Справа № 420/7815/19
28 травня 2020 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд в складі:
Головуючого судді Бойко О.Я.,
за участі:
секретаря судового засідання Белінського Г.В.,
представник позивача не з'явився,
представника відповідача та третьої особи Кучеренка Г.А. за довіреністю,
розглянувши у відкритому судовому засідання справу за адміністративним позовом фізичної особи підприємця ОСОБА_1 до Управління Укртрасбезпеки в Одеській області, третя особа Державна служба України з безпеки на транспорті про визнання протиправною та скасування постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу від 09.12.2019 р. №169348, вирішив у задоволенні адміністративного позову відмовити.
І. Суть спору
1.1. 21 грудня 2019 року позивач, фізична особа підприємець ОСОБА_1 , звернувся до Одеського окружного адміністративного суду з позовом до відповідача, Управління Укртрасбезпеки в Одеській області, третя особа Державна служба України з безпеки на транспорті, в якому з урахуванням уточнення просив:
(1) визнати протиправною та скасувати постанову Управління Укртрансбезпеки в Одеській області про застосування адміністративно-господарського штрафу від 09.12.2019 р. №169348.
ІІ. Аргументи сторін
(а) Позиція Позивача
2. Поданий позов обґрунтовувався тим, що 24.10.2019 р. посадовими особами відповідача на 450 км. +500 м. а/ш М-05 здійснено габаритно - ваговий контроль автотранспорту DAF д.н. НОМЕР_1 , разом з причепом Kogel д.н. НОМЕР_2 , під керуванням водія ОСОБА_2 , який належить позивачу на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_3 , НОМЕР_4 .
3.За результатами перевірки складено акт №169617 проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом також складено довідку №038023 про результати здійснення габаритно вагового контролю від 24.10.2019 р., акт про перевищення транспортним засобом DAF д.н. НОМЕР_1 , причеп Kogel д.н. НОМЕР_2 , габаритних параметрів та надано розрахунок плати за проїзд великогабаритних транспортних засобів.
4.Позивач зазначив, що перевірку габаритних розмірів транспортного засобу DAF д.н. НОМЕР_1 , і причепу Kogel д.н. НОМЕР_2 , посадова особа відповідача здійснювала за допомогою звичайної будівельної рулетки, на зауваження водія не реагував, документів, які б підтвердили відповідність використовуваної ним рулетки водію не пред'являв, реквізитів цих документів також не назвав; в довідці про результати здійснення габаритно-вагового контролю від 24.10.2019 року також не зазначено яким саме приладом проводився обмір. На підставі викладеного позивач вважає, що розбіжності, які виявлені при здійсненні габаритно-вагового контролю, виникли у зв'язку з використанням саморобних або не каліброваних метричних засобів, а тому ці дані не можуть вважатись допустимими доказами.
5.Позивач вважає протиправною постанову Управління Укртрансбезпеки в Одеській області Державної служби України з безпеки на транспорті від 09.12.2019 року № 169348 про застосування до нього адміністративно-господарського штрафу у розмірі 34 000, 00 грн. та такою, що належить до скасування.
6.Представник позивача в судове засідання не з'явився про день, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином та завчасно.
(б) Позиція Відповідача
7.Представник відповідача та третьої особи у судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог з підстав зазначених у відзиві.
8.Так, відповідач зазначає про дотримання Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою КМУ від 08 листопада 2006 р. № 1567, а саме стверджує, що позивач завчасно був викликаний на розгляд справи, за підсумком якого до нього було застосовано адміністративно-господарський штраф.
9.Також відповідач зазначив, що рулетка, якою проводився вимір розмірів вантажу (комбайну) на кузові автомобіля позивача є спеціальним вимірювальним приладом для здійснення габаритного контролю, що підтверджується свідоцтвом про повірку.
10.При цьому, відповідач звернув у вагу на те, що позивач, в обґрунтування своєї позиції не навів фактичні розміри комбайна, який ним перевозився.
