №1 до договору №0848/10 від 12.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0848/10 від 12.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3523 від 19.01.2014 до договір-рахунку №0848/10 від 12.05.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3523 від 19.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10.1331.14 від 19.12.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0848/10 від 12.05.2014 між ФОП « ОСОБА_10 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3523 від 19.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 535,92 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 14.01.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0043/1 від 14.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТОВ «ВОГ Рітейл» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 8404,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3361,68 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0043/1 від 14.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТОВ «ВОГ Рітейл» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0043/1 від 14.01.2014 та додаток №1 до договору №0043/1 від 14.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0043/1 від 14.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0045 від 15.07.2014 до договір-рахунку №0043/1 від 14.01.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0045 від 15.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.01.0806.14 від 15.07.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0043/1 від 14.01.2014 між ТОВ «ВОГ Рітейл» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0045 від 15.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 560,28 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 25.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0395/1 від 25.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТОВ «ВОГ Рітейл» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3288,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3946,32 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0395/1 від 25.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТОВ «ВОГ Рітейл» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0395/1 від 25.02.2014 та додаток №1 до договору №0395/1 від 25.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0395/1 від 25.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0532 від 15.07.2014 до договір-рахунку №0395/1 від 25.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0532 від 15.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.01.0806.14 від 15.07.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0395/1 від 25.02.2014 між ТОВ «ВОГ Рітейл» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0532 від 15.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 657,72 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 25.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0394/1 від 25.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТОВ «ВОГ Рітейл» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5602,80 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 6723,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0394/1 від 25.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТОВ «ВОГ Рітейл» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0394/1 від 25.02.2014 та додаток №1 до договору №0394/1 від 25.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0394/1 від 25.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0531 від 19.09.2014 до договір-рахунку №0394/1 від 25.02.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0531 від 19.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.01.0985.14 від 19.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0394/1 від 25.02.2014 між ТОВ «ВОГ Рітейл» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0531 від 19.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1120,56 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 14.01.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0042/1 від 14.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТОВ «ВОГ Рітейл» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 8952,30 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 10742,76 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0042/1 від 14.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТОВ «ВОГ Рітейл» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0042/1 від 14.01.2014 та додаток №1 до договору №0042/1 від 14.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0042/1 від 14.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0044 від 19.09.2014 до договір-рахунку №0042/1 від 14.01.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0044 від 19.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.01.0985.14 від 19.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0042/1 від 14.01.2014 між ТОВ «ВОГ Рітейл» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0044 від 19.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1790,46 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0946/11 від 26.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТОВ «ВОГ Рітейл» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 15042,30 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 18050,76 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0946/11 від 26.05.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТОВ «ВОГ Рітейл» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0946/11 від 26.05.2014 та додаток №1 до договору №0946/11 від 26.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0946/11 від 26.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3638 від 20.10.2014 до договір-рахунку №0946/11 від 26.05.2014, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3638 від 20.10.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-20-1261.14 від 24.10.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0946/11 від 26.05.2014 між ТОВ «ВОГ Рітейл» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3638 від 20.10.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 3008,45 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 23.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2716/8 від 23.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та «Житлово-комунальне підприємство №3» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2716/8 від 23.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від «Житлово-комунальне підприємство №3» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2716/8 від 23.12.2013 та додаток №1 до договору №2716/8 від 23.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2716/8 від 23.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3170 від 10.01.2014 до договір-рахунку №2716/8 від 23.12.2013, який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3170 від 10.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-8-0011.14 від 10.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2716/8 від 23.12.2013 між «Житлово-комунальне підприємство №3» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3170 від 10.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2745/5 від 26.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 12362,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 20462,4 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2745/5 від 26.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2745/5 від 26.12.2013 та додаток №1 до договору №2745/5 від 26.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2745/5 від 26.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0143 від 30.01.2014 до договір-рахунку №2745/5 від 26.12.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0143 від 30.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-05-0041.14 від 22.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2745/5 від 26.12.2013 між «Підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0143 від 30.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 8099,7 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2744/5 від 26.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 17478,30 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 21850,92 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2744/5 від 26.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2744/5 від 26.12.2013 та додаток №1 до договору №2744/5 від 26.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2744/5 від 26.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0142 від 30.01.2014 до договір-рахунку №2744/5 від 26.12.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0142 від 30.01.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-05-0037.14 від 15.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2744/5 від 26.12.2013 між «Підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0142 від 30.01.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 4372,62 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2747/5 від 26.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Агротехніка» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2801,40 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3361,68 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2747/5 від 26.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2747/5 від 26.12.2013 та додаток №1 до договору №2747/5 від 26.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2747/5 від 26.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3207 від 03.02.2014 до договір-рахунку №2747/5 від 26.12.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3207 від 03.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.05-0066.14 від 28.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2747/5 від 26.12.2013 між «Підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3207 від 03.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 560,28 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 23.01.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0108/18 від 23.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та МСЛП «Ратнівське» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0108/18 від 23.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від МСЛП «Ратнівське» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0108/18 від 23.01.2014 та додаток №1 до договору №0108/18 від 23.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0108/18 від 23.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0154 від 26.02.2014 до договір-рахунку №0154 від 26.02.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0154 від 26.