27 квітня 2020 року м. ПолтаваСправа № 440/580/20
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Гіглави О.В.,
за участю:
секретаря судового засідання - Протас О.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Головного управління ДПС у Полтавській області до ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу, -
04 лютого 2020 року Головне управління ДПС у Полтавській області (надалі також - позивач, ГУ ДПС у Полтавській області) звернулось до Полтавського окружного адміністративного суду з позовом до ОСОБА_1 (надалі також - відповідач, ОСОБА_1 ) про стягнення податкового боргу в загальному розмірі 116109,40 грн.
Підставою даного позову є твердження позивача про те, що за ОСОБА_1 рахується податковий борг з військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у розмірі 1435,95 грн, з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 93260,95 грн, з єдиного податку з фізичних осіб у розмірі 3161,08 грн, з податку на доходи з фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати у розмірі 17741,42 грн та за платежем адміністративні штрафи та інші санкції у розмірі 510,00 грн, який виник внаслідок несплати узгоджених грошових зобов'язань, штрафів та пені і підлягає стягненню в судовому порядку.
Ухвалою суду від 05.02.2020 суд зобов'язав виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (39800, м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24) надати суду інформацію про зареєстроване місце проживання (перебування) ОСОБА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , останнє відоме місце проживання: АДРЕСА_1 .
21.02.2020 на запит суду від 05.02.2020 щодо доступу до персональних даних Горішньоплавнівською міською радою Полтавської області повідомлено інформацію про місце проживання ОСОБА_1 /а.с. 57/.
Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 26.02.2020 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі №440/580/20; розгляд справи призначено за правилами спрощеного позовного провадження; призначено судове засідання для розгляду справи по суті на 09:30 год 19.03.2020.
Відповідно до пункту 2 частини третьої статті 124 Кодексу адміністративного судочинства України судовий виклик або судове повідомлення учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів здійснюється: за відсутності в особи офіційної електронної адреси - шляхом надсилання повістки рекомендованою кореспонденцією (листом, телеграмою), кур'єром із зворотною розпискою за адресами, вказаними цими особами, або шляхом надсилання тексту повістки в порядку, визначеному статтею 129 цього Кодексу.
В судове засідання 19.03.2020 позивач та відповідач не з'явились, будучи належно повідомленими про дату, час та місце його проведення. До суду сторони подали клопотання про відкладення розгляду справи, у зв'язку з чим, судом відкладено розгляд справи по суті до 11:40 год 07.04.2020 /а.с. 77/.
В судове засідання 07.04.2020 позивач та відповідач не з'явились, будучи належно повідомленими про дату, час та місце його проведення /а.с. 78-79/. Сторони звернулись до суду з клопотаннями про відкладення розгляду справи, у зв'язку з чим, судом відкладено розгляд справи по суті до 11:30 год 27.04.2020 /а.с. 84-85/.
24.04.2020 відповідачем надано до суду відзив на адміністративний позов, в якому останній звертав увагу суду на те, що сукупний розмір стягнення податкового боргу для нього є надмірним тягарем, у зв'язку із скрутним матеріальним становищем. Просив суд зменшити розмір штрафу та пені за несвоєчасну сплату податків та зборів /а.с. 92-93/.
Позивач явку уповноваженого представника в судове засідання 27.04.2020 не забезпечив, хоча про дату, час та місце судового розгляду був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив /а.с. 87/.
Відповідач у судове засідання 27.04.2020 не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином /а.с. 88/. До суду від відповідача 24.04.2020 надійшло клопотання про розгляд справи в порядку письмового провадження /а.с. 94/.
В зв'язку з цим, суд вирішив здійснити розгляд справи за відсутності представників сторін.
Розглянувши наявні у матеріалах справи документи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до наступних висновків.
Згідно даних з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: - 02.09.2014 ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) зареєструвався в якості фізичної особи - підприємця, номер запису про проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця 2 584 000 0000 005723; - 14.04.2017 останній припинив реєстрацію в якості фізичної особи - підприємця за власним рішенням, номер запису про державну реєстрацію припинення 2 584 006 0003 005723.
Згідно з підпунктом 65.10.8 пункту 65.10 статті 65 Податкового кодексу України державна реєстрація (реєстрація) припинення підприємницької чи незалежної професійної діяльності фізичної особи або внесення до Державного реєстру запису про припинення такої діяльності фізичною особою не припиняє її зобов'язань, що виникли під час провадження підприємницької чи незалежної професійної діяльності, та не змінює строків, порядків виконання таких зобов'язань та застосування санкцій за їх невиконання.
Відповідно до пункту 97.3 статті 97 Податкового кодексу України у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи чи реєстрації у відповідному уповноваженому органі припинення незалежної професійної діяльності фізичної особи (якщо така реєстрація була умовою ведення незалежної професійної діяльності), погашення грошових зобов'язань та/або податкового боргу здійснюється за рахунок майна зазначеної особи.
Згідно з розрахунком ГУ ДПС у Полтавській області за ОСОБА_1 рахується заборгованість зі сплати військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у розмірі 1435,95 грн, з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 93260,95 грн, з єдиного податку з фізичних осіб у розмірі 3161,08 грн, з податку на доходи з фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати у розмірі 17741,42 грн та за платежем адміністративні штрафи та інші санкції у розмірі 510,00 грн /а.с. 5/.
Судом встановлено, що у період з 11.10.2017 по 20.10.2017 посадовою особою контролюючого органу проведено документальну позапланову невиїзну перевірку фізичної особи ОСОБА_1 щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків і зборів, дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками за період з 02.09.2014 по 14.04.2017, правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 02.09.2014 по 14.04.2017, виконання вимог валютного та іншого законодавства за період з 02.09.2014 по 14.04.2017, за результатами якої складено акт від 27.10.2017 №1401/16-31-13-11-16/ НОМЕР_1 /а.с. 36-38/.
На підставі висновків акту від 27.10.2017 №1401/16-31-13-11-16/ НОМЕР_1 контролюючим органом прийняті податкові повідомлення-рішення:
- №0029371311 від 09.11.2017, яким до ОСОБА_1 застосовано штрафні (фінансові) санкції в розмірі 10% в сумі 36,92 грн за платежем "Єдиний податок з фізичних осіб" /а.с. 24/;
- №0029401311 від 09.11.2017, яким до ОСОБА_1 застосовано штрафні (фінансові) санкції в розмірі 20% в сумі 893,00 грн за платежем "Єдиний податок з фізичних осіб" /а.с. 25/;
- №0029281311 від 09.11.2017, яким до ОСОБА_1 застосовано штрафні (фінансові) санкції в сумі 170,00 грн за платежем "Єдиний податок з фізичних осіб" /а.с. 27/;
- №0029361311 від 09.11.2017, яким ОСОБА_1 збільшено суму грошового зобов'язання за платежем "Єдиний податок з фізичних осіб" на суму 5558,05 грн, в тому числі 4446,44 грн за податковими зобов'язаннями та 1111,61 грн за штрафними (фінансовими) санкціями /а.с. 29/;
- №0029301311 від 09.11.2017, яким до ОСОБА_1 застосовано штрафні (фінансові) санкції в сумі 510,00 грн за платежем "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати" /а.с. 26/;
- №0029311311 від 09.11.2017, яким ОСОБА_1 збільшено суму грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати на суму 17231,42 грн, в тому числі 11757,60 грн за податковими зобов'язаннями, 2939,40 грн за штрафними (фінансовими) санкціями та 2534,42 грн за пенею /а.с. 32/;
- №0029551311 від 09.11.2017, яким ОСОБА_1 збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) на суму 76182,50 грн, в тому числі 60882,00 грн за податковими зобов'язаннями та 15300,50 грн за штрафними (фінансовими) санкціями /а.с. 31/;
- №0029571311 від 09.11.2017, яким до ОСОБА_1 застосовано штрафні (фінансові) санкції в сумі 554,75 грн за платежем "Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)" /а.с. 33-34/;
- №0029491311 від 09.11.2017, яким ОСОБА_1 збільшено суму грошового зобов'язання з військового збору на суму 1435,95 грн, в тому числі 979,80 грн за податковими зобов'язаннями, 244,95 грн за штрафними (фінансовими) санкціями та 211,20 грн за пенею /а.с. 30/;
- №0029341311 від 09.11.2017, яким до ОСОБА_1 застосовано штрафні (фінансові) санкції в сумі 510,00 грн за платежем "Адміністративні штрафи та інші санкції" /а.с. 28/.
Відповідно до пункту 58.3 статті 58 Податкового кодексу України (в редакції, чинній на момент винесення вказаного податкового повідомлення-рішення), податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його вручено їй особисто чи її представникові, надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого місцезнаходження фізичної особи з повідомленням про вручення або у порядку, визначеному пунктом 42.4 статті 42 цього Кодексу. У такому самому порядку надсилаються податкові вимоги та рішення про результати розгляду скарг.
У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення або податкові вимоги, або рішення про результати розгляду скарги через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або податкову вимогу, або рішення про результати розгляду скарги, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога, або рішення про результати розгляду скарги вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.
Податкові повідомлення рішення від 09.11.2017 №0029371311, №0029401311, №0029281311, №0029361311, №0029301311, №0029311311, №0029551311, №0029571311, №0029491311, №0029341311 направлялись на адресу ОСОБА_1 та повернулися з відміткою "за закінченням терміну зберігання" /а.с. 22/.
Пунктом 56.1 статті 56 Податкового кодексу України передбачено, що рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.
Згідно з пунктом 57.3 статті 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.
Доказів здійснення відповідачем передбаченої пунктом 56.1 статті 56 Податкового кодексу України процедури адміністративного оскарження податкових повідомлень-рішень від 09.11.2017 №0029371311, №0029401311, №0029281311, №0029361311, №0029301311, №0029311311, №0029551311, №0029571311, №0029491311, №0029341311, а також їх оскарження до суду судом не виявлено.
Таким чином, грошові зобов'язання, штрафні санкції та пеня, визначені податковими повідомленнями-рішеннями від 09.11.2017 №0029371311, №0029401311, №0029281311, №0029361311, №0029301311, №0029311311, №0029551311, №0029571311, №0029491311, №0029341311 є узгодженими.
Відтак, суд не знаходить правових підстав та фактичних даних для висновку про те, що податкові повідомлення-рішення від 09.11.2017 №0029371311, №0029401311, №0029281311, №0029361311, №0029301311, №0029311311, №0029551311, №0029571311, №0029491311, №0029341311 порушують права та охоронювані законом інтереси ОСОБА_1 у сфері публічно-правових відносин і тому не створюють для нього обов'язку виконати його владні приписи у частині сплати податкових зобов'язань, штрафних санкцій та пені.
Станом на момент розгляду справи за податковим повідомленням-рішенням від 09.11.2017 №0029361311 рахується заборгованість у розмірі 1094,25 грн (зменшено за рахунок переплати в рахунок погашення боргу на загальну суму 4463,80 грн) /а.с. 64/, а за податковим повідомленням-рішенням від 09.11.2017 №0029571311 рахується заборгованість у розмірі 261,35 грн (зменшено за рахунок переплати в рахунок погашення боргу на загальну суму 293,40 грн) /а.с. 70/.
Згідно з приписами статті 129 Податкового кодексу України нарахування пені розпочинається:
- при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов'язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження);
- при нарахуванні суми податкового зобов'язання, визначеного контролюючим органом у випадках, не пов'язаних з проведенням податкових перевірок, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження);
- при нарахуванні суми податкового зобов'язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів (270 календарних днів у разі здійснення платником податків самостійного коригування відповідно до підпункту 39.5.4 пункту 39.5 статті 39 цього Кодексу), наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання.