11.Таким чином, відповідач вважає, що оскільки ним виконано усі вимоги законодавства щодо здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, підстави для задоволення позову відсутні.
ІІІ. Процедура та рух справи
12.29.01.2020р. Одеський окружний адміністративний суд виніс ухвалу про відкриття провадження за правилами загального позовного провадження та залучив в якості третьої особи Державну службу України з безпеки на транспорті.
13.26.02.2020 р. суд ухвалою занесеною до протоколу судового засідання продовжив підготовче провадження до 90 днів.
14.28.05.2020 р. суд ухвалою, занесеною до протоколу судового засідання, закрив підтовче провадження та призначив судове засідання для розгляду справи по суті.
ІV. Обставини справи встановлені судом та докази на їх підтверження
15.Згідно з Випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, 02.06.2011 року проведена державна реєстрації фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 ; вид економічної діяльності, у т.ч., КВЕД: 49.41 - діяльність вантажного автомобільного транспорту, що підтверджується свідоцтвом платника єдиного податку (а.с. 15-17).
16.24.10.2019 р. посадовими особами відповідача на 450 км. +500 м. а/ш М-05 здійснено габаритно - ваговий контроль автотранспорту DAF д.н. НОМЕР_1 , разом з причепом Kogel д.н. НОМЕР_2 , під керуванням водія ОСОБА_2 , який належить позивачу на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_3 , НОМЕР_4 . Маршрут руху м. Умань-Одеса, вантаж Комбайн.
17.Згідно з актом № 169617 від 24.10.2019 року під час перевірки виявлено порушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 абз.16 ст.60 Закону України "Про автомобільний транспорт", а саме: перевезення вантажу з перевищенням габаритних параметрів без дозволу (а.с.14).
18.За результати здійснення габаритно-вагового контролю складено довідку про результати здійснення габаритно-вагового контролю №038023 та акт № 0005552 від 24.10.2019 року про перевищення транспортним засобом нормативно-габаритних параметрів, якими зафіксовано наступні габаритні параметри: довжина: допустима - 22 м., фактична - 25,50 м.; ширина: допустима - 2,60 м, фактична - 3, 80 м; висота: допустима - 4,00 м., фактична - 4,45 м (а.с. 21-22).
19.На підставі акту № 169617 від 24.10.2019 року про перевищення транспортним засобом нормативно-габаритних параметрів інспекторами відповідача складено розрахунок №0005552 від 24.10.2019 року плати за проїзд великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування в розмірі 122,85 євро (а.с.20).
20.Позивач плату за проїзд великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування сплатив 22.11.2019 року, що підтверджується квитанцією (а.с. 19).
21.09.12.2019 р. відповідач за результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт, відповідальність за яке передбачена ч. 1 абз. 16 ст. 60 Закону України "Про автомобільний транспорт", прийняв постанову № 169348, якою застосовано до позивача адміністративно-господарський штраф у розмірі 34 000, 00 грн. (а.с. 13).
V. Джерела права та висновки суду
22.Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
23.Процедуру здійснення державного контролю за додержанням суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері автомобільного транспорту (далі - суб'єкти господарювання), вимог законодавства про автомобільний транспорт, норм та стандартів щодо організації перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, норм міжнародних договорів про міжнародне автомобільне сполучення, виконанням умов перевезень, визначених дозволом на перевезення на міжобласних автобусних маршрутах, вимог Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення, дотриманням габаритно-вагових параметрів, наявністю дозвільних документів на виконання перевезень та відповідністю виду перевезень, відповідних ліцензій, внесенням перевізниками-нерезидентами платежів за проїзд автомобільними дорогами, її визначає Порядок здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 року №1567 (далі - Порядок №1567).
24.Відповідно до пункту 2 Порядку №1567, державному контролю підлягають усі транспортні засоби вітчизняних та іноземних суб'єктів господарювання (далі - транспортні засоби), що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів та вантажів на території України.
