ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
"03" лютого 2020 р. справа № 300/2267/19
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі судді Тимощука О.Л., розглянувши у порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу
за позовною заявою ОСОБА_1
до Галицької митниці Держмитслужби,
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області,
про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання до вчинення дій, -
Адвокатське об'єднання «Ромблекс», у особі адвоката Новосада Віктора Миколайовича (надалі, також - представник) в інтересах ОСОБА_1 (надалі, також - позивач, ОСОБА_1 ), 19.11.2019 звернулося в суд з позовною заявою до Івано-Франківської митниці ДФС про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання підготувати висновок про повернення надміру сплачених митних платежів у розмірі 20 025 грн.
В обґрунтування заявлених позовних вимог позивачем зазначено, що 10.05.2017 останній прибув на митний пост «Івано-Франківськ-центральний» для сплати передбачених законом митних платежів та отримання необхідних документів для реєстрації автомобіля Skoda Octavia 2010 року випуску, вартістю 3 700 Євро (107 415,06 грн), однак, відповідачем 12.05.2017 прийнято рішення про коригування митної вартості, яким вартість транспортного засобу збільшено до 5 920 Євро (170 547,30 грн), а тому, з урахуванням уже сплачених митних платежів у розмірі 52 576,43 грн, позивач, з огляду на скориговану вартість, сплатив додатково 20 025 грн. Надалі, рішення відповідача про коригування митної вартості скасовано рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду, яке набрало законної сили. Позивач вважає, що кошти, які він сплатив на виконання рішення про коригування митної вартості транспортного засобу є надміру сплаченими та, відповідно, підлягають поверненню. Тому, відмова відповідача у поверненні таких коштів, на думку позивача, не ґрунтується на приписах митного законодавства, а відтак, необхідно зобов'язати відповідача підготувати висновок про повернення надміру сплачених митних платежів у розмірі 20 025 грн та подати його для виконання Головному управлінню Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області.
Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 21.11.2019 позовну заяву ОСОБА_1 залишено без руху, та надано позивачу десятиденний строк з дня вручення копії ухвали для усунення виявлених судом недоліків (а.с.34-37).
Представником позивача у межах визначеного строку недоліки позовної заяви усунуто, відтак, ухвалою суду від 05.12.2019 відкрито провадження у даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) згідно із правилами, встановленими статтею 262 КАС України, а також, залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області (надалі, також - третя особа, а.с.1-3).
Представником позивача на електронну адресу суду 12.12.2019 направлено клопотання про заміну відповідача - Івано-Франківської митниці ДФС на Галицьку митницю Держмитслужби, з огляду на проведення, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 №858, реорганізації відповідача (а.с.62-64).
За наслідком розгляду поданого клопотання, судом 17.12.2019 постановлено ухвалу, згідно із резолютивною частиною якої, клопотання представника задоволено, постановлено замінити відповідача - Івано-Франківську митницю ДФС (код ЄДРПОУ - 39640261) її правонаступником - Галицькою митницею Держмитслужби (адреса: вул. Костюшка, буд. 1, м. Львів, 79000, код ЄДРПОУ - 43348711) (а.с.66-67).
Відповідач скористався правом подання відзиву на позовну заяву, який надійшов на адресу суду 13.01.2020 за №31/7.4-10/14 від 08.01.2020 (а.с.89-91). Представник відповідача із заявленими позовними вимогами не погодився та, зокрема, вказав на положення Митного кодексу України та Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18.07.2017 №643 і зауважив, що всі підстави для відмови у поверненні надмірно сплачених митних платежів уже викладені в листі Івано-Франківської митниці ДФС за №1415/10/09-70-10-12 від 22.10.2019.
На електронну адресу суду від представника позивача 03.02.2020 надійшло клопотання про долучення документів до матеріалів справи (а.с.116), а саме: картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №UA206010/2017/01284; рішення про коригування митної вартості товарів №UA206010/2017/000215/1; дублікату меморіального ордеру на суму 52576,92 грн; дублікату меморіального ордеру на суму 20025,00 грн (а.с.117, 118,119-120, 121-122).
Третя особа правом надання пояснення щодо позову або відзиву не скористалася.
Судом, розглянувши за правилами, встановленими статтею 262 КАС України дану адміністративну справу, дослідивши наявні у матеріалах справи письмові докази, зміст відзиву на позовну заяву, проаналізувавши зміст норм матеріального права, які врегульовують спірні правовідносини, встановлено такі обставини.
Рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду по справі №809/872/17 від 31.07.2017, в результаті оскарження позивачем рішення про коригування митної вартості товарів №UA206010/2017/000215/1 від 12.05.2017 та картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №UA206010/2017/01284 від 12.05.2017, ухвалено постанову, якою вказані документи визнано протиправними та скасовано (а.с.12-15).
В результаті апеляційного перегляду рішення суду першої інстанції, постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 03.10.2017 постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду скасовано та ухвалено нову, якою у задоволенні вимог ОСОБА_1 відмовлено. Однак, у результаті розгляду Верховним Судом касаційної скарги позивача, постанову суду апеляційної інстанції скасовано та залишено в силі постанову суду першої інстанції (а.с.16-18).
Таким чином, постанова Івано-Франківського окружного адміністративного суду в справі №809/872/17 від 31.07.2017 набрала законної сили 17 липня 2019 року.
