83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
25.07.07 р. Справа № 40/254пд
Суддя господарського суду Донецької області В.В. Манжур
При секретарі Муравйова М.В. , розглянувши матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “ВМП» м. Донецьк
до відповідачів 1. Закрите акціонерне товариство “Спецметмаш» м. Дебальцеве
2. Товариство з обмеженою відповідальністю “Торговий дім “Гермес-трейдінг» м. Донецьк
третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю “Укренерговугілля» м. Донецьк
про визнання недійсним договорів купівлі-продажу нежитлових будівель
За участю:
Представників сторін :
від позивача: не з"явився
від відповідача1: не з"явився
від відповідача2:Булатова Т.А. по дор.
від третьої особи: не з"явився
Ухвалою господарського суду Донецької області 27.06.2007р. поновлено провадження по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “ВМП» м. Донецьк, до Закритого акціонерного товариства “Спецметмаш» м. Дебальцеве, Товаристваз обмеженою відповідальністю “Торговий дім “Гермес-трейдінг» м. Донецьк про визнання недійсним договорів купівлі-продажу нежитлових будівель. За вказаною ухвалою, розгляд справи призначено на 12.07.2007р. -10 год 00 хв. Судом визнано обов'язковою явку у судове засідання представників сторін, сторони у справі зобов'язані надати докази та документи, необхідні для всебічного, повного та об'єктивного розгляду справи .
Представник позивача у судове засідання не з"явився.
Представник відповідача - 1 у судове засідання не з"явився.
Представник відповідача - 2 проти задоволення позовних вимог заперечує, надав пояснення по справі від 25.07.07р.
Представник від третьої особи у судове засідання не з"явився.
Враховуючи неявку представників позивача та відповідача - 1 та те, що для вирішення спору по суті необхідні додаткові пояснення та документи.
Господарський суд на підставі викладеного та керуючись п.1, 2 ст. 77 ГПК України,
Відкласти розгляд справи на 9:30 год. 15.08.07 року.
Сторонам необхідно надати письмові пояснення, щодо зауважень викладених у Постанові Вищого господарського суду від 22.03.2007р., явка на засідання представників сторін обов'язкова, посвідчення на представників.
Явка представників сторін в судове засідання обов'язкова.
Суддя
Надруковано 5 примірників :
1 прим.- Господарському суду Донецької області
4 прим.- сторонам
Виконавець - Муравйова М.В.