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-0170.14 від 24.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0108/18 від 23.01.2014 між «МСЛП «Ратнівське» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0154 від 26.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 13.01.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0027/18 від 13.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_11 » у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2618,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3142,44 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0027/18 від 13.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_11 » за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0027/18 від 13.01.2014 та додаток №1 до договору №0027/18від 13.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0027/18 від 13.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0030 від 28.03.2014 до договір-рахунку №0027/18 від 13.01.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0030 від 28.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18.0148.14 від 21.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0027/18 від 13.01.2014 між «ФОП « ОСОБА_11 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0030 від 28.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 523,74 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 27.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0409/18 від 27.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Товариством «Брума» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0409/18 від 27.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Товариства «Брума» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0409/18 від 27.02.2014 та додаток №1 до договору №0409/18 від 27.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0409/18 від 27.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0552 від 05.05.2014 до договір-рахунку №0409/18 від 27.02.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0552 від 05.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-0401.14 від 05.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0409/18 від 27.02.2014 між ТзОВ «Брума» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0552 від 05.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 24.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0770/10 від 24.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Єврошпон» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 8586,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 10304,28 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Єврошпон» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0770/10 від 24.04.2014, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0770/10 від 24.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3431 від 20.05.2014 до договір-рахунку №0770/10 від 24.04.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3431 від 20.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.10-0595.14 від 23.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0770/10 від 24.04.2014 між ТзОВ «Єврошпон» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3431 від 20.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1717,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 16.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0880/18 від 16.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ДП «Старовижівський лісгосп» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0880/18 від 16.05.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ДП «Старовижівський лісгосп» оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0880/18 від 16.05.2014 та додаток №1 до договору №0880/18 від 16.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0880/18 від 16.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3557 від 02.06.2014 до договір-рахунку №0880/18 від 16.05.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3557 від 02.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18.0603.14 від 22.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0880/18 від 16.05.2014 між ДП «Старовижівський лісгосп» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3557 від 02.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 23.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0932/18 від 23.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ДП «СЛАТ Рожищеагроліс» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0932/18 від 23.05.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ДП «СЛАТ Рожищеагроліс» оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0932/18 від 23.05.2014 та додаток №1 до договору №0932/18 від 23.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0932/18 від 23.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3619 від 05.06.2014 до договір-рахунку №0932/18 від 23.05.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3619 від 05.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-0677.14 від 05.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0932/18 від 23.05.2014 між ДП «СЛАТ Рожищеагроліс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3619 від 05.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 19.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0888/18 від 19.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ДП «Любомльське лісове господарство» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ДП «Любомльське лісове господарство» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0888/18 від 19.05.2014, після чого передала його на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0888/18 від 19.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3566 від 05.06.2014 до договір-рахунку №0888/18 від 19.05.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3566 від 05.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-0676.14 від 05.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0888/18 від 19.05.2014 між ДП «Любомльське лісове господарство» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №3566 від 05.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 24.07.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1302/18 від 24.07.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ДП «Старовижівський лісгосп» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2740,50 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3288,6 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1302/18 від 24.07.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ДП «Старовижівський лісгосп» оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1302/18 від 24.07.2014 та додаток №1 до договору №1302/18 від 24.07.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1302/18 від 24.07.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4041 від 21.08.2014 до договір-рахунку №1302/18 від 24.07.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4041 від 21.08.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-0919.14 від 12.08.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1302/18 від 24.07.2014 між ДП «Старовижівський лісгосп» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4041 від 21.08.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 548,1 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 12.08.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1388/18 від 12.08.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ДП «Цуманське лісове господарство» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2679,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3215,52 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1388/18 від 12.08.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ДП «Цуманське лісове господарство» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1388/18 від 12.08.2014 та додаток №1 до договору №1388/18 від 12.08.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1388/18 від 12.08.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4133 від 18.09.2014 до договір-рахунку №1388/18 від 12.08.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4133 від 18.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-1006.14 від 18.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1388/18 від 12.08.2014 між ДП «Цуманське лісове господарство» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4133 від 18.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 535,92 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 01.10.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1632/18 від 01.10.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «МІФ ЛТД» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3105,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3727,08 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1632/18 від 01.10.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «МІФ ЛТД» оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1632/18 від 01.10.2014 та додаток №1 до договору №1632/18 від 01.10.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1632/18 від 01.10.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4413 від 15.10.2014 до договір-рахунку №1632/18 від 01.10.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4413 від 15.10.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-1113.14 від 15.10.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1632/18 від 01.10.2014 між ТзОВ «МІФ ЛТД» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4413 від 15.10.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 621,18 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 30.10.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1785/18 від 30.10.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Олдем» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2557,80 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3069,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1785/18 від 30.10.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Олдем» оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1785/18 від 30.10.2014 та додаток №1 до договору №1785/18 від 30.10.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1785/18 від 30.10.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4580 від 31.10.2014 до договір-рахунку №1785/18 від 31.10.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4580 від 31.10.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-1177.14 від 31.10.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1785/18 від 30.10.2014 між ПП «Олдем» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4580 від 31.10.