Ухвала від 05.03.2020 по справі 718/308/20

Справа718/308/20

Провадження №2/718/108/20

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду

та відкриття провадження у справі

05 березня 2020 року м. Кіцмань, Чернівецька область

Суддя Кіцманського районного суду Чернівецької області Мінів О.І., розглянувши матеріали цивільної справи № 718/308/20 року за позовною заявою АТ КБ «ПРИВАТБАНК», в особі представника Кіріченко Віталія Михайловича, до ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ), про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача АТ КБ «ПРИВАТБАНК» - Кіріченко В.М., звернувся з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості у розмірі 137468,79 грн. за кредитним договором № б/н від 19.04.2010 року.

03.03.2020 року Кіцманським районним судом Чернівецької області отримано відповідь із відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання УДМС у Чернівецькій області про зареєстроване місце проживання відповідача у справі ОСОБА_1 - адреса АДРЕСА_1 .

Зазначена позовна заява подана з додержанням вимог статей 175, 177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції Кіцманського районного суду Чернівецької області.

Відсутні підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі.

За таких обставин позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

У позовній заяві міститься клопотання про розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження.

Суд вважає таке клопотання позивача обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню.

Так, позивач визначив ціну позову в сумі 137468,79 гривень, тому згідно із положеннями п.1 ч.6 ст.19 ЦПК України та на підставі п.1 ч.1 ст.274 ЦПК України справа підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

Позивач клопотання про виклик сторін у судове засідання не подав.

Відповідно до ч.5 ст.279 ЦПК України за клопотанням сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Керуючись ст.ст. 19, 27, 187, 190, 191, 274, 277 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом АТ КБ «ПРИВАТБАНК», в особі представника Кіріченко Віталія Михайловича, до ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ), про стягнення заборгованості.

Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження, передбаченого статтями 274-279 ЦПК України.

Призначити судове засідання на 09 годину 30 хвилин 30 березня 2020 року в приміщенні Кіцманського районного суду Чернівецької області (вул. Незалежності, 48 м. Кіцмань Кіцманський район Чернівецька область) з викликом сторін.

Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заявуі всі письмові докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України. Відзив разом з доданими документами надсилається відповідачем учасникам справи одночасно з надсиланням відзиву до суду.

Роз'яснити відповідачу, що у разі не ненадання ними відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу на підставі наданих матеріалів.

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України, у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Роз'яснити позивачу його право протягом трьох днів з дня отримання відзиву подати відповідь на відзив відповідно до ст.179 ЦПК України з одночасним надсиланням такої відповіді та доданих до неї документів іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу триденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої-п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Копію ухвали та копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів, надіслати учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі інтернетза веб-адресою сторінки: http://court.gov.ua/sud2406.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя: О.І.Мінів

Попередній документ
88043221
Наступний документ
88043223
Інформація про рішення:
№ рішення: 88043222
№ справи: 718/308/20
Дата рішення: 05.03.2020
Дата публікації: 10.03.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кіцманський районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (18.02.2020)
Дата надходження: 18.02.2020
Предмет позову: стягнення заборгованості
Розклад засідань:
30.03.2020 09:30 Кіцманський районний суд Чернівецької області
10.04.2020 12:30 Кіцманський районний суд Чернівецької області
23.04.2020 09:30 Кіцманський районний суд Чернівецької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МІНІВ ОЛЬГА ІГОРІВНА
суддя-доповідач:
МІНІВ ОЛЬГА ІГОРІВНА
відповідач:
Вовкович Сергій Іванович
позивач:
АТ КБ "Приват Банк"
представник позивача:
Кіріченко Віталій Михайлович