Ухвала від 29.05.2020 по справі 757/22112/20-к

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/22112/20-к

Примірник № ___

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 травня 2020 року слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва - ОСОБА_1 , при секретарі - ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Печерського районного суду міста Києва клопотання слідчого першого відділу Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддями, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів,-

ВСТАНОВИВ:

29 травня 2020 року до провадження слідчого судді Печерського районного суду міста Києва - ОСОБА_1 , надійшло клопотання слідчого першого відділу Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддями, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів.

До початку розгляду клопотання, стороною кримінального провадження, якою подано вказане клопотання, до початку судового засідання подана заява про розгляд клопотання у його відсутність, також, слідчим у заяві зазначено, що клопотання підтримує в повному обсязі, із підстав, наведених у ньому та просить слідчого суддю задовольнити вказане клопотання.

У клопотанні, сторона кримінального провадження просить слідчого суддю розглядати клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.

На підставі ч. 2 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.

Згідно норми ч. 4 ст. 107 КПК України фіксація за допомогою технічних засобів під час розгляду клопотання слідчим суддею не здійснювалась.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до наступного.

З наданих в обґрунтування клопотання матеріалів вбачається, що Першим відділом Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддями, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42019000000001150 від 27.05.2019 за фактами незаконного сприяння шляхом зловживання службовим становищем службовими особами органів ІНФОРМАЦІЯ_1 службовим особам низки комерційних підприємств в ухиленні ними упродовж 2017-2109 років від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах на суму 269 млн. грн., за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364 КК України, та за фактом ухилення службовими особами низки комерційних підприємств упродовж 2017-2019 років від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах на суму 269 млн. грн., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

В ході здійснення досудового розслідування встановлено, що незаконними діями службових осіб підрозділів ДФС України, які полягали в наданні індивідуальних податкових консультацій ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " та ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 ", чим останніх звільнено від сплати належного податку на додану вартість на суму 92,5 млн. грн. та 66,5 млн. грн., що підтверджується висновком аналітичного дослідження №30/99-99-16-03-20/35442539 від 29.11.2018 фінансово-господарських операцій, проведених ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за період з 01.01.2014 по 30.06.2016, на предмет наявності ознак правопорушень, пов'язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та/або інших правопорушень складеним відділом викриття економічних правопорушень та супроводження кримінальних розслідувань Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДФС України.

Так, під час проведення дослідження фінансово-господарських операцій, проведених ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " використаний Акт про результати документальної планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2014 по 30.06.2016 №135/10-36-14-01-13/35442539 від 17.11.2016, додатки до нього, матеріали та інформаційні ресурси.

Встановлено, що відповідно до документальної планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", проведеної ІНФОРМАЦІЯ_4 у період з 29.09.2016 по 10.11.2016, встановлено, що дохід від операційної діяльності (дохід від реалізації товарів (робіт, послуг) за період з 01.01.2014 по 30.06.2016, який входить до складу доходу від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку, сформовано із нарахування комісійної винагороди за грошове посередництво з переказу коштів у системі електронних розрахунків на загальну суму 356399613,2 гривень, у т. ч. у 2014 році на суму 152224997 грн, у 2015 році на суму 189664936 грн; у 1 півріччі 2016 року на суму 120612152 грн.

За період з 01.01.2014 по 30.06.2016 ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " задекларовано податкових зобов'язань по податку на додану вартість у сумі 4897 грн.

Проведеною перевіркою відображеного показника за період з 01.01.2014 по 02.04.2015 у рядку 3 Декларацій "Операції, що не є об'єктом оподаткування" за період з 01.01.2014 по 02.04.2015 у загальній сумі 194320901 грн. встановлено, що відповідно до п.п.196.1.5 п.196.1 ст.196 ПКУ, ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " здійснювало операції, які є об'єктом оподаткування, а саме: надання фінансових послуг з приймання та переказу коштів на користь отримувачів.

Таким чином, відповідно до акту від 17.11.2016 №135/10-36-14-01-13/35442539 про результати документальної планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2014 по 30.06.2016, операції щодо отримання комісійної винагороди за грошове посередництво з прийняття готівки від фізичних осіб (платників) та її подальшого переказу на користь юридичних осіб (клієнтів), сплаченої фізичними особами та юридичними особами, ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " податком на додану вартість не оподатковувались.

Водночас, статтею 196 ПКУ визначено перелік операцій, які не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість, зокрема, відповідно до п. п. 196.1.5, п. 196.1 ст. 196 ПКУ не є об'єктом оподаткування з ПДВ - операції з надання послуг платіжних організацій платіжних систем, пов'язаних з переказом коштів, з інкасації, розрахунково-касового обслуговування, залучення, розміщення та повернення коштів за договорами позики, депозиту, вкладу (у тому числі пенсійного), управління коштами та цінними паперами (корпоративними правами та деривативами), доручення, надання, управління і відступлення прав вимоги за фінансовими кредитами фінансових установ, кредитних гарантій і банківських поручительств особою, що надала такі кредити, гарантії або поручительства.

Тобто вказаним пунктом визначено, що не є об'єктом оподаткування ПДВ виключно операції з надання послуг платіжних організацій платіжних систем та розрахунково-касового обслуговування.

Загальні засади функціонування платіжних систем в Україні регулюються Законами України "Про ІНФОРМАЦІЯ_5 ", "Про банки і банківську діяльність", "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", "Про поштовий зв'язок", іншими законодавчими актами України та нормативно-правовими актами ІНФОРМАЦІЯ_6 .

Відповідно до статті 7 Закону України "Про ІНФОРМАЦІЯ_5 " ІНФОРМАЦІЯ_7 діяльність платіжних систем та систем розрахунків в Україні, створює та забезпечує безперервне, надійне та ефективне функціонування, розвиток створених ним платіжних систем.

Відповідно до статті 9 Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" платіжні організації платіжних систем, учасники платіжних систем та оператори послуг платіжної інфраструктури мають право здійснювати діяльність в Україні виключно після їх реєстрації шляхом внесення відомостей про них до Реєстру.

Порядок такої реєстрації визначено Положенням про порядок реєстрації платіжних систем, учасників платіжних систем та операторів послуг платіжної інфраструктури, затвердженим постановою Правління ІНФОРМАЦІЯ_6 від 04.02.2014 №43.

Згідно Закону платіжна організація - юридична особа, що визначає правила роботи платіжної системи, а також виконує інші функції щодо забезпечення діяльності платіжної системи та несе відповідальність згідно з цим Законом та договором (п. 1.28 ст. 1 Закону).

В свою чергу учасник/член платіжної системи (далі - учасник платіжної системи) - юридична особа, що на підставі договору з платіжною організацією платіжної системи надає послуги користувачам платіжної системи щодо проведення переказу коштів за допомогою цієї системи та відповідно до законодавства України має право надавати такі послуги (п. 1.43 ст. 1 Закону).

Водночас, відповідно п. 1.37 ст. 1 Закону "розрахунково-касове обслуговування - послуги, що надаються банком клієнту на підставі відповідного договору, укладеного між ними, які пов'язані із переказом коштів з рахунка (на рахунок) цього клієнта, видачею йому коштів у готівковій формі, а також здійснення інших операцій, передбачених договорами".

Таким чином, відповідно до положень вищевказаного Закону послуги з розрахунково-касового обслуговування можуть надаватися виключно банками, в порядку визначеному нормативно-правовими актами Національного банку України та іншими нормативно-правовими актами. При цьому слід зауважити, що вказаний закон є єдиним нормативно-правовим актом, який дає визначенню терміну "розрахунково-касове обслуговування".

Враховуючи вищевикладене, вбачається, що право на застосування п. 196.1.5 п. 196.1 ст. 196 ПК України під час проведення операцій з надання послуг, пов'язаних з переказом коштів на території України, мають виключно платіжні організації платіжних систем та банки.

Проведеним аналізом встановлено, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " укладено 21.09.09 з ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 ", що виконує функції Платіжної організації Внутрішньодержавної небанківської системи " ІНФОРМАЦІЯ_9 ", що зареєстрована ІНФОРМАЦІЯ_10 від 16 липня 2009 року (далі - Платіжна організація), Договір № 1 про приєднання до Внутрішньодержавної небанківської платіжної системи " ІНФОРМАЦІЯ_9 " в якості члена-учасника.

Таким чином, враховуючи те, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " не внесено до реєстру у якості платіжної організації платіжної системи, а є лише учасником платіжної системи, вбачається, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " не має права застосовувати положення п. п. 196.1.5 п. 196.1 ст. 196 ПК України до операції з отримання комісійної винагороди за грошове посередництво з переказу коштів під час надання послуг населенню, а отже має нараховувати та сплачувати податкові зобов'язання з ПДВ у загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Згідно проведеного аналізу податкової та фінансової звітності ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " за період з 01.01.2014 по 30.06.2016 податок на додану вартість не нараховувався та не сплачувався, платником ПДВ ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " не реєструвалось, нарахування та сплата ПДВ за вказаний період до КОР платника не внесено, вбачається, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", на порушення вимог п. 181.1 ст.181, п. 183.1, 183.2 ст. 183, п. п. "б" п. 185.1 ст. 185, п. 187.1 ст. 187, п. п. 196.1.5, п. 196.1 ст. 196 ПКУ, не нараховано та не сплачено податкове зобов'язання з ПДВ за ставкою 20% при отриманні комісійної винагороди за грошове посередництво з переказу коштів під час надання послуг населенню у сумі 92500417 гривень.

У зв'язку з цим в діях посадових осіб ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " вбачаються ознаки умисного ухилення від сплати податку на додану вартість, шляхом не вжиття заходів щодо виконання вимог податкового законодавства, яке регулює нарахування та сплату податку на додану вартість (з 02.04.2015 ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " не є платником податку на додану вартість, свідоцтво платника ПДВ анульовано за ініціативою підприємства), не нарахування та сплати податку на додану вартість з сум комісійної винагороди за грошове посередництво з прийняття готівки від фізичних осіб (платників) та її подальшого переказу на користь юридичних осіб (клієнтів), сплаченої фізичними особами та юридичними особами на користь ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " та не подачі до органів ДФС за місцем податкового обліку податкових декларацій з податку на додану вартість, що призвело до фактичного ненадходження в державний бюджет грошових коштів на загальну суму 92500417 грн., що є особливо великим розміром.

Відповідно до висновку аналітичного дослідження від 09.11.2018 №27/99-99-16-03-20/39859339 фінансово-господарських операцій, проведених ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " за період з 25.06.2015 по 31.12.2017, на предмет наявності ознак правопорушень, пов'язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та/або інших правопорушень проведеного відділам викриття економічних правопорушень та супроводження кримінальних розслідувань Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДФС України.

Встановлено що під час проведення аналітичного дослідження фінансово-господарських операцій, проведених ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 ", використаний Акт про результати документальної планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 25.06.2015 по 31.12.2017 від 19.03.2018 №316/26-15-14-06-02-10/39859339, додатки до нього, матеріали та інформаційні ресурси.