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 511,56 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.11.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1944/10 від 26.11.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Техагробуд» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2740,50 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3288,6 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1944/10 від 26.11.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Техагробуд» оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1944/10 від 26.11.2014 та додаток №1 до договору №1944/10 від 26.11.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1944/10 від 26.11.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4725 від 28.11.2014 до договір-рахунку №1944/10 від 26.11.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4725 від 28.11.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-1300.14 від 16.12.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1944/10 від 26.11.2014 між ПП «Техагробуд'та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4725 від 28.11.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 548,05 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 15.12.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2039/18 від 15.12.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство Любешівагроліс» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2679,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3215,52 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство Любешівагроліс» оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2039/18 від 15.12.2014 та додаток №1 до договору №2039/18 від 15.12.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала його на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2039/18 від 15.12.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4828 від 30.12.2014 до договір-рахунку №2039/18 від 15.12.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4828 від 30.12.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.18-1367.14 від 29.12.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2039/18 від 15.12.2014 між ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство Любешівагроліс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 535,92 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 30.01.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0156/3 від 30.01.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Теплоенергетика майбутнього» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5968,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7161,84 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0156/3 від 30.01.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Теплоенергетика майбутнього» оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0156/3 від 30.01.2014 та додаток №1 до договору №0156/3 від 30.01.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0156/3 від 30.01.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0241 від 20.05.2014 до договір-рахунку №0241 від 20.05.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0241 від 20.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.03-0352.14 від 04.04.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0156/3 від 30.01.2014 між ПП «Теплоенергетика майбутнього» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0241 від 20.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1193,64 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 04.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2590/3 від 04.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ФОП « ОСОБА_12 » у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2679,60 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3215,52 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2590/3 від 04.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ФОП « ОСОБА_12 » оза надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2590/3 від 04.12.2013 та додаток №1 до договору №2590/3 від 04.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2590/3 від 04.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3037 від 29.04.2014 до договір-рахунку №2590/3 від 04.12.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3037 від 29.04.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.03-1588.14 від 13.12.2013 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2590/3 від 04.12.2013 між ФОП « ОСОБА_12 » та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3037 від 29.04.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 535,92 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 26.11.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2522/3 від 26.11.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Волиньагротех» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2408,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3069,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2522/3 від 26.11.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Волиньагротех» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2522/3 від 26.11.2013 та додаток №1 до договору №2522/3 від 26.11.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2522/3 від 26.11.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №2963 від 29.04.2014 до договір-рахунку №2522/3 від 26.11.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №2963 від 29.04.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.03-0042.14 від 23.01.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2522/3 від 26.12.2013 між ПП «Волиньагротех» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №2963 від 29.04.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 660,61 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 25.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2736/3 від 25.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Прод-Вектор» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2736/3 від 25.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Прод-Вектор» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2736/3 від 25.12.2013 та додаток №1 до договору №2736/3 від 25.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2736/3 від 25.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3197 від 29.04.2014 до договір-рахунку №2736/3 від 25.12.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3197 від 29.04.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.03-0100.14 від 07.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2736/3 від 25.12.2013 між ТзОВ «Прод-Вектор» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3197 від 29.04.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 28.03.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0625/3 від 28.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Волинська електротехнічна компанія» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5907,30 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7088,76 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0625/3 від 28.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Волинська електротехнічна компанія» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0625/3 від 28.03.2014 та додаток №1 до договору №0625/3 від 28.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0625/3 від 28.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3258 від 02.06.2014 до договір-рахунку №0625/3 від 28.03.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3258 від 02.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.03-0589.14 від 19.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0625/3 від 28.03.214 між ТзОВ «Волинська електротехнічна компанія» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3258 від 02.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1181,46 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 18.07.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1285/3 від 18.07.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «ДАХ-Профіль» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2557,80 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3069,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1285/3 від 18.07.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «ДАХ-Профіль» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1285/3 від 18.07.2014 та додаток №1 до договору №1285/3 від 18.07.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1285/3 від 18.07.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4021 від 22.09.2014 до договір-рахунку №1285/3 від 18.07.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4021 від 22.09.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.03-1020.14 від 19.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1285/3 від 18.07.2014 між ТзОВ «ДАХ-Профіль» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4021 від 22.09.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 511,56 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 14.03.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0527/5 від 14.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Рожище Газ-сервіс» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0527/5 від 14.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Рожище Газ-сервіс» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0527/5 від 14.03.2014 та додаток №1 до договору №0527/5 від 14.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0527/5 від 14.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3137 від 11.04.2014 до договір-рахунку №0527/5 від 14.03.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3137 від 11.04.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.05-0377.14 від 11.04.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0527/5 від 14.03.2014 між ПП «Рожище Газ-сервіс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3137 від 11.04.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 09.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0682/5 від 09.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Сантехбуд-К» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0682/5 від 09.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Сантехбуд-К» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0682/5 від 09.04.2014 та додаток №1 до договору №0682/5 від 09.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнкиу начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0682/5 від 09.