Номер провадження: 33/813/252/20
Номер справи місцевого суду: 496/3773/19
Головуючий у першій інстанції Буран В. М.
Доповідач Грідіна Н. В.
(вступна та резолютивна частини)
25.02.2020 року м. Одеса
Суддя Одеського апеляційного суду Грідіна Н.В., за участю секретарів судового засідання Узун Н.В. та Гасанової Л.Я.к, особи, що притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 та його захисника Сердюка В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу захисника Сердюка В.В., в інтересах ОСОБА_1 , на постанову Біляївського районного суду Одеської області від 20.12.2019 року,-
Враховуючи, що складання даного судового рішення у формі постанови вимагає значного часу, апеляційний суд вважає за необхідне обмежитись складанням і оголошенням її резолютивної частини.
Керуючись статтями 293, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, апеляційний суд, -
Апеляційну скаргу захисника Сердюка В.В., в інтересах ОСОБА_1 , - залишити без задоволення.
Постанову Біляївського районного суду м. Одеси від 20.12.2019 року, якою ОСОБА_1 , визнаний винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.130 КУпАП та на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10200 грн., з позбавленням права керування всіма видами транспортних засобів строком на 1 рік, - залишити без змін.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною і оскарженню не підлягає.
Повний текст постанови буде оголошено 28.02.2020 року, о 10 годині 00 хвилин, в залі судових засідань № 10 Одеського апеляційного суду.
Суддя Одеського апеляційного суду: Н.В. Грідіна