25.Згідно з пунктом 3 Порядку №1567, органами державного контролю на автомобільному транспорті (далі - органи державного контролю) є Укртрансінспекція, її територіальні органи - управління в Автономній Республіці Крим, обласні, Київське та Севастопольське міські, районні управління.
26.Пунктом 4 Порядку №1567 регламентовано, що контроль на автомобільному транспорті (далі - державний контроль) здійснюється посадовими особами органу державного контролю (далі - посадові особи) у форменому одязі, які мають відповідне службове посвідчення, направлення на перевірку, сигнальний диск (жезл) та індивідуальну печатку, шляхом проведення рейдових перевірок (перевірок на дорозі).
27.Відповідно до пункту 21 Порядку №1567, у разі виявлення в ході перевірки транспортного засобу порушення законодавства про автомобільний транспорт посадовими особами, що провели перевірку, складається акт за формою згідно з додатком 3.
28.Суд встановив, що посадовими особами відповідача 24.10.2019 р. о 03 год. 05 хв. складено акт №169617 проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.
29.Засади організації та діяльності автомобільного транспорту визначає Закон України від 5 квітня 2001 року № 2344-III "Про автомобільний транспорт".
30.Згідно з ч. 12 ст. 6 цього Закону, державному контролю підлягають усі транспортні засоби українських та іноземних перевізників, що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів і вантажів на території України.
31.Відповідно до ст. 48 Закону України "Про автомобільний транспорт, автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення.
32.Документами для здійснення внутрішніх перевезень вантажів є: для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством; для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством.
33.У разі перевезення небезпечних вантажів крім документів, передбачених частиною другою цієї статті, обов'язковими документами також є: для автомобільного перевізника - ліцензія на надання відповідних послуг; для водія - свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення певних небезпечних вантажів, свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, письмові інструкції на випадок аварії або надзвичайної ситуації.
34.У разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень обов'язковим документом також є дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України, виданий компетентними уповноваженими органами, або документ про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, якщо перевищення вагових або габаритних обмежень над визначеними законодавством становить менше п'яти відсотків.
35.Статтею 33 Закону України "Про автомобільні дороги" визначено, що рух транспортних засобів, навантаження на вісь, загальна маса або габарити яких перевищують норми, встановлені державними стандартами та нормативно-правовими актами, дозволяється за погодженнями з відповідними органами у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
36.Відповідно до частини 2 статті 29 Закону України від 30 червня 1993 року № 3353-XII "Про дорожній рух" з метою збереження автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, допускається за наявності дозволу на участь у дорожньому русі таких транспортних засобів. Порядок видачі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, та розмір плати за його отримання встановлюються Кабінетом Міністрів України.
37.Відповідно до пункту 3 Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року № 30 (далі - Правила №30) транспортний засіб чи автопоїзд з вантажем або без вантажу вважається великоваговим, якщо максимальна маса або осьова маса перевищує хоча б один з параметрів, зазначених у пункті 22.5 Правил дорожнього руху.
38.Згідно з пунктом 4 Правил №30, рух великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, виданим перевізникові Державтоінспекцією, або документа про внесення плати за проїзд таких транспортних засобів. Допускається перевищення вагових параметрів порівняно з визначеними у пункті 22.5 Правил дорожнього руху на 2 відсотки (величина похибки) без оформлення відповідного дозволу та внесення плати за проїзд.
39.Відповідно до п.22.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306, за спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6 м, за висотою від поверхні дороги - 4 м (для контейнеровозів на встановлених Укравтодором і Національною поліцією маршрутах - 4,35 м), за довжиною - 22 м (для маршрутних транспортних засобів - 25 м), фактичну масу понад 40 т (для контейнеровозів - понад 44 т, на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - до 46 т), навантаження на одиночну вісь - 11 т (для автобусів, тролейбусів - 11,5 т), здвоєні осі - 16 т, строєні - 22 т (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь - 11 т, здвоєні осі - 18 т, строєні - 24 т) або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м. Осі слід вважати здвоєними або строєними, якщо відстань між ними (суміжними) не перевищує 2,5 м.