На підставі положень статті 129 Податкового кодексу України контролюючим органом відповідачу нараховано пеню з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 16817,10 грн, з єдиного податку з фізичних осіб у розмірі 966,91 грн.
Відтак, заборгованість відповідача станом на момент розгляду справи в загальному розмірі складає 116109,40 грн, в тому числі: заборгованість з військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у розмірі 1435,95 грн, з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 93260,95 грн, з єдиного податку з фізичних осіб у розмірі 3161,08 грн, з податку на доходи з фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати у розмірі 17741,42 грн та за платежем адміністративні штрафи та інші санкції у розмірі 510,00 грн.
Відповідно до підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Отже, суми зобов'язань, штрафі та пені з військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у розмірі 1435,95 грн, з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 93260,95 грн, з єдиного податку з фізичних осіб у розмірі 3161,08 грн, з податку на доходи з фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати у розмірі 17741,42 грн та за платежем адміністративні штрафи та інші санкції у розмірі 510,00 грн правомірно віднесені контролюючим органом до складу податкового боргу відповідача з даних видів податків.
Відповідно до пункту 59.1 статті 59 Податкового кодексу України у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Пунктом 59.3 статті 59 Податкового кодексу України передбачено, що податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання.
29.03.2018 контролюючим органом винесено податкову вимогу форми "Ф" №9517-17/1602 на загальну суму 116109,40 грн /а.с. 6/, яка направлялася відповідачу рекомендованим листом з повідомленням про вручення та повернулася з відміткою відділення поштового зв'язку "за закінченням терміну зберігання" /а.с. 6/.
З огляду на приписи пункту 58.3 статті 58 Податкового кодексу України податкова вимога форми "Ф" від 29.03.2018 №9517-17/1602 вважається врученою ОСОБА_1 у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.
Доказів оскарження податкової вимоги від 29.03.2018 №9517-17/1602 в адміністративному та/або у судовому порядку до суду не надано.
Відповідно до пункту 59.5 статті 59 Податкового кодексу України, у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.
У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Податковий борг ОСОБА_1 з часу направлення податкової вимоги форми "Ф" від 29.03.2018 №9517-17/1602 до часу звернення контролюючого органу до суду з даним позовом про стягнення податкового боргу не переривався, що підтверджується витягами з інтегрованих карток платника податків ОСОБА_1 , а також наданими до суду представником ГУ ДПС у Полтавській області письмовими поясненнями /а.с. 63, 64-72/.
Докази повної оплати чи погашення відповідачем в інший спосіб спірної суми боргу в матеріалах справи відсутні. Натомість, наявні у матеріалах справи облікові картки особового рахунку відповідача з військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування, з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг), з єдиного податку з фізичних осіб, з податку на доходи з фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати та за платежем адміністративні штрафи та інші санкції свідчать про наявність у останньої податкового боргу з даних видів податків у загальному розмірі 116109,40 грн.
Відповідач у своєму відзиві фактично не заперечував проти наявності в нього податкового боргу в загальному розмірі 116109,40 грн.
Разом з цим, у відзиві на адміністративний позов ОСОБА_1 просив суд зменшити розмір штрафу та пені за несвоєчасну сплату податків та зборів, у зв'язку з його скрутним матеріальним становищем.
Однак, питання зменшення розміру штрафу та пені, які нараховані контролюючим органом, не віднесено до повноважень суду.
Суд вважає за доцільне зазначити, що органами стягнення є виключно контролюючі органи, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці у межах своїх повноважень /пункт 41.2 статті 41 Податкового кодексу України/.
З викладеного слідує, що у межах спірних правовідносин контролюючим органом, уповноваженим здійснювати стягнення податкового боргу, є Головне управління ДПС у Полтавській області.
