ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
про закінчення підготовчого провадження
16 червня 2020 року м. Київ № 640/1892/20
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Григоровича П.О., розглядаючи в підготовчому провадженні адміністративну справу
за позовом ОСОБА_1
до1. Головного територіального управління юстиції у Київській області 2. Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)
про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку,
ОСОБА_1 звернувся до суду з даним позовом, в якому просить:
1) визнати протиправним та скасувати наказ Головного територіального управління юстиції у Київській області від 24.12.2019 № 2155/4 «Про звільнення ОСОБА_1 » в частині пунктів першого та другого такого наказу;
2) поновити ОСОБА_1 на посаді заступника начальника відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Київській області;
3) стягнути з Головного територіального управління юстиції у Київській області на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час вимушеного прогулу.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 19.02.2020 відкрито загальне провадження та призначено підготовче засідання.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 10.02.2020 відкрито загальне провадження та призначено підготовче засідання.
В ході підготовчого засідання, в порядку ст. ст. 173, 180 Кодексу адміністративного судочинства України, остаточно визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, позовних вимог та склад учасників судового процесу; визначено обставини справи, які підлягають встановленню; вирішено питання відводів; визначено порядок розгляду справи; з'ясовано, чи бажають сторони вирішити спір шляхом примирення або звернутися до суду для проведення врегулювання спору за участю судді.
Враховуючи вищевикладене, оскільки судом проведено підготовчі дії, які необхідні для забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті, суд приходить до висновку про закриття підготовчого провадження і призначення судового засідання для розгляду справи по суті.
Керуючись ст. ст. 173, 179, 180-183, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
1. Закрити підготовче провадження по адміністративній справі.
2. Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 02.07.2020 о 13:00 год.
3. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1, зал судового засідання № 3.
4. Викликати учасників справи в судове засідання.
5. Запропонувати позивачу протягом 5 днів з дня отримання даної ухвали подати відповідь на відзив, відповідно до положень ст.163 КАС України. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів (в разі наявності таких) повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
6. Запропонувати відповідачам протягом 5 днів з дня отримання ухвали, подати суду заперечення, відповідно до ч. 1 ст.164 КАС України. Звернути увагу відповідачів на те, що відповідно до ч.2 ст.164 КАС України, до заперечень застосовуються правила, встановлені ч.ч.2-4 ст.162 КАС України.
Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Кодексом адміністративного судочинства України не передбачено оскарження ухвали про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Суддя П.О. Григорович