Постанова від 28.02.2020 по справі 369/16064/19

Справа № 369/16064/19

Провадження № 3/369/424/20

ПОСТАНОВА

Іменем України

28.02.2020 року м. Київ

Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Омельченко Мирослава Миколаївна, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з БПП в с. Чайки УПП в Київській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за ч. 3 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

встановила:

03.12.2019 року о 12.35 водій ОСОБА_1 , який постановою від 28.03.2019 року Оболонського районного суду м. Києва притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП до штрафу у розмірі 10200 грн. з позбавленням права керування строком на 1 (один) рік, постановою від 01.04.2019 року судді Києво-Святошинського районного суду Київської області притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП до штрафу у розмірі 10200 грн. з позбавленням права керування строком на 1 (один) рік, постановою від 20.11.2019 року Вишгородського районного суду Київської області притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП до штрафу у розмірі 10200 грн. з позбавленням права керування строком на 1 (один) рік, керував автомобілем «Volkswagen Caddy», д/н НОМЕР_2 , на 20 км м автодороги М-06 сполученням «Київ-Чоп» (в межах Києво-Святошинського району Київської області), з ознаками наркотичного сп'яніння (порушення мови та координації рухів, зіниці очей не реагують на світло), від проходження огляду на стан сп'яніння відмовився у присутності двох свідків - ОСОБА_2 та ОСОБА_3 .

Своїми діями водій ОСОБА_1 порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху України, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 130 КУпАП.

В судове засідання водій ОСОБА_1 не прибув.

За таких обставин, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, серед яких протокол серії ОБ № 183927 від 03.12.2019 року про адміністративне правопорушення, направлення ОСОБА_1 до медичного закладу для проходження огляду на стан сп'яніння, письмові пояснення ОСОБА_2 та ОСОБА_4 , в яких останні повідомили, що в їх присутності водій ОСОБА_1 відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння, письмове зобов'язання ОСОБА_5 про доправлення автомобіля «Volkswagen Caddy», д/н НОМЕР_2 , до місця проживання ОСОБА_1 , довідка інспектора ВАП БПП в с. Чайки УПП в Київській області ОСОБА_6 , щодо повторності вчинення та притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП водія ОСОБА_1 , CD - диск з відеозаписом з нагрудної камери патрульного, вважаю, що в діях водія ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки він в порушення п. 2.5 ПДР України відмовився на вимогу працівника поліції пройти огляд на стан сп'яніння, тому прихожу до переконання про необхідність накладення на водія ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді штрафу та позбавлення права керування транспортними засобами.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 40-1, ч. 3 ст. 130, ст. 283, п. 1 ч. 1 ст. 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення України, -

постановила:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення (протокол серії ОБ № 183927 від 03.12.2019 року про адміністративне правопорушення) та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2 400 (дві тисячі чотириста) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 40 800 (сорок тисяч вісімсот) грн. на користь держави з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 10 (десять) років.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у сумі 420 (чотириста двадцять) грн. 40 коп.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з дня її винесення.

Суддя Омельченко М.М.

Попередній документ
89143238
Наступний документ
89143240
Інформація про рішення:
№ рішення: 89143239
№ справи: 369/16064/19
Дата рішення: 28.02.2020
Дата публікації: 12.05.2020
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Розклад засідань:
17.01.2020 10:00 Києво-Святошинський районний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ОМЕЛЬЧЕНКО М М
суддя-доповідач:
ОМЕЛЬЧЕНКО М М
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Окопов Максим Семенович