ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
"12" червня 2020 р. справа № 300/456/20
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд в складі головуючої судді Микитин Н.М., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Приватного акціонерного товариства "Івано-Франківськцемент" до Офісу великих платників податків Державної податкової служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0001165208 від 01.11.2019, -
Приватне акціонерне товариство "Івано-Франківськцемент" (надалі, також - позивач, ПАТ "Івано-Франківськцемент") звернулося до суду з адміністративним позовом до Офісу великих платників податків Державної податкової служби (надалі, також - відповідач, Офіс великих платників податків ДФС) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0001165208 від 01.11.2019.
Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідачем протиправно винесено оскаржуване податкове повідомлення-рішення на підставі хибних висновків контролюючого органу, викладених в акті №88/28-10-52-08/00292988 від 15.10.2019, про те, що перевіркою встановлено порушення вимог п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-УІ, в частині недотримання ПАТ "Івано-Франківськцемент" термінів реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних на загальну суму податку на додану вартість 66638,28 грн. Оскільки податкова накладна №45422 під 20.08.2019 на загальну суму 399829,70 грн виписана помилково і є зайво складеною, про що свідчить зареєстрований до даної накладної розрахунок коригування №51420 від 18.10.2019 з типом причини 20, як це передбачено п. 24 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України № 1307 від 31.12.2015. Таким чином, у позивача на момент складення та реєстрації податкової накладної №45422 від 20.08.2019 не було обов'язку скласти та зареєструвати податкову накладну. В зв'язку із наведеним позивач вважає, що оскаржуване податкове повідомлення рішення №0001165208 від 01.11.2019 є протиправним і таким, що підлягає скасуванню.
Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 28.02.2020 відкрито провадження у даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та повідомлення учасників справи (а.с.30-31).
Відповідач скористався правом на подання відзиву на позовну заяву, який надійшов на адресу суду 23.03.2020. Проти заявлених позовних вимог заперечив та просив суд в задоволенні позову відмовити, вказавши, що представником Офісу великих платників податків ДФС проведена камеральна перевірка ПАТ "Івано-Франківськцемент" з питань дотримання вимог п.201.10 ст.201 ПКУ щодо порушення термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних за серпень 2019 року, за результатами якої складено акт №88/28-10-52-08/00292988 від 15.10.2019. Зокрема, в ході проведення перевірки встановлено порушення ПАТ "Івано-Франківськцемент" терміну реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме податкової накладної №45422 під 20.08.2019. На день реєстрації акта перевірки розрахунки коригування до вищевказаної податкової накладної були відсутні. Таким чином, на підставі Акту та виявлених порушень відповідачем правомірно, із дотриманням чинних правових норм винесено податкове повідомлення-рішення №0001165208 від 01.11.2019. Відтак, представник відповідача вважає вимоги позивача заявлені у позовній заяві необґрунтованими, та такими, що не підлягають задоволенню (а.с.40).
Вищенаведений відзив на позовну заяву був надісланий відповідачем позивачу 19.03.2020, що підтверджується квитанцією про відправлення (а.с.47). Однак, відповіді на відзив у строк, встановлений судом та інших заяв позивач не подав, поважних причин ненадання відповіді на відзив у встановлений судом строк не повідомив.
Зважаючи на вищевикладене, судом здійснено розгляд справи в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження відповідно до вимог частини 5 статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України без проведення судового засідання та повідомлення та (або) виклику сторін за наявними у справі матеріалами.
Суд, на підставі положення частини 8 статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України, розглянувши матеріали адміністративної справи, дослідивши і оцінивши докази, якими сторони обґрунтовують позовні вимоги та заперечують проти позову, встановив наступне.
Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ПАТ "Івано-Франківськцемент", з 01.02.1999, зареєстроване як юридична особа Тисменицькою районною державною адміністрацією Івано-Франківської області. Основний вид економічної діяльності позивача - 23.51 виробництво цементу. Позивач не перебуває в стані припинення. (а.с.22-26).
Судом встановлено, що 15.10.2019 Головним державним ревізором-інспектором Івано-Франківського відділу податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу ВПП ДПС Пилипонюк Тетяною Романівною, на підставі п.п.20.1.4 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року проведена камеральна перевірка ПАТ "Івано-Франківськцемент" з питань дотримання вимог п.201.10 ст.201 ПКУ щодо порушення термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних за серпень 2019 року.
За результатами перевірки складено акт від 15.10.2019 №88/28-10-52-08/00292988, яким зафіксовано порушення п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами та доповненнями), в частині недотримання ПАТ "Івано-Франківськцемент" термінів реєстрації податкових накладних Єдиному реєстрі податкових накладних на загальну суму податку на додану вартість 66 638,28 гривень (а.с.5-7).
На підставі встановлених порушень, висвітлених у вказаному вище акті перевірки відповідачем винесено податкове повідомлення-рішення №0001165208 від 01.11.2019 форми "Н", по податку на додану вартість на суму штрафних санкцій 6663,83 грн (а.с.9).
