Справа № 755/95/20
"27" лютого 2020 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Козачук О.М., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з Національної поліції України Департаменту стратегічних розслідувань Управління стратегічних розслідувань в м.Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженку Київської області, Броварського району с.Троєщина, громадянкуУкраїни, працюючу в Центральному міжрегіональному управління Державної міграційної служби у м.Києві та Київської області, головним спеціалістом, зареєстровану та проживаючу за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч.1 ст.172-6 КпАП України,-
за участю учасників:
прокурора Астапковича А.Ю.,
особа, яка притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення № 1 від 02 січня 2020 року ОСОБА_1 , будучи державним службовцем категорії «в», відповідно до пункту 1 частини 1 ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції», примітки до ст.172-6 КУпАП, являючись суб'єктом відповідальності, на яку поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції», в порушення вимог ч.1 ст. 45 даного Закону, несвоєчасно без поважних причин, 27.11.2019 року подала на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-6 КпАП України.
Згідно ч.3 ст.276 КпАП України, справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення або за місцем проживання порушника.
Пунктом 1частини 1 статті 278 КпАП України, передбачено, що при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує питання чи належить до його компетенції розгляд даної справи.
У судове засідання ОСОБА_1 з'явилася, повідомила, що працює головним спеціалістом відділу централізованого оформлення документів іноземців та осіб без громадянства в Центральному міжрегіональному управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київської області, у відділі, що територіально відноситься до Подільського району м. Києва.
Суд, вислухавши думку прокурора, особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, який не заперечував направити адміністративний матеріал до Управління стратегічних розслідувань в м. Києві Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України на дооформлення, дослідивши матеріали адміністративної справи, прийшов до наступного.
Як вбачається з матеріалів адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 - місце вчинення правопорушення відділ Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м.Києві та Київської області, який територіально знаходиться на території Подільського районного м.Києва, а місце проживання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності - м. Київ, вул. Кутузова, 38, що територіально відноситься до Деснянського районного суду м. Києва.
Враховуючи те, що вищезазначені порушення та допущена неповнота при складанні адміністративного матеріалу унеможливлюють розгляд протоколу в судовому засіданні, суддя, на підставі наведеного, та керуючись ст. 221, 245, 251, 268, 278, 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Адміністративну справу щодо ОСОБА_1 повернути до Національної поліції України Департаменту стратегічних розслідувань Управління стратегічних розслідувань в м.Києві -для дооформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: