Справа № 308/13933/19
05 червня 2020 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Бенца К.К., з участю представника Закарпатської митниці Держмитслужби - Зубенка І.І., Селеш О.Я., представника особи відносно якої складено протокол про порушення митних правил - ОСОБА_1 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ужгород матеріали справи, які надійшли з Закарпатської митниці ДФС про порушення митних правил відносно громадянина України ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , тимчасово не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, -
07.11.2019 року о 08 год. 31 хв.в зону митного контролю митного поста «Вилок» Закарпатської митниці ДФС на ділянку «Виїзд з України» по смузі руху «зелений коридор» заїхав транспортний засіб марки «OPEL» модель «VECTRA» реєстраційний номерний знак НОМЕР_1 Республіки НОМЕР_2 НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 під керуванням громадянина України ОСОБА_2 , який слідував до Чеської республіки.
До митного оформлення громадянин України ОСОБА_2 , як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, надав наступні документи: свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_5 від 09.09.2019 року, паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_6 виданий 21.06.2012 року та паспорт пасажира.
Згідно облікових даних АСМО «Інспектор» та ЄАІС ДМСУ, громадянином ОСОБА_2 , 04.11.2019 року через пункт пропуску «Малий Березний» Закарпатської митниці ДФС був ввезений автомобіль марки «OPEL» модель «VECTRA» реєстраційний номерний знак НОМЕР_1 Республіки НОМЕР_2 НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 в режимі «тимчасове ввезення терміном до 1 року» на основі відміток в закордонному паспорті Посольства України в Чеській республіці «ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ».
Відповідно до інформації наявної в базах даних митниці раніше під час перетину митного кордону України громадянином ОСОБА_2 Закарпатській митниці ДФС заявлялась адреса проживання: АДРЕСА_2 .
З 10.09.2019 року Закарпатській митниці ДФС громадянином ОСОБА_2 заявлялась адреса в Чеській республіці.
В ході раніше проведених контрольно-перевірочних заходів було направлено лист №1425/21/07-70-20-05 від 07.10.2019 року до Посольства України в Чеській Республіці з метою підтвердження або спростування факту перебування громадянина України ОСОБА_2 на консульському обліку у консульському відділі Посольства України в Чеській республіці, як такого, що постійно там проживає, та автентичності печаток та підписів посадових осіб консульської установи.
На лист Закарпатської митниці ДФС з Посольства України в Чеській республіці надійшла відповідь, згідно з якою ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за інформацією бази даних реєстру консульських дій до Посольства України в Чеській республіці з клопотанням про оформлення постійного місця проживання в Чехії не звертався, на постійному консульському обліку не перебуває, підпис про прийняття на постійний консульський облік не належить жодному з працівників консульського відділу ПУ в Чехії.
Відповідно до ч. 1 ст. 366 МК України двоканальна система - це спрощена система митного контролю, яка дає громадянам змогу здійснювати декларування, обираючи один з двох каналів проходу (проїзду транспортними засобами особистого користування) через митний кордон України.
Відповідно до ч. 4 ст. 366 МК України громадянин самостійно обирає відповідний канал ("зелений коридор" або "червоний коридор") для проходження митного контролю за двоканальною системою.
Громадяни, які проходять (проїжджають) через "зелений коридор", звільняються від подання письмової митної декларації. Звільнення від подання письмової митної декларації не означає звільнення від обов'язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України (ч.6 ст. 366 МК України).
Відповідно до п.4 ст.318 МКУ митний контроль товарів, транспортних засобів у пунктах пропуску через державний кордон України здійснюється відповідно до типових технологічних схем митного контролю, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до п. 7Типової технологічної схеми здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 451 від 21.05.2012 року митний контроль автомобільних транспортних засобів і товарів у пунктах пропуску здійснюється шляхом застосування таких форм митного контролю, як: перевірка документів та відомостей, які відповідно до законодавства надаються митним органам під час переміщення автомобільних транспортних засобів і товарів через митний кордон України;подання запитів до інших державних органів, установ та організацій, уповноважених органів іноземних держав для встановлення автентичності документів, наданих митним органам.