Не погоджуючись із винесеними податковими повідомленнями-рішеннями, позивач звернувся зі скаргою №01/1756-8/1 від 19.11.2019 до Державної фіскальної служби України, у якій зазначив, що відповідачем помилково прийнято податкове повідомлення-рішення №0001165208 від 01.11.2019, оскільки податкова накладна №45422 під 20.08.2019 на загальну суму 399829,70 грн виписана помилково і є зайво складеною, про що свідчить зареєстрований до даної накладної розрахунок коригування №51420 від 18.10.2019. Таким чином, у позивача на момент складення та реєстрації податкової накладної №45422 від 20.08.2019 не було обов'язку скласти та зареєструвати податкову накладну (а.с.11).
Рішенням Державної фіскальної служби України від 20.01.2020 №2341/6/99-00-08-05-05-06 про результати розгляду скарги, оскаржуване податкове повідомлення-рішення залишено без змін, а скаргу без задоволення (а.с.13-15).
Не погоджуючись із позицією контролюючого органу та винесеним податковим повідомленням-рішенням позивач, з метою захисту свого порушеного права, звернувся із позовною заявою до суду.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам та встановленим обставинам справи, суд керується такими мотивами.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів регулює Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі - ПК України) який, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Згідно з пп.14.1.60 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України Єдиний реєстр податкових накладних - це реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.
За змістом пунктів 201.1, 201.2 статті 201 ПК України на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін. У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити, як зокрема - дата складання податкової накладної.
Форма та порядок заповнення податкової накладної затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Відповідно до пункту 201.7 статті 201 ПК України податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
За нормами пункту 201.10 статті 201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.
Помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді.
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків, зокрема, для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.
Відповідно до п. 44 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України, тимчасово, до 1 січня 2022 року, платники податку, які здійснюють постачання, передачу, розподіл електричної та/або теплової енергії, надають послуги із забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії", постачання вугілля та/або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702 та товарної підпозиції 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД, надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, визначають дату виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту за касовим методом.
За визначенням підпункту 14.1.266 пункту 14.1 статті 14 ПК касовий метод для цілей оподаткування згідно з розділом V цього Кодексу - метод податкового обліку, за яким дата виникнення податкових зобов'язань визначається як дата зарахування (отримання) коштів на банківський рахунок (у касу) платника податку або дата отримання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) ним товарів (послуг), а дата віднесення сум податку до податкового кредиту визначається як дата списання коштів з банківського рахунку (видачі з каси) платника податку або дата надання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) йому товарів (послуг).
Отже, якщо платник податку формує податковий кредит за касовим методом, отримана ним податкова накладна включається до складу податкового кредиту того податкового (звітного) періоду, в якому відбулася оплата товару (послуги) (надання інших видів компенсації вартості поставлених товарів (послуг), при постачанні якого була складена така податкова накладна (якщо постачання товару (послуги) і оплата за товар (послугу) були в різних податкових (звітних) періодах).
Згідно п. 120-1.1 ст. 120-1 ПК України порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі: 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів; 20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів; 30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів; 40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів; 50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.
В силу п.192.1 ст.192 ПК України розрахунок коригування до податкової накладної складається також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов'язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг.
Згідно з п.187.1 ст.187 ПК України датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку, як плата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог законодавства, а для послуг дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платника податку.
Порядок заповнення податкової накладної встановлено Порядком заповнення податкової накладної, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №1307 (далі Порядок №1307).
Так, п.5, п.21, п.22 вказаного Порядку №1307 визначено, що податкова накладна складається на дату виникнення податкових зобов'язань постачальника (продавця), крім випадків, передбачених Податковим кодексом України та цим Порядком.
Не допускається виправлення даних щодо дати складання податкової накладної та її порядкового номера.
У разі допущення помилки в реквізитах заголовної частини податкової накладної, зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних, яка не заважає ідентифікувати здійснену операцію, постачальник (продавець) на дату виявлення такої помилки складає розрахунок коригування до податкової накладної, у якому всі правильно заповнені реквізити податкової накладної повторюються, а реквізит, у якому допущено помилку, заповнюється без помилок.
Пункт 24 Порядку №1307, регулює в тому числі складання розрахунку коригування до податкової накладної, зайво складеної на операцію, за якою в Єдиному реєстрі податкових накладних вже зареєстрована податкова накладна у разі реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних двох і більше податкових накладних, складених на одну операцію з постачання товарів.
Аналізуючи наведені норми, суд дійшов висновку, що податкова накладна складається на дату виникнення податкових зобов'язань постачальника (продавця), якою вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше, а саме:
1) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку, як плата товарів/послуг, що підлягають постачанню;
2) дата відвантаження товарів або дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг.