Водночас, відповідно до пунктів 100.1, 100.2 статті 100 Податкового кодексу України розстроченням, відстроченням грошових зобов'язань або податкового боргу є перенесення строків сплати платником податків його грошових зобов'язань або податкового боргу під проценти, розмір яких дорівнює розміру 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день прийняття контролюючим органом рішення про розстрочення, відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу.
Якщо до складу розстроченої (відстроченої) суми входить пеня, то для розрахунку процентів береться сума за вирахуванням суми пені.
Платник податків має право звернутися до контролюючого органу із заявою про розстрочення та відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу. Платник податків, який звертається до контролюючого органу із заявою про розстрочення, відстрочення грошових зобов'язань, вважається таким, що узгодив суму такого грошового зобов'язання.
Отже, з огляду на приписи вказаних норм, суд зауважує на наявність у відповідача права звернутися до контролюючого органу із заявою про розстрочення чи відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу.
Відповідно до пункту 87.11 статті 87 Податкового кодексу України орган стягнення звертається до суду з позовом про стягнення суми податкового боргу платника податку - фізичної особи. Стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснюється державною виконавчою службою відповідно до закону про виконавче провадження.
Враховуючи зазначену норму, суд дійшов до висновку, що чинним законодавством контролюючому органу надано право звертатись до суду з позовами про стягнення суми податкового боргу з платника податку - фізичної особи.
Відповідно до частини першої статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно із частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
За викладених обставин, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ГУ ДПС у Полтавській області є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
Згідно з частиною другою статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Таким чином, підстави для розподілу судових витрат відсутні.
Керуючись статтями 241-245 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Позов Головного управління ДПС у Полтавській області (вул. Європейська, 4, м. Полтава, Полтавська область, 36014, ідентифікаційний код 43142831) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 ) про стягнення податкового боргу задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 ) податковий борг:
- з військового збору, що сплачується фізичними особами за результати річного декларування, у розмірі 1435,95 грн (одна тисяча чотириста тридцять п'ять гривень дев'яносто п'ять копійок) на рахунок UA408999980000031118137016006; код отримувача (ЄДРПОУ) 37802029; отримувач УК у м. Горішні Плавні/11011001, банк одержувача Казначейство України (ЕАП);
- з податку на додану вартість із вироблений в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 93260,95 грн (дев'яносто три тисячі двісті шістдесят гривень дев'яносто п'ять копійок) на рахунок UA088999980000031118029016006; код отримувача (ЄДРПОУ) 37802029; отримувач УК у м. Горішні Плавні/140100100, банк одержувача Казначейство України (ЕАП);
- з адміністративного штрафу та інших санкцій у розмірі 510,00 грн (п'ятсот десять гривень нуль копійок) на рахунок UA318999980000031116106016006; код отримувача (ЄДРПОУ) 37802029; отримувач УК у м. Горішні Плавні/21081100, банк одержувача Казначейство України (ЕАП);
- з єдиного податку з фізичних осіб у розмірі 3161,08 грн (три тисячі сто шістдесят одна гривня вісім копійок) на рахунок UA538999980000031418699016006; код отримувача (ЄДРПОУ) 37802029; отримувач УК у м. Горішні Плавні/18050400, банк одержувача Казначейство України (ЕАП);
- з податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати у розмірі 17741,42 грн (сімнадцять тисяч сімсот сорок одна гривня сорок дві копійки) на рахунок UA918999980000033118340016006; код отримувача (ЄДРПОУ) 37802029; отримувач УК у м. Горішні Плавні/11010100, банк одержувача Казначейство України (ЕАП).
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене до Другого апеляційного адміністративного суду з урахуванням особливостей подання апеляційних скарг, встановлених пунктом 15.5 частини 1 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України в редакції від 03.10.2017 року.
Апеляційна скарга на дане рішення може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення, з урахуванням положень пункту 3 розділу VI "Прикінцеві положення" Кодексу адміністративного судочинства України.
Повне рішення складено 04 травня 2020 року.
Суддя О.В. Гіглава