Ухвала від 03.01.2020 по справі 757/29871/18-к

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/29871/18-к

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 січня 2020 року Печерський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві подання в.о. начальника Вишгородського РВ з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції ОСОБА_3 про уточнення обов'язків, які покладено судом на ОСОБА_4 у відповідності до ст. 76 КК України по вироку Печерського районного суду м. Києва від 22.11.2017 року, -

ВСТАНОВИВ:

Вироком Печерського районного суду м. Києва від 22.11.2017 року №757/32973/17-к ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України та призначено покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_4 від відбування основного покарання звільнено з випробовуванням з іспитовим строком 1 рік 6 місяців, з покладенням на нього обов'язків, передбачених п. 2-3 ч. 1 ст. 76 КК України (не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи).

Разом з тим ч. 1 ст. 76 КК України, передбачено, що у разі звільнення від відбування покарання з випробуванням суд покладає на засудженого такі обов'язки:

1) періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;

2) повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

На адресу суду надійшло подання в.о. начальника Вишгородського РВ з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції ОСОБА_3 про уточнення обов'язків, які покладено судом на ОСОБА_4 у відповідності до ст. 76 КК України по вироку Печерського районного суду м. Києва від 22.11.2017 року.

Учасники, в судове засідання не з'явились, причини неявки суду не відомі, про час та місце розгляду вказаного провадження повідомлялись належним чином.

Дослідивши подане клопотання та матеріали провадження суд дійшов до наступного висновку.

Відповідно до ст. 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Керуючись ст. 309, 379 КПК України, суд для уникнення всякого роду сумнівів і протиріч, які можуть виникнути при виконанні вироку, вважає за необхідне усунути їх шляхом винесення відповідної ухвали

На підставі викладеного, керуючись ст. 379 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ :

Подання - задовольнити.

Абзац другий резолютивної частини вироку Печерського районного суду м.Києва від 22.11.2017 року №757/32973/17-к викласти в наступній редакції: «На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_4 від відбування основного покарання звільнити з випробовуванням з іспитовим строком 1 рік 6 місяців, з покладенням на нього обов'язків, передбачених п. 2-3 ч. 1 ст. 76 КК України (періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.)»

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
87631277
Наступний документ
87631279
Інформація про рішення:
№ рішення: 87631278
№ справи: 757/29871/18-к
Дата рішення: 03.01.2020
Дата публікації: 06.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Печерський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Старі категорії; У С Ь О Г О СПРАВ УСІХ КАТЕГОРІЙ (сума рядків:1, 2, 6, 10, 12, 19, 26, 33, 34, 39, 40, 44, 47, 53, 55, 59, 60, 65, 68, 80, 81), з них; Клопотання (подання), пов`язані з виконанням судових рішень у кримінальному провадженні