Відповідно до п.8, 9 постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.1995, № 57 "Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України" в'їзд/вхід на територію пункту пропуску громадян, які перетинають державний кордон, перебування у пункті пропуску та виїзд/вихід громадян з нього здійснюється за паспортними документами.
Громадяни, які перетинають державний кордон, зобов'язані пройти прикордонний, митний та інші види контролю відповідно до законодавства.
Відповідно до ч. 6 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 03.06.2005 № 8 "Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил" підставою для переміщення товарів через митний кордон є визначені нормативними актами документи, без яких неможливо одержати дозвіл митного органу на пропуск товарів через митний кордон.
Підробленими треба вважати як фальшиві документи, так і справжні, до яких внесено неправдиві відомості чи окремі зміни, що перекручують зміст інформації щодо фактів, які ними посвідчуються, а також документи з підробленими підписами, відбитками печаток та штампів.
Відповідно до ч. 1ст. 257 МК України декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення.
Відповідно до ч.4 ст. 265 МК України громадяни можуть бути декларантами після досягнення ними 16-річного віку.
Відповідно до ч.1 ст. 266 МК України декларант зобов'язаний:
1) здійснити декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до порядку, встановленого цим Кодексом;
2) на вимогу органу доходів і зборів пред'явити товари, транспортні засоби комерційного призначення для митного контролю і митного оформлення;
3) надати органу доходів і зборів передбачені законодавством документи і відомості, необхідні для виконання митних формальностей.
Відповідно до п.57 ч.1 ст. 4 МК України товари - це будь-які рухомі речі, у тому числі ті, на які законом поширено режим нерухомої речі (крім транспортних засобів комерційного призначення), валютні цінності, культурні цінності, а також електроенергія, що переміщується лініями електропередачі.
Відповідно до п. 33 цієї статті нерезиденти - фізичні особи: іноземці та особи без громадянства, громадяни України, які мають постійне місце проживання за межами України, у тому числі ті, які тимчасово перебувають на території України.
Відповідно до ч.1 ст. 380 МК України тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року. Цей строк може бути продовжено органами доходів і зборів з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли такі транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів. Обов'язковою умовою допуску зазначених транспортних засобів до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав, що підтверджується відповідним документом.
Відповідно до ч.2 цієї статті транспортні засоби особистого користування, що тимчасово ввозяться на митну територію України громадянами-нерезидентами, не підлягають письмовому декларуванню та звільняються від проведення заходів офіційного контролю, а також від подання документів та/або відомостей, що підтверджують дотримання встановлених заборон та/або обмежень щодо переміщення транспортних засобів особистого користування через митний кордон України. Пропуск таких транспортних засобів через митний кордон України здійснюється без застосування до них заходів гарантування, передбачених розділом X цього Кодексу .
Отже, під час ввезення 04.11.2019 року на митну територію України транспортного засобумарки «OPEL» модель «VECTRA» реєстраційний номерний знак НОМЕР_1 Республіки НОМЕР_2 НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 по смузі руху «зелений коридор», громадянин України ОСОБА_2 здійснював декларування вказаного транспортного засобу в митному режимі «тимчасове ввезення до 1 року» та, як підставу для оформлення у вказаний митний режим, подав до митного контролю паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_7 від 21.02.2012 року, з підробленими підписами, штампами та печатками Посольства України в Чеській республіці про прийняття на консульський облік у консульському відділі Посольства України в Чеській республіці на постійне проживання.
Від надання пояснень громадянин України ОСОБА_2 відмовився згідно ст. 63 Конституції України.
Вартість автомобіля взято з мережі Інтернет www.mobile.de. Вартість аналогічного автомобіля становить 1200 євро, що станом на 07.11.2019 р. згідно курсу НБУ 1 євро 27,345292грн. виходить 32814,35 грн..