Встановлено, що відповідно до вказаних публічних пропозицій, розміщених у мережі Інтернет ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " є учасником ВНПС " ІНФОРМАЦІЯ_9 ", ВПС " ІНФОРМАЦІЯ_11 ", ВПС " ІНФОРМАЦІЯ_12 ", ВПС " ІНФОРМАЦІЯ_13 ", системи грошових переказів "Welsend", платіжними організаціями яких є ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_14 ", ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_15 " (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_16 " (ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_17 " (ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) відповідно.

Проведеною документальною плановою виїзною перевіркою ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 ", встановлено, що "дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку" показників за період з 25.06.2015 по 31.12.2017 сформовано із нарахування комісійної винагороди від здійснення операцій перерахунку грошових коштів" на загальну суму 356399613,20 гривень"

Відповідно до п.п. 3.1.2 "Податок на додану вартість" пункту 3.1. "Результати перевірки дотримання податкового законодавства" розділу ІІІ "Описова частина" Акту №316: "за період з 25.06.2015 по 31.12.2017 ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " не реєструвалось платником податку на додану вартість".

При цьому, відповідно до п.п. 3.4.3.1. "Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок" п.п. 3.4.3 "Перевірка порядку ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого Постановою Правління ІНФОРМАЦІЯ_6 від 15 грудня 2004 року №637 "Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні" (з наступними змінами та доповненнями), вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (з наступними змінами та доповненнями) та вимог ст.267 ПКУ "пункту 3.4 "Дотримання вимог іншого законодавства" розділу ІІІ "Описова частина" Акту №316: "Перевіркою встановлено що, ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " на порушення пункту 1 статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (із змінами та доповненнями) (далі Закон № 265/95-ВР здійснювало діяльність у сфері фінансових послуг із застосуванням програмно-технічних комплексів самообслуговування (далі - ПТКС), які належним чином не зареєстровані, неопломбовані та не переведені у фіскальний режим роботи, а саме: проведення розрахункових операції в період з 25.06.2015 по 31.12.2017 за надані фінансові послуги із застосуванням програмно-технічних комплексів самообслуговування на суму 9228617085 грн. без застосування належним чином зареєстрованих, опломбованих та переведених у фіскальний режим роботи реєстраторів розрахункових операцій".

Водночас, статтею 196 ПК України визначено перелік операцій, які не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість, зокрема, відповідно до п. п. 196.1.5, п. 196.1 ст. 196 ПК України не є об'єктом оподаткування з ПДВ - операції з надання послуг платіжних організацій платіжних систем, пов'язаних з переказом коштів, з інкасації, розрахунково-касового обслуговування, залучення, розміщення та повернення коштів за договорами позики, депозиту, вкладу (у тому числі пенсійного), управління коштами та цінними паперами (корпоративними правами та деривативами), доручення, надання, управління і відступлення прав вимоги за фінансовими кредитами фінансових установ, кредитних гарантій і банківських поручительств особою, що надала такі кредити, гарантії або поручительства.

Тобто вказаним пунктом визначено, що не є об'єктом оподаткування ПДВ виключно операції з надання послуг платіжних організацій платіжних систем та розрахунково-касового обслуговування.

Проведеним аналізом встановлено, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " має ліцензію НБУ виключно на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 26.07.2016 №34/1, та відповідно до відомостей, наявних у мережі Інтернет є учасником наступних платіжних систем:

внутрішньодержавної небанківської платіжної системи " ІНФОРМАЦІЯ_9 " (ВНПС " ІНФОРМАЦІЯ_9 "), дата видачі Свідоцтва № 2 від 16.07.2009, платіжною організацією якою є ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), свідоцтво Нацкомфінпослуг серія ФК № 201 від 17.04.2008, ліцензія НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків №39 від 29.01.2016, місцезнаходження: АДРЕСА_1 ;

внутрішньодержавної платіжної системи "City24" (ВПС "City24"), дата видачі свідоцтва від 02.08.2017 №36, платіжною організацією якою є ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_14 " (ЄДРПОУ НОМЕР_6 ), свідоцтво Нацкомфінпослуг серія ФК №153 від 12.07.2007, ліцензія НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 12.03.2014 №7, місцезнаходження: АДРЕСА_2 ;

внутрішньодержавної платіжної системи " ІНФОРМАЦІЯ_12 " (ВПС " ІНФОРМАЦІЯ_12 "), дата видачі свідоцтва від 14.08.2014 №19, платіжною організацією якою є ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_15 " (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ліцензія НБУ №145 від 14.11.2011, адреса місцезнаходження: АДРЕСА_3 ;

внутрішньодержавної платіжної системи "PAYPONG" (ВПС " ІНФОРМАЦІЯ_13 "), дата видачі свідоцтва від 09.03.2016 №28, платіжною організацією якою є ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_16 " (ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), свідоцтво Нацкомфінпослуг серія ФК № 489 від 07.08.2014, ліцензія НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 16.04.2015 №26, адреса місцезнаходження: АДРЕСА_4 ;

грошових переказів "Welsend" (Системи грошових переказів "Welsend"), дата видачі свідоцтва від 04.02.2013 №18, платіжною організацією якою є Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк " ІНФОРМАЦІЯ_17 " (ЄДРПОУ НОМЕР_5 , код банку (МФО) НОМЕР_7 , ІПН НОМЕР_8 ), ліцензія ІНФОРМАЦІЯ_18 від 06.10.2011 №123, адреса місцезнаходження: АДРЕСА_5 .