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3323 від 23.06.2014 до договір-рахунку №0682/5 від 09.04.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3323 від 23.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.5-0709.14 від 24.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0682/5 від 09.04.2014 між ПП «Сантехбуд-К» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3323 від 23.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 27.11.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2533/5 від 27.11.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ступенів-ліцей» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат 1-111 ступенів-ліцей» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2533/5 від 27.11.2013, після чого передала його на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2533/5 від 27.11.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №2970 від 19.08.2014 до договір-рахунку №2533/5 від 27.11.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №2970 від 19.08.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.5-0930.14 від 19.08.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2533/5 від 27.11.2013 між Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ступенів-ліцей» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №2970 від 19.08.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 504,72 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 25.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0389/5 від 25.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та « 16 Державна пожежно-рятувальна частина управління ДСНС України у Волинській області» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2436 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2923,2 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від « 16 Державна пожежно-рятувальна частина управління ДСНС України у Волинській області» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0389/5 від 25.02.2014, після чого передала його на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0389/5 від 25.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0520 від 27.10.2014 до договір-рахунку №0389/5 від 25.02.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0520 від 27.10.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.05-1164.14 від 27.10.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0389/5 від 25.02.2014 між « 16 Державна пожежно-рятувальна частна управління ДСНС України у Волинській області» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №0520 від 27.10.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 487,2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 11.11.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1838/14 від 11.11.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління Волиньліфт» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 6211,80 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7454,16 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1838/14 від 11.11.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління Волиньліфт» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1838/14 від 11.11.2014 та додаток №1 до договору №1838/14 від 11.11.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1838/14 від 11.11.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4640 від 17.11.2014 до договір-рахунку №1838/14 від 11.11.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4640 від 17.11.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.14-1228.14 від 17.11.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1838/14 від 11.11.2014 між ТзОВ «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління Волиньліфт» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4640 від 17.11.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1242,36 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 10.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0179/14 від 10.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та Лікувально-профілактичний заклад «Волинський обласний ліцей для інвалідів війни» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2740,50 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3288,6 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Лікувально-профілактичний заклад «Волинський обласний ліцей для інвалідів війни» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0179/14 від 10.02.2014, після чого передала його на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0179/14 від 10.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0286 від 21.02.2014 до договір-рахунку №0179/14 від 10.02.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0286 від 21.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.14.0132.14 від 13.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0179/14 від 10.02.2014 між Лікувально-профілактичний заклад «Волинський обласний ліцей для інвалідів війни» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №0286 від 21.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 548,1 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 21.03.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0589/19 від 21.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та «Житлово-комунальне підприємство №3» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2801,40 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 6832,98 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0589/19 від 21.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від Житлово-комунальне підприємство №3» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0589/19 від 21.03.2014 та додаток №1 до договору №0589/19 від 21.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0589/19 від 21.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3222 від 31.03.2014 до договір-рахунку №0589/19 від 21.03.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3222 від 31.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.19.0307.14 від 25.03.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0589/19 від 21.03.2014 між Житлово-комунальне підприємство №3» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3222 від 31.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 4031,58 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосовано невірний коефіцієнт, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 16.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2656/4 від 16.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ТзОВ «Володимирська фабрика гофротари» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3836,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 5334,84 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2656/4 від 16.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Володимирська фабрика гофротари» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2656/4 від 16.12.2013 та додаток №1 до договору №2656/4 від 16.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2656/4 від 16.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3107 від 04.03.2014 до договір-рахунку №2656/4 від 16.12.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3107 від 04.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.04.0213.14 від 03.03.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2656/4 від 16.12.2013 між ТзОВ «Володимирська фабрика гофротари» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3107 від 04.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1498,14 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 18.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0338/4 від 18.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПрАТ «Волтекс-Меландж» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2618,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2959,56 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0338/4 від 18.02.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПрАТ «Волтекс-Меландж» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0338/4 від 18.02.2014 та додаток №1 до договору №0338/4 від 18.02.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0338/4 від 18.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0447 від 12.03.2014 до договір-рахунку №0338/4 від 18.02.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0447 від 12.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.04.0227.14 від 05.03.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0338/4 від 18.02.2014 між ПрАТ «Волтекс-Меландж» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0447 від 12.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 340,56 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 29.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0780/4 від 29.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та СП ТОВ «Модерн-Експо» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2493,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0780/4 від 29.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від СП ТОВ «Модерн-Експо» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0780/4 від 29.04.2014 та додаток №1 до договору №0780/4 від 29.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0780/4 від 29.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3444 від 14.05.2014 до договір-рахунку 0780/4 від 29.04.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3444 від 14.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.04.0563.14 від 14.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0780/4 від 29.04.2014 між СП ТОВ «Модерн-Експо» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3444 від 14.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 23.05.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0939/5 від 23.05.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ДП «Датський текстиль» Компанії «ПВН Холдінг А/С» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2493,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3946,32 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0939/5 від 23.05.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ДП «Датський текстиль» Компанії «ПВН Холдінг А/С» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0939/5 від 23.05.2014 та додаток №1 до договору №0939/5 від 23.05.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0939/5 від 23.05.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3627 від 26.06.2014 до договір-рахунку 0939/5 від 23.05.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3627 від 26.06.