При цьому, законодавчо встановлена можливість виправлення помилок, допущених у відповідних процесах, шляхом складання розрахунку коригування показників до податкової накладної та реєстрації його в ЄРПН (крім даних щодо дати складання податкової накладної).
Так, із наявних в матеріалах справи письмових доказів судом встановлено, що відповідно до п.2.2. двостороннього договору 2-1-2019349 від 26.06.2019, укладеного між ТОВ "Д. ТРЕЙДІНГ" та ПАТ "Івано-Франківськцемент", 20.08.2019 підписано між сторонами договору Акт купівлі-продажу небалансів електричної енергії за липень 2019 на суму 399 829,70 грн (а.с.82-89,96,98).
На підставі вищезгаданого Акту позивачем 23.09.2019 було зареєстровано податкову накладну №45422 від 20.08.2019.
Однак, у зв'язку із отримання 18.10.2019 ПАТ "Івано-Франківськцемент" від ТОВ "Д. ТРЕЙДІНГ" оплати небалансів електроенергії в сумі 399 829,70 грн, що підтверджується платіжним дорученням №3276554 від 18.10.2019 (а.с.100), тобто виникненням податкових зобов'язань саме 18.10.2019, позивачем була складена податкова накладна від 18.10.2019 №51419, яку було своєчасно зареєстровано в ЄРПН 18.10.2019, що підтверджується копією наведеної податкової накладної (а.с.101).
Суд звертає увагу, що після реєстрації 18.10.2019 правильно виписаної податкової накладної №51419 позивачем був складений та зареєстрований до зайво складеної накладної №45422 від 20.08.2019 розрахунок коригування №51420 від 18.10.2019 з типом причини 20, як це передбачено п. 24 Порядку №1307, що підтверджується квитанцією в межах граничного строку (а.с.36).
Згідно вищезазначеного розрахунку коригування №51420 від 18.10.2019 накладну №45422 від 20.08.2019 було анульовано.
Таким чином в зв'язку із тим, що позивачем на виконання положень абзацу 4 п.192.1 ст.192 ПК України та згаданого п. 24 Порядку заповнення податкової накладної, було подано розрахунок коригування №51420 від 18.10.2019 до податкової накладної №45422 від 20.08.2019, як зайво складеної, суд вважає, що в діях ПАТ "Івано-Франківськцемент" відсутні порушення граничних термінів реєстрації податкової накладної.
Відтак, помилково виписана податкова накладна №45422 від 20.08.2019 не тягне за собою жодних наслідків, які передбачені п.120-1.1 ст.120-1 ПК України.
При вирішенні даного спору судом враховується правова позиція Верховного Суду, викладена у постанові від 26 червня 2018 року по справі №813/4556/16, де вказано зокрема, що помилкове виписування податкової накладної не тягне за собою жодних наслідків, які передбачені пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України.
За наведених обставин суд дійшов висновку, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків Державної податкової служби №0001165208 від 01.11.2019 не ґрунтується на вимогах чинного законодавства, а також суперечить встановленим у справі обставинам, є протиправним та підлягає скасуванню, що є правовою підставою для задоволення позовних вимог.
Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставах, в межах та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України.
Згідно з частини 1 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Суд також враховує частину 2 статті 2 КАС України, відповідно до приписів якої у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до вимог статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Тобто, ці норми одночасно покладають обов'язок на сторін доводити суду обґрунтованість своїх тверджень або заперечень.
Належних і достатніх доказів, які б спростовували доводи позивача, відповідач під час розгляду справи не надав.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими, а позов таким що підлягає до задоволення.
Відповідно до частини 1 статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Таким чином, підлягають стягненню за рахунок бюджетних асигнувань відповідача на користь позивача сплачений ним судовий збір в розмірі 2102,00 грн згідно квитанцій №2699 від 18.02.2020 (а.с.1).
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Позов задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків Державної податкової служби №0001165208 від 01.11.2019 про застосування до приватного акціонерного товариства "Івано-Франківськцемент" штрафу за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на 15 і менше календарних днів в розмірі 10% у сумі 6 663,83 грн.
Стягнути на користь Приватного акціонерного товариства "Івано-Франківськцемент" за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної податкової служби сплачений судовий збір в розмірі 2102 (дві тисячі сто дві) грн. 00 коп.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.
Відповідно до статей 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції або через Івано-Франківський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення рішення в повному обсязі.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.
Згідно пункту 3 розділ VI "Прикінцеві положення" Кодексу адміністративного судочинства України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки апеляційного оскарження продовжуються на строк дії такого карантину.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Учасники справи:
позивач - Приватне акціонерне товариство "Івано-Франківськцемент" (код ЄДРПОУ 00292988, с. Ямниця, Тисменицький район, Івано-Франківська область, 77422);
відповідач - Офіс великих платників податків Державної податкової служби (код ЄДРПОУ 43141471, вул. Дегтярівська, 11 г, м. Київ, 04119).
Суддя /підпис/ Микитин Н.М.