40.Рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 т, здвоєні осі - понад 16 т, строєні осі - понад 22 т або фактичною масою понад 40 т (для контейнеровозів - навантаження на одиночну вісь - понад 11 т, здвоєні осі - понад 18 т, строєні осі - понад 24 т або фактичною масою понад 44 т, а на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - понад 46 т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.
41.Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.
42.Механізм здійснення габаритно-вагового контролю великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (далі - великовагові та/або великогабаритні транспорті засоби), що використовуються на автомобільних дорогах загального користування визначає Порядок здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 (далі - Порядок №879).
43.Відповідно до пп. 2-4, 9 п. 1 Порядку №879, вимірювання (зважування) - процес визначення за допомогою вимірювального (зважувального) обладнання габаритно-вагових параметрів фактичної маси та навантаження на вісь (осі) транспортного засобу, що проводяться згідно з методикою, затвердженою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері метрології; великовагові та великогабаритні транспортні засоби - транспортні засоби, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні навантаження на вісь (осі) та загальна маса або габарити яких перевищують один з параметрів, що зазначені у пункті 22.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 41, ст. 1852). При цьому транспортний засіб не може вважатися великоваговим та/або великогабаритним, якщо його параметри не перевищують нормативи більш як на 2 відсотки; габаритно-ваговий контроль - контроль за проїздом великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, який включає перевірку відповідності габаритно-вагових параметрів таких транспортних засобів установленим законодавством параметрам і нормам, наявності дозволу на рух за визначеними маршрутами, а також дотримання визначених у дозволі умов та режиму руху транспортних засобів; пересувний пункт габаритно-вагового контролю (далі - пересувний пункт) - спеціальний транспортний засіб, обладнаний вимірювальною і зважувальною технікою для здійснення контролю. Ділянка дороги на відстані 100 метрів до пересувного пункту, 50 метрів за пересувним пунктом та узбіччя дороги за напрямком руху, де розташовано пункт, вважаються його межами. Місце здійснення габаритно-вагового контролю позначається відповідними тимчасовими дорожніми знаками.
44.Відповідно до пункту 28 Порядку № 879, плата за проїзд автомобільними дорогами загального користування великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу вноситься перевізником за затвердженими ставками виходячи з вагових та/або габаритних параметрів транспортного засобу, протяжності маршруту, кількості перевезень.
45.Методику розрахунку плати за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу залежно від маси такого транспортного засобу, навантаження на вісь (осі), габаритів та протяжності маршруту визначено пунктом 30 Порядку № 879.
46.Відповідно до пункту 11 Порядку № 879, режим роботи пересувного пункту встановлюється Укртрансбезпекою за погодженням з відповідним підрозділом МВС, що забезпечує безпеку дорожнього руху. Забороняється експлуатація пересувних пунктів у темну пору доби, крім випадків, коли такий пункт розташовано на освітлених ділянках автомобільних доріг, у морських, річкових портах, вантажних терміналах, місцях формування вантажопотоків.
47.Пунктом 12 Порядку № 879 передбачено, що вимірювальне і зважувальне обладнання для здійснення габаритно-вагового контролю повинне утримуватись у робочому стані; періодично проводиться повірка (метрологічна атестація) такого обладнання з подальшим клеймуванням (пломбуванням) та видачею відповідного свідоцтва спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері метрології.
48.За приписами пункту 13 Порядку № 879 під час здійснення габаритно-вагового контролю не допускається використання вимірювального і зважувального обладнання, періодична повірка (метрологічна атестація) якого не проведена, а також обладнання, що перебуває у несправному стані.