Таким чином, громадянин України ОСОБА_2 вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України транспортного засобу марки «OPEL» модель «VECTRA» реєстраційний номерний знак НОМЕР_1 Республіки 5 НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 , з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу, як підставу для його переміщення підроблених документів, а саме паспорта громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_7 виданий 21.06.2012 року з відміткою про прийняття на консульський облік у консульському відділі Посольства України в Чеській республіці на постійне проживання.
Зазначені дії мають ознаки порушення (порушень) митних правил, передбаченого (передбачених) частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
ОСОБА_2 в судовому засіданні заперечив свою вину у вчиненні правопорушення. Вказав, що 04.11.2019 року він вїхав на територію України на автомобілі марки «OPEL», а 07.11.2019 року заїхав в зону митного контролю митного поста «Вилок» Закарпатської митниці ДФС на ділянку «Виїзд з України». Отже, автомобіль перебував на території України 4 дні. В наступне судове засідання після оголошеної в судовому засіданні перерви не з'явився.
Представник особи, яка притягується до адміністративної відповідальності адвокат Поляков М.В. в судовому засіданні надав пояснення, аналогічні викладених в письмових запереченнях та у клопотанні про закриття справи про адміністративне правопорушення . Просив закрити провадження по справі, оскільки, на його думку, в діях гр. ОСОБА_2 немає складу правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 483 МК України. Вказує на те, що в діях ОСОБА_2 відсутній умисел та не згідний з відомостями отриманими з Посольства України в Чеській Республіці щодо відсутності даних щодо перебування ОСОБА_2 на консульському обліку. Вказує на те, що 27.11.2019 року Посольством України в Чеській Республіці , Консульським відділом надано довідку , згідно якої ОСОБА_2 перебуває на тимчасовому консульському обліку в Посольстві України в Чехії з 03.04.2013 року до 05.03.2023 року. Також посилається на те, що з моменту складення протоколу про порушення митних правил, тобто з 07.11.2019 року минуло більше шести місяців, а тому адміністративне стягнення не може бути накладено. Просить закрити провадження у зв'язку з закінченням строків давності притягнення до адміністративної відповідальності та накладення стягнення, а вилучений транспортний засіб повернути.
Представник Закарпатської митниці Держмитслужби в судовому засіданні підтримав обставини викладені в протоколі і просив притягнути ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 483 МК України та застосувати відносно останнього санкцію вищевказаної статті, а саме адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів. Вказав, що відповідно до ст. 467 МК України (зміни від 08.11.2018 року) строк накладення адміністративних стягнень у справах про порушення митних правил зупиняється на час розгляду таких справ судом.
Заслухавши пояснення представника Закарпатської митниці Держмитслужби, який підтримав наведені в протоколі факти, заперечення ОСОБА_2 та його представника Поляков ОСОБА_3 . ОСОБА_4 , дослідивши матеріали справи про порушення митних правил, суд приходить до наступного висновку.
Згідно з ч. 1ст. 486 МК України, завданнями провадження у справах про порушення митних правил є своєчасне, всебічне, повне та об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її з дотриманням вимог закону, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень митних правил, та запобігання таким правопорушенням.
Відповідно до ч. 1ст. 489МК України, посадова особа при розгляді справи про порушення митних правил зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують та/або обтяжують відповідальність, чи є підстави для звільнення особи, що вчинила правопорушення, від адміністративної відповідальності, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до положень ст. 458 МК України, порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів цим Кодексом чи іншими законами України, і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.
Диспозиція ч. 1 ст. 483МК України визначає склад адміністративного правопорушення, що полягає у переміщенні або діях, спрямованих на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості.
Склад правопорушення, що передбачений ч.1 ст.483 МК України характеризується наступними складовими.
Об'єктом правопорушення є встановлений законодавством України порядок переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України.
Об'єктивною стороною правопорушення є переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.
Переміщення товарів з приховуванням від митного контролю - це їх переміщення через митний кордон: з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості.