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.05.0718.14 від 25.06.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0939/5 від 23.05.2014 між ДП «Датський текстиль» Компанії «ПВН Холдінг А/С» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3627 від 26.06.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1449,42 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 25.06.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1140/16 від 25.06.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» та ПП «Оліяр» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 3410,40 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 4750,2 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1140/16 від 25.06.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Оліяр» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1140/16 від 25.06.2014 та додаток №1 до договору №1140/16 від 25.06.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1140/16 від 25.06.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3860 від 29.07.2014 до договір-рахунку 1140/16 від 25.06.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3860 від 29.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-16-0863.14 від 29.07.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1140/16 від 25.06.2014 між ПП «Оліяр» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3860 від 29.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1339,8 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу та застосування невірного коефіцієнту, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 28.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0412/16 від 28.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» ТзОВ «Торговий дім «Поліхім» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Торговий дім «Поліхім» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0412/16 від 28.02.2014 після чого передала його на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0412/16 від 28.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0560 від 11.03.2014 до договір-рахунку 0412/16 від 28.02.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0560 від 11.03.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-16-0253.14 від 12.03.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0412/16 від 28.02.2014 між ТзОВ «Торговий дім «Поліхім» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №0560 від 11.03.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 28.02.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0414/16 від 28.02.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» ТзОВ «Майтім» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказаний документ створюює правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Майтім» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0414/16 від 28.02.2014 після чого передала його на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0414/16 від 28.02.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №0561 від 01.04.2014 до договір-рахунку 0414/16 від 28.02.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №0561 від 01.04.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-16-0336.14 від 01.04.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0414/16 від 28.02.2014 між ТзОВ «Майтім» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, акті надання послуг №0561 від 01.04.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 18.03.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0565/16 від 18.03.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» ПП «Володимир-Волинський Скло-центр»» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2618,70 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3142,44 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0565/16 від 18.03.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «Володимир-Волинський Скло-центр» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0565/16 від 18.03.2014 та додаток №1 до договору №0565/16 від 18.03.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0565/16 від 18.03.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3180 від 02.04.2014 до договір-рахунку 0565/16 від 18.03.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3180 від 02.04.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-16-0335.14 від 02.04.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0565/16 від 18.03.2014 між ПП «Володимир-Волинський Скло-центр» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3180 від 02.04.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 523,74 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 24.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0769/16 від 24.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» НВ ТзОВ «Предесталь ЛТД» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2496,90 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2996,28 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0769/16 від 24.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від НВ ТзОВ «Предесталь ЛТД» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0769/16 від 24.04.2014 та додаток №1 до договору №0769/16 від 24.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0769/16 від 24.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3430 від 06.05.2014 до договір-рахунку 0769/16 від 24.04.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3430 від 06.05.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-16-0519.14 від 06.05.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0769/16 від 24.04.2014 між НВ ТзОВ «Предесталь ЛТД» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3430 від 06.05.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 499,38 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 16.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0733/8 від 16.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» ПП «УкрАгро НПК» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2557,80 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3069,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0733/8 від 16.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПП «УкрАгро НПК» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0733/8 від 16.04.2014 та додаток №1 до договору №0733/8 від 16.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис заступнику начальника державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_2 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0733/8 від 16.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3383 від 16.08.2014 до договір-рахунку 0733/8 від 16.04.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3383 від 16.08.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-16-0995.14 від 16.09.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0733/8 від 16.04.2014 між ПП «УкрАгро НПК» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3383 від 16.08.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 511,56 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 04.09.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №1493/16 від 04.09.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» ТзОВ «Метбудсервіс» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 5968,20 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 7161,84 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №1493/16 від 04.09.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Метбудсервіс» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №1493/16 від 04.09.2014 та додаток №1 до договору №1493/16 від 04.09.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальникудержавного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №1493/16 від 04.09.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №4255 від 28.11.2014 до договір-рахунку 1493/16 від 04.09.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №4255 від 28.11.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07-04-07-1280.14 від 28.11.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №1493/16 від 04.09.2014 між ТзОВ «Метбудсервіс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №4255 від 28.11.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 1193,64 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 20.12.2013, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №2705/17 від 20.12.2013, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» ТзОВ «Торговий дім Маркет Плюс» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 1979,28 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 2375,1 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №2705/17 від 20.12.2013, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ТзОВ «Торговий дім Маркет Плюс» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №2705/17 від 20.12.2013 та додаток №1 до договору №2705/17 від 20.12.2013 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальникудержавного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №2705/17 від 20.12.2013 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3158 від 21.02.2014 до договір-рахунку 2705/17 від 20.12.2013,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3158 від 21.02.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.09.13.0153.14 від 20.02.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №2705/17 від 20.12.2013 між ТзОВ «Торговий дім Маркет Плюс» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3158 від 21.02.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 395,82 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Вона ж, 07.04.2014, перебуваючи на посаді провідного інженера державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, будучи обізнаною у сфері своєї професійної діяльності, нормативно-правових актах, що регулюють діяльність вищевказаного підприємства, у невстановлений досудовим розслідуванням час, в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що договори-рахунки укладені із суб'єктами господарювання є офіційними документами, повторно склала завідомо підроблений офіційний документ - договір-рахунок №0664/11 від 07.04.2014, укладений між ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» ПрАТ «Волиньхолдінг» у який внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» щодо дотримання нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки - технічного обслуговування працівниками замовника, а саме у вказаному договорі вартість вказала 2558,16 гривень (включно із ПДВ), тоді як відповідно до постанови КМУ повинна була зазначити 3069,36 гривень (включно із ПДВ).

