03 червня 2020 р.Справа № 816/982/16
Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Головуючого судді: Кононенко З.О.,
Суддів: Донець Л.О. , Калиновського В.А. ,
розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Приватного підприємства "Люг" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 11.10.2016 року по справі № 816/982/16
за позовом Приватного підприємства "Люг"
до Полтавської обласної державної адміністрації треті особи Департамент інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації , Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтаватранс" , Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 , Фізична особа-підприємець ОСОБА_2 , Фізична особа-підприємець ОСОБА_3
про визнання нечинними та скасування рішення та розпорядження,
Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 11 жовтня 2016 року позивачу відмовлено в задоволенні адміністративного позову з підстав недотримання ПП «ЛЮГ» вимог статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо неналежного забезпечення умов праці та відпочинку водіїв.
Постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 січня 2017 року скасовано рішення суду першої інстанції в частині відмови в задоволенні позовних вимог щодо недопуску ПП «ЛЮГ» до участі в конкурсі на маршрутах загального користування та ухвалено нову постанову, якою позовні вимоги в цій частині задоволено.
У частині відмови в задоволенні позовних вимог щодо визнання протиправним та скасування розпорядження голови Полтавської ОДА від 08 грудня 2016 року № 42 «Про укладення договорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом» у частині пунктів 1.2, 1.3, 1.5, 1.10 постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 11 жовтня 2016 року змінено. Відмовлено в задоволенні позову ПП «ЛЮГ» у цій частині з інших мотивів і підстав.
Постановою Великої Палати Верховного Суду від 06.05.2020 року касаційні скарги Управління інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації, фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 залишено без задоволення.
Касаційну скаргу Приватного підприємства «ЛЮГ» задоволено частково.
Постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 січня 2017 року в частині скасування рішення конкурсного комітету при Полтавській обласній державній адміністрації по визначенню пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі територій області, від 29 грудня 2015 року, оформлене протоколом засідання конкурсного комітету при Полтавській обласній державній адміністрації по визначенню пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, від 29 грудня 2015 року № 100 в частині не допуску Приватного підприємства «ЛЮГ» до участі в конкурсі на маршрутах загального користування - залишено без змін.
Постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 січня 2016 року в частині відмови в позові про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 08 лютого 2015 року № 42 «Про укладення договорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом» в частині пунктів 1.2, 1.3, 1.5, 1.10 - скасовано, а справу в цій частині направлено до Другого апеляційного адміністративного суду для продовження розгляду.
Таким чином, справа підлягає призначенню до розгляду.
Керуючись ст. 307 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Прийняти до провадження адміністративну справу за апеляційною скаргою Приватного підприємства "Люг" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 11.10.2016 року по справі №816/982/16 за позовом Приватного підприємства "Люг" до Полтавської обласної державної адміністрації треті особи Департамент інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації , Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтаватранс", Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 , Фізична особа-підприємець ОСОБА_2 , Фізична особа-підприємець ОСОБА_3 про визнання нечинними та скасування рішення та розпорядження та призначити до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 02.07.2020 року о 09:50 в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у залі судових засідань № 4.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі та їх представників.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя (підпис)З.О. Кононенко
Судді(підпис) (підпис) Л.О. Донець В.А. Калиновський