Справа № 308/5152/20
1-кс/308/2476/20
02 червня 2020 року м. Ужгород
Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого у кримінальному провадженні №12019070030001854 - слідчого СВ Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Ужгородської місцевої прокуратури ОСОБА_4 , про продовження строку досудового розслідування,-
Слідчий у кримінальному провадженні №12019070030001854 - слідчий СВ Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_3 за погодженням з прокурором звернулася до слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області з клопотанням про продовження строку досудового розслідування.
У поданому клопотанні слідчий просить продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019070030001854 від 15.06.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 162 КК України, до 15 червня 2021 року.
Вивчивши клопотання та матеріали, додані до нього, слідчий суддя прийшов до наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 294 КПК України якщо досудове розслідування злочину або кримінального проступку до моменту повідомлення особі про підозру неможливо закінчити у строк, зазначений в абзаці другому частини першої статті 219 цього Кодексу, вказаний строк може бути неодноразово продовжений слідчим суддею за клопотанням прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, на строк, встановлений пунктами 1-3 частини другої статті 219 цього Кодексу.
Згідно з п. 19 ч. 1 ст. 3 КПК України сторони кримінального провадження - з боку обвинувачення: слідчий, керівник органу досудового розслідування, прокурор, а також потерпілий, його представник та законний представник у випадках, установлених цим Кодексом; з боку захисту: підозрюваний, обвинувачений (підсудний), засуджений, виправданий, особа, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру або вирішувалося питання про їх застосування, їхні захисники та законні представники;
З долученого до клопотання витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань №12019070030001854 від 15.06.2019 року за ч. 1 ст. 162 КК України слідчим суддею встановлено, що слідчим по даному кримінальному провадженні є ОСОБА_3 , процесуальні керівники - ОСОБА_4 , ОСОБА_5 .
Витяг з Реєстру формується реєстратором та посвідчується його підписом, що передбачено п. 4.4 Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань. Однак всупереч цьому, слідчий додала до клопотання витяг з ЄРДР, який не підписаний реєстратором.
Крім того, подане клопотання не містить дати його складення та не вказано дату його погодження прокурором місцевої прокуратури, а також до клопотання не додано документи, якими підтверджуються його доводи.
Враховуючи зазначене, вважаю, що вказане клопотання слід повернути суб'єкту звернення чи погодження для доопрацювання.
Керуючись ст.ст. 219, 294-295-1 КПК України, слідчий суддя,
Клопотання слідчого у кримінальному провадженні №12019070030001854 - слідчого СВ Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Ужгородської місцевої прокуратури ОСОБА_4 , про продовження строку досудового розслідування - повернути суб'єкту звернення для доопрацювання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1