Так, ОСОБА_1 продовжуючи свій злочинний умисел, з метою подальшого приховування факту внесення недостовірних відомостей до офіційного документу - договору-рахунку №0664/11 від 07.04.2014, в частині щодо вартості експертного обстеження відповідно до укладеного договору, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, особисто склала додаток №1 до вищевказаного договору - протокол узгодження договірної ціни, згідно із яким, сторони дійшли згоди, щодо договірної ціни по даному договору, яка не відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009.

В подальшому, ОСОБА_1 , усвідомлюючи, що вищевказані документи створюють правові наслідки у вигляді перерахування на рахунок ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» грошових коштів від ПрАТ «Волиньхолдінг» за надані послуги позаниженій ціні, незважаючи на прямо передбачені вимоги чинного законодавства щодо формування граничної ціни (тарифу) на надання таких послуг та попередньо складені провідним економістом ОСОБА_3 розрахунки, ОСОБА_1 , роздрукувала із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера завідомо підроблені офіційні документи - договір-рахунок №0664/11 від 07.04.2014 та додаток №1 до договору №0664/11 від 07.04.2014 - протокол узгодження договірної ціни, після чого передала їх на підпис начальникудержавного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» ОСОБА_4 , який не усвідомлюючи протиправності своїх дій, а тому в злочинній змові з ОСОБА_1 не перебував,особисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», після чого передав даний документ для підписання іншій стороні, та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ.