49.На підтвердження того, що габаритно-ваговий контроль транспортного засобу автотранспорту DAF д.н. НОМЕР_1 , разом з причепом Kogel д.н. НОМЕР_2 , який належить позивачу, здійснювався належним засобом вимірювальної техніки, відповідач надано до суду копію свідоцтва ДП "Укрметртестстандарт" від 05.02.2019 року про повірку №23-25/0000134 "Рулетка вимірювальна з фібергласовою стрічкою Зав.№Р/016", згідного якого за результати повірки встановлено, що засіб вимірювальної техніки відповідає вимогам експлуатаційної документації фірми-виробника. Свідоцтво чинне до 05 лютого 2020 року (а.с. 59).
50.Таким чином, суд робить висновок, що доводи позивача стосовно використання саморобних або не каліброваних метричних засобів при вимірюванні параметрів транспортного засобу, спростовуються.
51.Відповідно до пункту 18 Порядку № 879 за результатами точного габаритно-вагового контролю на стаціонарному або пересувному пункті водієві транспортного засобу видається довідка результатів здійснення контролю із зазначенням часу і місця його проведення, а на запит водія - міжнародний сертифікат зважування вантажних транспортних засобів, якщо пункт габаритно-вагового контролю уповноважений видавати такі сертифікати.
52.Суд зазначає, що позивач здійснював перевезення великоваговим транспортним засобом з перевищенням габаритних параметрів.
53.За результати здійснення габаритно-вагового контролю складено довідку про результати здійснення габаритно-вагового контролю №038023 та акт № 0005552 від 24.10.2019 року про перевищення транспортним засобом нормативно-габаритних параметрів, якими зафіксовано наступні габаритні параметри: довжина: допустима - 22 м., фактична - 25,50 м.; ширина: допустима - 2,60 м, фактична - 3, 80 м; висота: допустима - 4,00 м., фактична - 4,45 м (а.с. 21-22).
54.Статтею 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" встановлено відповідальність за порушення законодавства про автомобільний транспорт.
55.Згідно з абз. 16 ч. 1 ст. 60 Закону за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 20% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу - штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
56.Отже, матеріалами справи підтверджено перевищення позивачем вагового габаритного нормативного параметра автомобіля, що є складом правопорушення, за який абз. 16 ч. 1 ст. 60 Законом України "Про автомобільний транспорт" передбачена відповідальність у вигляді штрафу.
57.Щодо доводів позивача стосовно недотримання відповідачем вимог Порядку № 879 в частині не заборони подальшого руху транспортного засобу після виявлення факту перевищення габаритного нормативного параметру, суд зазначає, що така бездіяльність відповідача не впливає на правомірність оскаржуваного розрахунку плати за проїзд з подальшим застосуванням штрафу за перевищення вагового габаритного нормативного параметра автомобіля.
58.На підставі викладеного, 09.12.2019 року, суд робить висновок, що відповідач за наявності підстав, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені чинним законодавством, виніс постанову № 169348 про застосування до позивача адміністративно-господарського штрафу у розмірі 34 000, 00 грн.
59.Згідно з ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
60.Відповідно до ч. 2 ст. 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
61.Згідно з ч.1 ст. 90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
VI. Розподіл судових витрат
62.У зв'язку з відмовою у задоволенні адміністративного позову, розподіл судових витрат не здійснюється.
Керуючись ст. ст. 2, 139, 243-246КАС України суд,
У задоволенні адміністративного позову відмовити.
Рішення може бути оскаржено до П'ятого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга подається учасниками справи відповідно до п.15.5 ч.1 розділу VІІ «Перехідні положення» КАС України через Одеський окружний адміністративний суд до П'ятого апеляційного адміністративного суду.
Суд зазначає, що під час карантину, встановленого постановою Кабінетом Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", строки на апеляційне провадження, визначені КАС України продовжуються на строк дії карантину.
Позивач: Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 , адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_5 .
Відповідач:Управління Укртрасбезпеки в Одеській області адреса: 65014, м. Одеса, вул. Успенська,4.
Третя особа Державна служба України з безпеки на транспорті, адреса: 03135, м. Київ, Проспект Перемоги, буд.14, код ЄДРПОУ 39816845.
Повний текст рішення виготовлений та підписаний 02 червня 2020 року.
Головуючий суддя Бойко О.Я.
.