Ухвала від 12.05.2020 по справі 320/2687/20

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

12 травня 2020 року № 320/2687/20

Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Горобцової Я.В., розглянувши в місті Києві в порядку письмового провадження питання щодо зупинення провадження в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з обслуговування газових мереж та теплопостачання» до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області про визнання протиправними та скасування рішення та припису,

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з обслуговування газових мереж та теплопостачання» до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, в якому позивач просить суд:

- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області про застосування адміністративно-господарських санкцій за порушення вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін від 20 вересня 2019 № 18;

- визнати протиправним та скасувати припис Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін від 20 вересня 2019 № 18.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 26 березня 2020 року відкрито спрощене провадження у справі без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

5 травня 2020 року на адресу суду від представника відповідача, через службу діловодства суду, надійшов відзив на позовну заяву, до якого долучено клопотання про зупинення провадження в даній адміністративній справі до вирішення адміністративної справи №320/4726/19, яка перебуває у провадженні Київського окружного адміністративного суду.

Відповідно до вимог п. 3 ч. 1 ст. 236 КАС України суд зупиняє провадження у справі в разі розгляду об'єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі; суд не може посилатися на об'єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.

Таким чином, враховуючи заявлене представником відповідача клопотання про зупинення провадження у даній справі, позивачу слід надати до суду письмові пояснення з приводу заявленого клопотання та висловити власну думку щодо можливості зупинення провадження у справі.

Керуючись статтями 48, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Запропонувати позивачеві надати до суду у п'ятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали письмові пояснення з приводу заявленого представником відповідача клопотання та висловити власну думку щодо можливості зупинення провадження в даній адміністративній справі до вирішення адміністративної справи №320/4726/19, яка перебуває у провадженні Київського окружного адміністративного суду.

Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (їх представникам).

Відповідно до пункту 3 розділу VI “Прикінцеві положення” Кодексу адміністративного судочинства України процесуальні строки, визначені цією ухвалою, продовжуються на строк дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.

Суддя Я.В. Горобцова