Відповідно до постанови пленуму ВСУ від 3 червня 2005 року N 8 «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил», документами, що містять неправдиві дані, є, зокрема, такі, в яких відомості щодо суті угоди, найменування, асортименту, ваги, кількості чи вартості товарів, а також їх відправника чи одержувача, держави, з якої вони вивезені чи в яку переміщуються, не відповідають дійсності.
Суб'єктом правопорушення є осудна особа, яка досягла 16-річного віку, а також посадова особа підприємства.
Суб'єктивна сторона правопорушення характеризується прямим умислом або необережністю.
Для кваліфікації дій за ст. 483 МКУ не мають значення мотив і мета їх вчинення, а також чи настали від цього шкідливі наслідки.
Згідно п. 28. ст. 4 Митного кодексу України митні правила - встановлений Митним кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем, або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів Митним кодексом та іншими законами України.
Таким чином, особи, які переміщують товари на митну територію України, повинні дотримуватися митних правил, визначених у Кодексі; за порушення (недотримання) цих правил у Кодексі передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до ч. 1ст. 257 МК України декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення.
Відповідно до ч.4 ст. 265 МК України громадяни можуть бути декларантами після досягнення ними 16-річного віку.
Відповідно до ч.1 ст. 266 МК України декларант зобов'язаний:
1) здійснити декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до порядку, встановленого цим Кодексом;
2) на вимогу органу доходів і зборів пред'явити товари, транспортні засоби комерційного призначення для митного контролю і митного оформлення;
3) надати органу доходів і зборів передбачені законодавством документи і відомості, необхідні для виконання митних формальностей.
Відповідно до п.57 ч.1 ст. 4 МК України товари - це будь-які рухомі речі, у тому числі ті, на які законом поширено режим нерухомої речі (крім транспортних засобів комерційного призначення), валютні цінності, культурні цінності, а також електроенергія, що переміщується лініями електропередачі.
Відповідно до п. 33 цієї статті нерезиденти - фізичні особи: іноземці та особи без громадянства, громадяни України, які мають постійне місце проживання за межами України, у тому числі ті, які тимчасово перебувають на території України.
Відповідно до ч.1 ст. 380 МК України тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року. Цей строк може бути продовжено органами доходів і зборів з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли такі транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів. Обов'язковою умовою допуску зазначених транспортних засобів до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав, що підтверджується відповідним документом.
Відповідно до ч.2 цієї статті транспортні засоби особистого користування, що тимчасово ввозяться на митну територію України громадянами-нерезидентами, не підлягають письмовому декларуванню та звільняються від проведення заходів офіційного контролю, а також від подання документів та/або відомостей, що підтверджують дотримання встановлених заборон та/або обмежень щодо переміщення транспортних засобів особистого користування через митний кордон України. Пропуск таких транспортних засобів через митний кордон України здійснюється без застосування до них заходів гарантування, передбачених розділом X цього Кодексу .
Як встановлено, під час ввезення 04.11.2019 року на митну територію України транспортного засобумарки «OPEL» модель «VECTRA» реєстраційний номерний знак НОМЕР_1 Республіки НОМЕР_2 НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 по смузі руху «зелений коридор», громадянин України ОСОБА_2 здійснював декларування вказаного транспортного засобу в митному режимі «тимчасове ввезення до 1 року» та, як підставу для оформлення у вказаний митний режим, подав до митного контролю паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_7 від 21.02.2012 року, з підробленими підписами, штампами та печатками Посольства України в Чеській республіці про прийняття на консульський облік у консульському відділі Посольства України в Чеській республіці на постійне проживання, що стверджується даними диспетчера ЗМК та пасажирського пункту пропуску .
Як встановлено судом, на лист Закарпатської митниці ДФС з Посольства України в Чеській республіці надійшла відповідь 08.10.2019 року , згідно з якою ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за інформацією бази даних реєстру консульських дій до Посольства України в Чеській республіці з клопотанням про оформлення постійного місця проживання в Чехії не звертався, на постійному консульському обліку не перебуває, підпис про прийняття на постійний консульський облік не належить жодному з працівників консульського відділу ПУ в Чехії.