Таким чином, враховуючи те, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " не внесено до реєстру у якості платіжної організації платіжної системи, а є лише учасником платіжної системи, вбачається, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " не має права застосовувати положення п. п. 196.1.5 п. 196.1 ст. 196 ПКУ до операцій з отримання комісійної винагороди за грошове посередництво з переказу коштів під час надання послуг населенню, а отже має нараховувати та сплачувати податкові зобов'язання з ПДВ у загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Правові основи оподаткування ПДВ встановлено розділом V та підрозділом 2 розділу XX ПКУ. Згідно із п.п. "а" і "б" п. 185.1 ст. 185 розділу V ПКУ об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких відповідно до статті 186 розділу V ПКУ розташоване на митній території України.

Під постачанням товарів розуміється будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник, у тому числі продаж, обмін чи дарування такого товару, а також постачання товарів за рішенням суду (п. п. 14.1.191 п. 14.1 ст. 14 розділу І ПКУ).

Під постачанням послуг розуміється будь-яка операція, що не є постачанням товарів, чи інша операція з передачі права на об'єкти права інтелектуальної власності та інші нематеріальні активи чи надання інших майнових прав стосовно таких об'єктів права інтелектуальної власності, а також надання послуг, що споживаються в процесі вчинення певної дії або провадження певної діяльності (п. п. 14.1.185 п. 14.1 ст. 14 розділу І ПКУ).

Пунктами 186.2 - 186.4 статті 186 розділу V ПК України встановлено категорії послуг, місце постачання яких визначається залежно від місця реєстрації постачальника або отримувача відповідних послуг або від місця фактичного надання відповідних послуг.

Відповідно до п. 187.1 ст. 187 ПКУ датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Порядок реєстрації особи як платника ПДВ регулюється статтями 180 - 183 розділу V ПК України та регламентується Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженим наказом ІНФОРМАЦІЯ_19 від 14.11.2014 № 1130, зареєстрованим у ІНФОРМАЦІЯ_20 17.11.2014 за №1456/26233.

Для цілей оподаткування ПДВ платниками податку є особи, перелік яких визначено п. п. 14.1.139 п. 14.1 ст. 14 розділу І та п. 180.1 ст. 180 розділу V ПК України.

Статтями 181 та 182 розділу V ПК України визначено умови для реєстрації особи як платника ПДВ, відповідно до яких реєстрація особи як платника ПДВ може здійснюватися як в обов'язковому порядку, так і за добровільним рішенням особи.

Відповідно до п. 181.1 ст. 181 розділу V ПК України під обов'язкову реєстрацію як платника ПДВ підпадає особа, у якої загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V ПКУ, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн. грн. (без урахування ПДВ).

При цьому до загального обсягу оподатковуваних операцій для цілей реєстрації особи як платника ПДВ належать операції, що підлягають оподаткуванню ПДВ за основною ставкою ПДВ, ставкою 7 відсотків, нульовою ставкою ПДВ та звільнені від оподаткування ПДВ. При цьому обсяг операцій, що не є об'єктом оподаткування ПДВ. при обрахунку загального обсягу операцій з постачання товарів/послуг не враховується.

Згідно з пунктами 183.1 та 183.2 статті 183 розділу V ПК України для здійснення такої реєстрації особа не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто зазначеного вище обсягу оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг, повинна подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву платника ПДВ за формою № 1-ПДВ (далі - Заява).

Водночас, п. 183.10. ст. 183 ПКУ встановлено, що будь-яка особа, яка підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку, і у випадках та в порядку, передбачених цією статтею, не подала до контролюючого органу реєстраційну заяву, несе відповідальність за ненарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.

Відповідно до даних Додатку №6 Акту №316 ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " вперше перевищено обсяг оподатковуваних операцій з отримання комісійної винагороди за грошове посередництво з переказу коштів під час надання послуг населенню більше 1 млн. грн. у 3 кварталі 2016 року та складає 23963480,15 гривень.

Таким чином, відповідно до п. 183.2 ст. 183 розділу V ПК України ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " підпадає під обов'язкову реєстрацію платника ПДВ з жовтня 2016 року як особа, у якої загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ, у тому числі з отримання комісійної винагороди за грошове посередництво з переказу коштів під час надання послуг населенню, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн. грн. (без урахування ПДВ).

Враховуючи вищевикладене ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " зобов'язано подати до органів ДФС за місцем податкового обліку реєстраційну заяву платника ПДВ за формою № 1-ПДВ до 10 листопада 2016 року.

Таким чином за результатами проведеного аналітичного дослідження фінансово-господарських операцій, проведених ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " за період з 25.06.2015 по 31.12.2017, на предмет наявності ознак правопорушень, пов'язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та/або інших правопорушень встановлено наступне:

Враховуючи те, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " не внесено до реєстру у якості платіжної організації платіжної системи, а є лише учасником платіжної системи, вбачається, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " не має права застосовувати положення п. п. 196.1.5 п. 196.1 ст. 196 ПК України до операції з отримання комісійної винагороди за грошове посередництво з переказу коштів під час надання послуг населенню, а отже має нараховувати та сплачувати податкові зобов'язання з ПДВ у загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Згідно проведеного аналізу податкової та фінансової звітності ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " за період 25.06.2015 по 31.12.2017 податок на додану вартість не нараховувався та не сплачувався, платником ПДВ ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " не реєструвалось, нарахування та сплата ПДВ за вказаний період відсутня, вбачається, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 ", на порушення вимог п. 181.1 ст.181, п. 183.1, 183.2 ст. 183, п. п. "б" п. 185.1 ст. 185, п. 187.1 ст. 187, п. п. 196.1.5, п. 196.1 ст. 196 ПКУ, не нараховано та не сплачено податкове зобов'язання з ПДВ за ставкою 20% при отриманні комісійної винагороди за грошове посередництво з переказу коштів під час надання послуг населенню у сумі 66487226,25 гривень.