Після цього, ОСОБА_1 , достовірно володіючи інформацією, що договір-рахунок №0664/11 від 07.04.2014 є офіційним документом, який підтверджує факт наявності взаємовідносин між суб'єктами господарювання, знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, продовжуючи свій злочинний умисел, склала завідомо підроблений офіційний документ - акт надання послуг №3304 від 10.07.2014 до договір-рахунку 0664/11 від 07.04.2014,який посвідчує факт, настання наслідків правового характеру, а саме - встановлення виконання ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» взятих на себе зобов'язань за вищевказаним договором-рахунком, у який також внесла недостовірні відомості про вартість експертного обстеження.

Тоді, ОСОБА_1 , з метою надання акту надання послуг №3304 від 10.07.2014 статусу офіційного документу, у який внесено завідомо недостовірні відомості, передала його на підпис керівнику державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», якийособисто в графі «начальник ОСОБА_4 », посвідчив вищевказаний договір своїм підписом та завірив його печаткоюДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», та таким чином видав складений ОСОБА_1 завідомо підроблений офіційний документ, який був роздрукований із використанням невстановленого досудовим слідством офісного обладнання і техніки - комп'ютера та принтера.

Одночасно, з урахуванням даних зазначених у Висновку експертизи № 07.04.20.0788.14 від 09.07.2014 щодо кількості заявлених одиниць устаткування, кількості заявлених видів робіт підвищеної небезпеки та кількості працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, вартість робіт з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, який був виконаний фахівцями ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» за Договором №0664/11 від 07.04.2014 між ПрАТ «Волиньхолдінг» та ДП «Волинський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яка зазначена в договорі, додатку №1 до договору - протоколі узгодження договірної ціни, акті надання послуг №3304 від 10.07.2014, розрахована в порушення вимог «Порядку визначення граничного розміру тарифу на проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1251 від 04.11.2009 - та занижена у сумі 511.2 гривень з ПДВ, через вираховування суми ПДВ із граничного розміру тарифу, встановленого вищевказаною постановою.