Як встановлено судом, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 перебуває на тимчасовому консульському обліку в Посольстві України в Чехії з 03.04.2013 року до 05.03.2023 року, що стверджується довідкою від 27.11.2019 року Посольства України в Чеській Республіці.
Факт вчинення вказаного правопорушення ОСОБА_2 та його вина у вчиненні правопорушення підтверджується даними протоколу про порушення митних правил № 4427/30500/19 від 07.11.2019 року, даними диспетчера ЗМК та пасажирського пункту пропуску, даними паспорта громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_7 від 21.02.2012 року, з підписами, штампами та печатками Посольства України в Чеській республіці про прийняття на консульський облік у консульському відділі Посольства України в Чеській республіці на постійне проживання, даними листа Посольства України в Чеській республіці від 08.10.2019 року , згідно з якою ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за інформацією бази даних реєстру консульських дій до Посольства України в Чеській республіці з клопотанням про оформлення постійного місця проживання в Чехії не звертався, на постійному консульському обліку не перебуває, підпис про прийняття на постійний консульський облік не належить жодному з працівників консульського відділу ПУ в Чехії, даними листа від 27.11.2019 року Посольства України в Чеській Республіці згідно якого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 перебуває на тимчасовому консульському обліку в Посольстві України в Чехії з 03.04.2013 року до 05.03.2023 року, даними акту про проведення огляду товарів від 07.11.2019 року, даними протоколу огляду місця події від 07.11.2019 року, даними опису предметів від 07.11.2019 р., згідно якого вартість безпосередніх предметів правопорушення становить 32 814, 35 грн.
Відповідно до ч.1 ст.467 МК України якщо справи про порушення митних правил відповідно до статті 522 цього Кодексу розглядаються органами доходів і зборів або судами (суддями), адміністративне стягнення за порушення митних правил може бути накладено не пізніше ніж через шість місяців з дня виявлення правопорушення. Строк накладення адміністративних стягнень у справах про порушення митних правил зупиняється на час розгляду таких справ судом.(частина 1 ст. 467 МК України у редакції Закону № 2612-VIII від 08.11.2018.)
З огляду на викладене клопотання представника ОСОБА_2 - Поляков М.В., про закриття провадження у справі у зв'язку із спливом строку накладення адміністративного стягнення до задоволення не підлягає.
Відповідно до ст. 23 КУпАП, метою адміністративного стягнення є виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення в дусі додержання законів України, поваги правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самим правопорушником, так і іншими особами.
Враховуючи характер та ступінь вчиненого правопорушення, обставини справи, особу порушника та те, що вина ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1ст. 483 МК України доведена, на останнього слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.
Згідно положень ч.5 ст.283 КУпАП постанова суду (судді) про накладення адміністративного стягнення повинна містити положення про стягнення з особи, щодо якої її винесено, судового збору.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
У відповідності до п.5 ст.4 Закону України «Про судовий збір» підлягає стягненню з гр. ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 420,40 грн.
Керуючись ст.4, ч. 1 ст.483, ст. ст.526,527-529 МК України, ст. ст.33,40-1,265,283-285,287,294 КУпАП, п. 5 ч. 2ст. 4 Закону України «Про судовий збір», суддя -
Громадянина України ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 визнати винним в порушенні митних правил за ч.1 ст.483 МК України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, що складає 32814, 35 ( тридцять дві тисячі вісімсот чотирнадцять гривень, 35 коп.) з конфіскацією зазначених товарів, а саме:
- Легкового автомобіля марки «OPEL» модель «VECTRA» реєстраційний номерний знак НОМЕР_1 Республіки НОМЕР_2 НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 , який знаходиться на складі Закарпатської митниці ДФС - в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь держави 420,40 (чотириста двадцять гривень, 40 коп.) гривень судового збору.
На постанову про адміністративне правопорушення може бути подана апеляційна скарга до Закарпатського апеляційного суду через Ужгородський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду К.К. Бенца