У зв'язку з цим в діях посадових осіб ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " вбачаються ознаки умисного ухилення від сплати податку на додану вартість, шляхом не вжиття заходів щодо виконання вимог податкового законодавства про обов'язкову реєстрацію платником ПДВ та не подачі до органів ДФС за місцем податкового обліку податкових декларацій з податку на додану вартість, що призвело до фактичного ненадходження в державний бюджет грошових коштів на загальну суму 66487226,25 грн., що є особливо - великим розміром.

Також відповідно до Акту 15.04.2019 № 349/26-15-14-06-02/35442539 про результати документальної планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.2016 по 30.09.2018, валютного законодавства за період з 01.01.2016 по 30.09.2018, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 01.01.2011 по 30.09.2018 року, вибірковою перевіркою встановлено що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " виявлено фінансову операцію по взаєморозрахунках з ОСОБА_4 (РНОКПП НОМЕР_9 ) на загальну суму 2685000грн., яка відповідає критерію п.6 регламентованому Положенням про порядок організації роботи при виявленні органами ДФС фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення відповідно до наказу ДФС України від 01.04.2015 року № 230.

Також здійснення посадовими особами ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " фінансових операцій на загальну суму 407765875,58 грн. у тому числі по взаємовідносинам, з ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_21 " (ЄДРПОУ НОМЕР_10 ) на загальну суму 117070760,56 грн., з ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_22 " (ЄДРПОУ НОМЕР_11 ) на загальну суму 213101223,15грн., з ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_23 " (ЄДРПОУ НОМЕР_12 ) на загальну суму 51619852,33 грн. з ФОП ОСОБА_5 (РНОКПП НОМЕР_13 ) на загальну суму 1630922,35 грн., з ФОП ОСОБА_6 (РНОКПП НОМЕР_14 ) на загальну суму 6516364,48 грн. з ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_15 ) на загальну суму 5884908,82 грн., з ФОП ОСОБА_8 (РНОКПП НОМЕР_16 ) на загальну суму 4951351,45 грн., з ФОП ОСОБА_9 (РНОКПП НОМЕР_17 ) на загальну суму 6990492,44 грн.,які мають ознаки таких, що були вчинені з метою конвертації безготівкових грошових коштів в готівку та мають ознаки операцій, що пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та/або фінансування тероризму, передбачені Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

Також у ході аналізу зібраних документів встановлено, що власники ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " - надприбуткового підприємства, яке займається наданням фінансових послуг, штучно створюють витрати підприємства з метою ухилення від сплати податку на прибуток з використанням афільованих (підконтрольних) їм підприємств та фізичних осіб-підприємців,які фактично є працівниками зазначеного підприємства, за надання різного роду послуг (інформаційних, послуг з адміністрування, супроводження програмного продукту, оренди, обслуговування терміналів тощо). До афільованих підприємств та фізичних осіб-підприємців належать: платіжна організація ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " платіжної системи " ІНФОРМАЦІЯ_9 ", ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_24 ", та НОМЕР_18 фізичні особи-підприємці.

Відповідно до звітів про фінансові результати, податкової декларації з податку на прибуток підприємства за 2018 рік ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " отримало чистий дохід від реалізованої продукції - 417,5 млн. грн., а сукупні витрати - 395,6 млн. грн. в тому числі 347,2 млн. грн. собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг). Проте, реально сплаченого податку на прибуток за звітний податковий період складає 4,9 млн.грн. В подальшому встановлено що витрати від реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) в сумі 347,2 млн. грн. перераховані за удаваними договорами на рахунки фізичних осіб-підприємців (383 фізичні особи-підприємці), які перебувають на 3-й групі платників єдиного податку зі сплатою 5% єдиного податку а в подальшому обготівковуються.

Також встановлено, що відповідно відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків - 52 ФО-П із 383 ФО-П протягом 2018 року отримували дохід за основним місцем роботи (101 - заробітна плата) - на ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ".

Отже різниця між сплаченим податком на прибуток підприємства шляхом використання злочинної схеми за удавані послуги з використанням фізичних осіб-підприємців складає 69,4 млн. грн.

Таким чином, посадові особи ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ухилились від сплати податкових платежів на суму 69,4 млн. грн. чим спричинили збитки Державі в особливо великих розмірах.

Аналогічно, у ході аналізу зібраних документів встановлено, що власники ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 ", платіжної організації ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_25 ” - надприбуткові підприємства, які займаються наданням фінансових послуг, штучно створюють витрати підприємства з метою ухилення від сплати податку на прибуток з використанням афільованих (підконтрольних) їм підприємств та фізичних осіб-підприємців, які фактично є працівниками зазначеного підприємства, за надання різного роду послуг (інформаційних, послуг з адміністрування, супроводження програмного продукту, оренди, обслуговування терміналів тощо). До афільованих підприємств та фізичних осіб-підприємців належать: платіжна організація ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_25 " платіжної системи "City24", та 227 фізичні особи-підприємці.

Відповідно до звітів про фінансові результати, податкової декларації з податку на прибуток підприємства за 2018 рік ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " отримало чистий дохід від реалізованої продукції - 52,7 млн. грн., а адміністративні витрати - 45,2 млн. грн. Проте, реально сплаченого податку на прибуток за звітний податковий період складає 549 тис. грн. В подальшому встановлено що адміністративні витрати від реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) в сумі 45,2 млн.грн. можливо перераховані за удаваними договорами на рахунки фізичних осіб-підприємців (227 фізичні особи-підприємці), які перебувають на 3-й групі платників єдиного податку зі сплатою 5% єдиного податку а в подальшому обготівковуються.

Також встановлено, що відповідно відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків - 44 ФОП із 227 протягом 2018 року отримували дохід за основним місцем роботи (101 - заробітна плата) - на ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 ".

Отже різниця між сплаченим податком на прибуток підприємства шляхом використання злочинної схеми за удавані послуги з використанням фізичних осіб-підприємців складає 9 млн. грн.

Таким чином, посадові особи ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ухилились від сплати податкових платежів на суму 9 млн. грн. чим спричинили збитки Державі в особливо великих розмірах.

Аналогічно до звітів про фінансові результати, податкової декларації з податку на прибуток підприємства за 2018 рік ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_14 " отримала чистий дохід від реалізованої продукції - 222,2 млн. грн.,а адміністративні витрати - 218,1 млн. грн. Проте, реально сплаченого податку на прибуток за звітний податковий період складає 658 тис.грн. В подальшому встановлено що адміністративні витрати від реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) в сумі 45,2 млн.грн. можливо перераховані за удаваними договорами на рахунки фізичних осіб-підприємців (229 фізичні особи-підприємці), які перебувають на 3-й групі платників єдиного податку зі сплатою 5% єдиного податку а в подальшому обготівковуються.

Також встановлено, що відповідно відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків - 67 ФО-П із 229 протягом 2018 року отримували дохід за основним місцем роботи (101 - заробітна плата) - на ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_14 ".

Отже різниця між сплаченим податком на прибуток підприємства шляхом використання злочинної схеми за удавані послуги з використанням фізичних осіб-підприємців складає 43,6 млн. грн.

Таким чином, посадові особи ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ухилились від сплати податкових платежів на суму 43,6 млн. грн., чим завдали збитки Державі в особливо великих розмірах.

У ході виконання доручення від 03.06.2019 №15/1/1-28563-19 прокурора встановлено проведення наступних податкових перевірок та аналітичних досліджень:

1. Висновок аналітичного дослідження від 29.11.2018 №30/99-99-16-03-20/35442539 фінансово-господарських операцій, проведених ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " за період з 01.01.2014 по 30.06.2016, на предмет наявності ознак правопорушень, пов'язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та/або інших правопорушень (відділ викриття економічних правопорушень та супроводження кримінальних розслідувань Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДФС України).

2. Висновок аналітичного дослідження від 09.11.2018 №27/99-99-16-03-20/39859339 фінансово-господарських операцій, проведених ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " за період з 25.06.2015 по 31.12.2017, на предмет наявності ознак правопорушень, пов'язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та/або інших правопорушень(відділ викриття економічних правопорушень та супроводження кримінальних розслідувань Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДФС України).

3. Акт № 44/10-13-22-03-12/35442539 від 11.02.2015 про результати планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.2012 по 31.12.2013, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2012 по 31.12.2013 ( ІНФОРМАЦІЯ_26 ).

4. Акт № 135/10-36-14-01-13/35442539 від 17.11.2016 про результати планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " з питань дотримання вимог податкового законодавства, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2014 по 30.06.2016 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 ).

5. Акт № 209/26-15-14-06-02/35075436 від 16.03.2017 про результати документальної планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_25 " з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період діяльності з 04.04.2007 по 30.09.2016 ( ІНФОРМАЦІЯ_27 ).

6. Акт № 349/26-15-14-06-02/35442539 від 15.04.2019 про результати документальної планової виїзної перевірки ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.2016 по 30.09.2018, валютного законодавства за період з 01.01.2016 по 30.09.2018, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 01.01.2011 по 30.09.2018 року ( ІНФОРМАЦІЯ_27 ).

Таким чином, документи, які знаходяться у розпорядженні органів ІНФОРМАЦІЯ_28 , а саме документація має доказове значення у даному кримінальному провадженні та необхідні для проведення слідчих та процесуальних дій.

З метою швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування кримінального провадження, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до електронних копії документації, що знаходиться у ІНФОРМАЦІЯ_29 за адресою: АДРЕСА_6 , у тому числі у депозитарії, оскільки мають значення речових доказів, а саме містять відомості, які самостійно або в сукупності з іншими відомостями можуть бути використані як докази фактів та обставин вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364 КК України, що встановлюються під час досудового розслідування у кримінальному провадженні № 42019000000001150 від 27.05.2019.

Вказані речі та документи містять відомості про обставини, які підлягають встановленню у даному кримінальному провадженні.

Виходячи зі змісту вимог ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження, одним із яких є тимчасовий доступ до речей і документів.

Як вбачається із змісту п. 4, 8 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься у речах і документах, належить конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю, та персональні дані особи.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Слідчий суддя дослідивши матеріали клопотання, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання.

Керуючись ст. ст. 108, 160, 162, 163, 164, 166, 309 КПК України, слідчий суддя,

УХВАЛИВ:

Клопотання- задовольнити.