Таким чином, ОСОБА_1 своїми умисними діями, які виразились у складанні працівником юридичної особи будь-якої форми власності, який не є службовою особою, завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права чи звільняють від обов'язків, ОСОБА_1 , вчинила кримінальне правопорушення, передбачене, ч. 2 ст. 358 КК України; своїми умисними діями, які виразились у складанні працівником юридичної особи будь-якої форми власності, який не є службовою особою, завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права чи звільняють від обов'язків, вчиненими повторно,ОСОБА_1 , вчинила кримінальне правопорушення, передбачене, ч. 3 ст. 358 КК України.

В судовому засіданні захисник обвинуваченої ОСОБА_1 - адвокат ОСОБА_20. подав суду клопотання про звільнення ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності, в зв'язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.

Заслухавши пояснення обвинуваченої та захисника, які, кожен зокрема, повністю підтримали заявлене клопотання, думку прокурора, який не заперечував щодо звільнення останньої від кримінальної відповідальності, дослідивши матеріали кримінального провадження №12020030000000027, суд прийшов до висновку про доцільність закриття кримінального провадження відносно ОСОБА_1 та звільнення її від кримінальної відповідальності на підставі ч.1 п.2 ст. 49 КК України.

Так, відповідно до ч. 1 ст. 285 КПК України особа звільняється від кримінальної відповідальності у випадках, передбачених законом України про кримінальну відповідальність.

Згідно п. 1 ч. 2 ст. 284 КПК України у разі звільнення особи від кримінальної відповідальності суд закриває кримінальне провадження.

За правилами ч. 8 ст. 284 КПК України закриття кримінального провадження на підставі, передбаченій п. 1 ч. 2 цієї статті, не допускається, якщо підозрюваний, обвинувачений проти цього заперечує. В цьому разі розгляд кримінального провадження продовжується в загальному порядку, передбаченому цим Кодексом.

Положеннями ч. 4 ст. 286 КПК України визначено, що, якщо під час судового розгляду сторона у кримінальному провадженні звернеться до суду з клопотанням про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності, суд має невідкладно розглянути таке клопотання.

Правилами ч. 3 ст. 288 КПК України передбачено, що суд своєю ухвалою закриває кримінальне провадження та звільняє підозрюваного, обвинуваченого від кримінальної відповідальності у випадку встановлення підстав, передбачених законом України про кримінальну відповідальність.

Таким чином, за змістом статей 284 - 288 КПК України підставами для звільнення особи від кримінальної відповідальності при розгляді справи в суді є наявність відповідної норми кримінального закону, яка передбачає таке звільнення, клопотання сторони кримінального провадження про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності та згода обвинуваченого на закриття кримінального провадження на цих підставах.

Згідно ч.1 п.2, п.3 ст. 49 КК України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення кримінального правопорушення і до дня набрання вироком законної сили минули, відповіднотри та п'ять років - у разі вчинення кримінального проступку, за який передбачено покарання у виді обмеження волі, чи у разі вчинення нетяжкого злочину, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк не більше двох років; та у разі вчинення нетяжкого злочину, крім випадку, передбаченого у пункті 2 цієї частини;

Зважаючи на ту обставину, що ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст.358 ч.2, 358 ч.3 КК України, які відносяться до категорії, відповідно кримінального проступку та нетяжкого злочину, з моменту вчинення нею останнього за часом злочину (29.01.2015) минуло більше 5 років, безпосередньо у судовому засіданні захисник заявив клопотання, яке підтримала обвинувачена, про звільнення від кримінальної відповідальності на підставі ст.49 КК України, перебіг строків давності не зупинявся та не переривався, окрім того, обвинувачена раніше не судима, до кримінальної відповідальності не притягувалась, тому суд вважає за можливе, у відповідності до ч.1 п.2, п.3 ст.49 КК України, звільнити її від кримінальної відповідальності, а кримінальне провадження закрити.

Керуючись ст.ст. 284, 372 КПК України, на підставі ст.ст. 44, 49 КК України, суд,

УХВАЛИВ:

Кримінальне провадження №12020030000000027 відносно ОСОБА_1 закрити та звільнити її від кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст.ст. 358 ч.2, 358 ч.3 КК України, на підставі ч.1 п.2, п.3 ст.49 КК України.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Волинського апеляційного суду протягом семи днів з дня її оголошення через Луцький міськрайонний суд.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Суддя Луцького міськрайонного суду ОСОБА_13