Постанова від 16.03.2020 по справі 944/934/20

Справа № 944/934/20

Провадження №3/944/748/20

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16.03.2020 рокум.Яворів

Суддя Яворівського районного суду Львівської області Кондратьєва Н.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Яворівського ВП ГУНП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , українку, громадянку України, не працюючу, проживаючу за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстровану за адресою: АДРЕСА_2 ,

за ч.1 ст. 184 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , 04 лютого 2020 року близько 13 год 00 хв, в АДРЕСА_1 , ухилялася від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя малолітніх дітей, оскільки при обстеженні умов проживання дітей встановлено, що діти сплять на підлозі.

В судове засідання ОСОБА_1 не з'явилася, судом про час, дату та місце розгляду справи повідомлена, відповідно до ст. 268 КпАП України, суд вважає за можливе розглянути справу у її відсутності.

Вивчивши матеріали справи, вважаю, що вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення серії АА 636534 від 04.02.2020 року, актом обстеження умов проживання, письмовими поясненнями ОСОБА_1 , ОСОБА_2 .

Таким чином, в ході розгляду справи встановлено наявність в діях ОСОБА_1 ознак адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП.

Приймаючи до уваги вищенаведені докази, які підтверджують винність ОСОБА_1 , вважаю, що стягнення слід визначити в межах санкції статті, за якою кваліфіковано адміністративне правопорушення у вигляді штрафу.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення, сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 268, 283-285 КУпАП України, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить - 850 ( вісімсот п'ятдесят ) гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 - 420 (чотириста двадцять) грн 40 коп судового збору в дохід держави.

Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду через Яворівський районний суд Львівської області протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Суддя Н.А. Кондратьєва

Попередній документ
88393302
Наступний документ
88393304
Інформація про рішення:
№ рішення: 88393303
№ справи: 944/934/20
Дата рішення: 16.03.2020
Дата публікації: 26.03.2020
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Яворівський районний суд Львівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Розклад засідань:
12.03.2020 09:00 Яворівський районний суд Львівської області
16.03.2020 09:15 Яворівський районний суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОНДРАТЬЄВА Н А
суддя-доповідач:
КОНДРАТЬЄВА Н А
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Біляк Іванна Володимирівна