Надати дозвіл слідчому першого відділу Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддями, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 на тимчасовий дозвіл до документів щодо наступних фізичних осіб - підприємців: НОМЕР_19 ; НОМЕР_20 ; НОМЕР_21 ; НОМЕР_22 ; НОМЕР_23 ; НОМЕР_24 ; НОМЕР_25 ; НОМЕР_26 ; НОМЕР_27 ; НОМЕР_28 ; НОМЕР_29 ; НОМЕР_17 ; НОМЕР_30 ; НОМЕР_31 ; НОМЕР_32 ; НОМЕР_33 ; НОМЕР_34 ; НОМЕР_35 ; НОМЕР_14 ; НОМЕР_36 ; НОМЕР_37 ; НОМЕР_38 ; НОМЕР_39 ; НОМЕР_40 ; НОМЕР_41 ; НОМЕР_42 ; НОМЕР_43 ; НОМЕР_44 ; НОМЕР_45 ; НОМЕР_46 ; НОМЕР_47 ; НОМЕР_48 ; НОМЕР_15 ; НОМЕР_13 ; НОМЕР_49 ; НОМЕР_50 ; НОМЕР_51 ; НОМЕР_52 ; НОМЕР_53 ; НОМЕР_54 ; НОМЕР_55 ; НОМЕР_56 ; НОМЕР_57 ; НОМЕР_16 ; НОМЕР_58 ; НОМЕР_59 ; НОМЕР_60 ; НОМЕР_61 ; НОМЕР_62 ; НОМЕР_63 ; НОМЕР_64 ; НОМЕР_65 ; НОМЕР_66 ; НОМЕР_9 ; НОМЕР_67 ; НОМЕР_68 ; НОМЕР_69 ; НОМЕР_70 ; НОМЕР_71 ; НОМЕР_72 ; НОМЕР_73 ; НОМЕР_74 ; НОМЕР_75 ; НОМЕР_76 ; НОМЕР_77 ; НОМЕР_78 ; НОМЕР_79 ; НОМЕР_80 ; НОМЕР_81 ; НОМЕР_82 ; НОМЕР_83 ; НОМЕР_84 ; НОМЕР_85 ; НОМЕР_86 ; НОМЕР_87 ; НОМЕР_88 ; НОМЕР_89 ; НОМЕР_90 ; НОМЕР_91 ; НОМЕР_92 ; НОМЕР_93 ; НОМЕР_94 ; НОМЕР_95 ; НОМЕР_96 ; НОМЕР_97 ; НОМЕР_98 ; НОМЕР_99 ; НОМЕР_100 ; НОМЕР_101 ; НОМЕР_102 ; НОМЕР_103 ; НОМЕР_104 ; НОМЕР_105 ; НОМЕР_106 ; НОМЕР_107 ; НОМЕР_108 ; НОМЕР_109 ; НОМЕР_110 ; НОМЕР_111 ; НОМЕР_112 ; НОМЕР_113 ; НОМЕР_114 ; НОМЕР_115 ; НОМЕР_116 ; НОМЕР_117 ; НОМЕР_118 ; НОМЕР_119 ; НОМЕР_120 ; НОМЕР_121 ; НОМЕР_122 ; НОМЕР_123 ; НОМЕР_124 ; НОМЕР_125 ; НОМЕР_126 ; НОМЕР_127 ; НОМЕР_128 ; НОМЕР_129 ; НОМЕР_130 ; НОМЕР_131 ; НОМЕР_132 ; НОМЕР_133 ; НОМЕР_134 ; НОМЕР_135 ; НОМЕР_136 ; НОМЕР_137 ; НОМЕР_138 ; НОМЕР_139 ; НОМЕР_140 ; НОМЕР_141 ; НОМЕР_142 ; НОМЕР_143 ; НОМЕР_144 ; НОМЕР_145 ; НОМЕР_146 ; НОМЕР_147 ; НОМЕР_148 ; НОМЕР_149 ; НОМЕР_150 ; НОМЕР_151 ; НОМЕР_152 ; НОМЕР_153 ; НОМЕР_154 ; НОМЕР_155 ; НОМЕР_156 ; НОМЕР_157 ; НОМЕР_158 ; НОМЕР_159 ; НОМЕР_160 ; НОМЕР_161 ; НОМЕР_162 ; НОМЕР_163 ; НОМЕР_164 ; НОМЕР_165 ; НОМЕР_166 ; НОМЕР_167 ; НОМЕР_168 ; НОМЕР_169 ; НОМЕР_170 ; НОМЕР_171 ; НОМЕР_172 ; НОМЕР_173 ; НОМЕР_174 ; НОМЕР_175 ; НОМЕР_176 ; НОМЕР_177 ; НОМЕР_178 ; НОМЕР_179 ; НОМЕР_180 ; НОМЕР_181 ; НОМЕР_182 ; НОМЕР_183 ; НОМЕР_184 ; НОМЕР_185 ; НОМЕР_186 ; НОМЕР_187 ; НОМЕР_188 ; НОМЕР_189 ; НОМЕР_190 ; НОМЕР_191 ; НОМЕР_192 ; НОМЕР_193 ; НОМЕР_194 ; НОМЕР_195 ; НОМЕР_196 ; НОМЕР_197 ; НОМЕР_198 ; НОМЕР_199 ; НОМЕР_200 ; НОМЕР_201 ; НОМЕР_202 ; НОМЕР_203 ; НОМЕР_204 ; НОМЕР_205 ; НОМЕР_206 ; НОМЕР_207 ; НОМЕР_208 ; НОМЕР_209 ; НОМЕР_210 ; НОМЕР_211 ; НОМЕР_212 ; НОМЕР_213 ; НОМЕР_214 ; НОМЕР_215 ; НОМЕР_216 ; НОМЕР_217 ; НОМЕР_218 ; НОМЕР_219 ; НОМЕР_220 ; НОМЕР_221 ; НОМЕР_222 ; НОМЕР_223 ; НОМЕР_224 ; НОМЕР_225 ; НОМЕР_226 ; НОМЕР_227 ; НОМЕР_228 ; НОМЕР_229 ; НОМЕР_230 ; НОМЕР_231 ; НОМЕР_232 ; НОМЕР_233 ; НОМЕР_234 ; НОМЕР_235 ; НОМЕР_236 ; НОМЕР_237 ; НОМЕР_238 ; НОМЕР_239 ; НОМЕР_240 ; НОМЕР_241 ; НОМЕР_242 ; НОМЕР_243 ; НОМЕР_244 ; НОМЕР_245 ; НОМЕР_246 ; НОМЕР_247 ; НОМЕР_248 ; НОМЕР_249 ; НОМЕР_250 ; НОМЕР_251 ; НОМЕР_252 ; НОМЕР_253 ; НОМЕР_254 ; НОМЕР_255 ; НОМЕР_256 ; НОМЕР_257 ; НОМЕР_258 ; НОМЕР_259 ; НОМЕР_260 ; НОМЕР_261 ; НОМЕР_262 ; НОМЕР_263 ; НОМЕР_264 ; НОМЕР_265 ; НОМЕР_266 ; паспорт НОМЕР_267 ; НОМЕР_268 ; НОМЕР_269 ; НОМЕР_270 ; НОМЕР_271 ; НОМЕР_272 ; НОМЕР_273 ; НОМЕР_274 ; НОМЕР_275 ; НОМЕР_276 ; НОМЕР_277 ; НОМЕР_278 ; НОМЕР_279 ; НОМЕР_280 ; НОМЕР_281 ; НОМЕР_282 ; НОМЕР_283 ; НОМЕР_284 ; НОМЕР_285 ; НОМЕР_286 ; НОМЕР_287 ; НОМЕР_288 ; НОМЕР_289 ; НОМЕР_290 ; НОМЕР_291 ; НОМЕР_292 ; НОМЕР_293 ; НОМЕР_294 ; НОМЕР_295 ; НОМЕР_296 ; НОМЕР_297 ; НОМЕР_298 ; НОМЕР_299 ; НОМЕР_300 ; НОМЕР_301 ; НОМЕР_302 ; НОМЕР_303 ; НОМЕР_304 ; НОМЕР_305 ; НОМЕР_306 ; НОМЕР_307 ; НОМЕР_308 ; НОМЕР_309 ; НОМЕР_310 ; НОМЕР_311 ; НОМЕР_312 ; НОМЕР_313 ; НОМЕР_314 ; НОМЕР_315 ; НОМЕР_316 ; НОМЕР_317 ; НОМЕР_318 ; НОМЕР_319 ; НОМЕР_320 ; НОМЕР_321 ; НОМЕР_322 ; НОМЕР_323 ; НОМЕР_324 ; НОМЕР_325 ; НОМЕР_326 ; НОМЕР_327 ; НОМЕР_328 ; НОМЕР_329 ; НОМЕР_330 ; НОМЕР_331 ; НОМЕР_332 ; НОМЕР_333 ; НОМЕР_334 ; НОМЕР_335 ; НОМЕР_336 ; НОМЕР_337 ; НОМЕР_338 ; НОМЕР_339 ; НОМЕР_340 ; НОМЕР_341 ; НОМЕР_342 ; НОМЕР_343 ; НОМЕР_344 ; НОМЕР_345 ; НОМЕР_346 ; НОМЕР_347 ; НОМЕР_348 ; НОМЕР_349 ; НОМЕР_350 ; НОМЕР_351 ; НОМЕР_352 ; НОМЕР_353 ; НОМЕР_354 ; НОМЕР_355 ; НОМЕР_356 ; НОМЕР_357 ; НОМЕР_358 ; НОМЕР_359 ; НОМЕР_360 ; НОМЕР_361 ; НОМЕР_362 ; НОМЕР_363 ; НОМЕР_364 ; НОМЕР_365 ; НОМЕР_366 ; НОМЕР_367 ; НОМЕР_368 ; НОМЕР_369 ; НОМЕР_370 ; НОМЕР_371 ; НОМЕР_372 ; НОМЕР_373 ; НОМЕР_374 ; НОМЕР_375 ; НОМЕР_376 ; НОМЕР_377 ; НОМЕР_378 ; НОМЕР_379 ; НОМЕР_380 ; НОМЕР_381 ; НОМЕР_382 ; НОМЕР_383 ; НОМЕР_384 ; НОМЕР_385 ; НОМЕР_386 ; НОМЕР_387 ; НОМЕР_388 ; НОМЕР_389 ; НОМЕР_390 ; НОМЕР_391 ; НОМЕР_392 ; НОМЕР_393 ; НОМЕР_394 ; НОМЕР_395 , що знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_29 за адресою: АДРЕСА_6 , з можливістю ознайомлення та вилучення їх в електронному вигляді на окремому носії інформації реєстраційних карток із зазначенням відкритих, закритих банківських рахунків, фактичної адреси місця знаходження, ІР-адреси та електронних поштових скриньок, з яких надсилається електронна звітність, звітів про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску, розрахунків доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування; актів податкових перевірок 2018-2019 щодо зазначених фізичних осіб - підприємців.

Визначити строк дії ухвали тривалістю два місяці, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Ухвала виготовлена в 2-х примірниках:

Примірник № 1 - знаходиться в матеріалах судового провадження № 757/22112/20-к

Примірник № 2 - наданий слідчому ОСОБА_3 .

Слідчий суддя: ОСОБА_1