З метою повернення сплачених коштів, ОСОБА_1 01.10.2019 звернувся до Івано-Франківської митниці ДФС із заявою, у якій, керуючись Порядком повернення авансових платежів (передоплати) та помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів, просив перерахувати надміру сплачену суму митних платежів у розмірі 20 025 грн, понесені судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 2 816 грн та витрати на виплату винагороди перекладачу та нотаріального засвідчення справжності підпису перекладача в розмірі 794 грн (а.с.21).
У відповідь на заяву позивача, Івано-Франківською митницею ДФС направлено листа за №1415/10/09-70-10-12 від 22.10.2019 (а.с.22-23), у якому зазначено, що придбаний позивачем транспортний засіб випущено у вільний обіг за поданою ним митною декларацією від 13.05.2017 №UA206010/2017/412429, яка є чинною, а законних підстав для визнання такої декларації недійсною, з огляду на приписи пункту 44 Положення про митні декларації, затвердженого 21.05.2012 за №450, відповідач не вбачає. Додатково у листі вказано, що подання ОСОБА_1 та оформлення відповідачем вищевказаної митної декларації свідчить про те, що позивач погодився з визначеною, відповідно до рішення №UA206010/2017/000215/1 від 12.05.2017 митною вартістю ввезеного ним транспортного засобу.
Разом з цим, з метою врегулювання спірного питання, ОСОБА_1 , звертався на Урядову «гарячу лінію» та листом Державної фіскальної служби України від 04.11.2019 №/Р/99-99-19-01-01-14 позивачу надано відповідь, у якій роз'яснено, з посиланням на відповідні правові норми, процедуру повернення помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів (а.с.29-31).
Не погоджуючись із відмовою відповідача щодо здійснення повернення сплачених ним коштів, позивач звернувся із даною позовною заявою до суду.
Відносини, що виникають при здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, регулюються нормами Митного кодексу України та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи.
Згідно із частиною 1 статті 301 Митного кодексу України (надалі, також - МК України) повернення помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів здійснюється відповідно до Бюджетного та Податкового кодексів України.
В свою чергу, підпунктом 14.1.115 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України визначено поняття «надміру сплачених грошових зобов'язань». Так, надміру сплачені грошові зобов'язання - це суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.
Частиною 3 статті 301 МК України встановлено, що помилково та/або надміру зараховані до державного бюджету суми митних платежів повертаються з державного бюджету в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
При цьому, умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань та пені регламентовані також статтею 43 Податкового кодексу України.
Відповідно до пункту 43.1 статті 43 Податкового кодексу України помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.
Згідно з пунктом 43.3 статті 43 Податкового кодексу України обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.
Також, пунктом 102.5 статті 102 Податкового кодексу України встановлено, що заяви про повернення надміру сплачених грошових зобов'язань або про їх відшкодування у випадках, передбачених цим Кодексом, можуть бути подані не пізніше 1095 дня, що настає за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.
Послідовність та порядок виконання дій посадовими особами митниць Державної фіскальної служби (далі - ДФС) та структурного підрозділу ДФС, до функціональних повноважень якого належить організація ведення єдиного рахунку для зарахування авансових платежів (передоплати), що вноситься підприємствами до/або під час митного оформлення (далі - підрозділ ДФС), при поверненні суб'єктам господарювання та/або фізичним особам (далі - платники податків) коштів авансових платежів (передоплати) та помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів, контроль за справлянням яких здійснюється митницями ДФС, та пені, у тому числі у випадках, зазначених у частинах дев'ятій, десятій статті 55, частині п'ятій статті 299, частинах третій, п'ятій статті 301 Митного кодексу України, статті 43 Податкового кодексу України, частині першій статті 9 глави V Додатка А до Конвенції про тимчасове ввезення (м. Стамбул, 1990 р.), частині третій статті 11 глави ІІ Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року, визначає Порядок повернення авансових платежів (передоплати) та помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 18.07.2017 №643, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09 серпня 2017 року за № 976/30844 (надалі, також - Порядок №643).
Порядок повернення помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені, визначений розділом ІІІ Порядку №643.
Так, згідно з пункту 1 розділу ІІІ Порядку №643 повернення з державного бюджету помилково та/або надміру сплаченої суми митних, інших платежів та пені здійснюється за заявою платника податків протягом 1095 днів від дня її виникнення.
Пунктом 3 розділу ІІІ Порядку №643 встановлено, що у заяві зазначаються: 1) сума коштів до повернення за видами митних, інших платежів та пені; 2) причини виникнення такої суми коштів; 3) найменування юридичної особи та код за ЄДРПОУ, або прізвище, ім'я та по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті); 4) напрям(и) перерахування суми коштів: а) на поточний рахунок платника податку в установі банку із зазначенням реквізитів; б) для виплати готівкою (у разі якщо кошти авансових платежів (передоплати) вносилися готівкою); в) для подальших розрахунків як авансові платежі (передоплата) або грошова застава: на депозитний рахунок 3734; на депозитний рахунок 3734 іншої митниці ДФС; на банківський рахунок 2603 (у разі якщо кошти авансових платежів (передоплати) вносилися готівкою); г) для погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів незалежно від виду бюджету; 5) реквізити митної декларації (іншого документа, що її замінює) або уніфікованої митної квитанції, за якими помилково та/або надміру сплачені суми митних платежів.
До заяви додаються: документи, що підтверджують суму помилково та/або надміру сплачених митних, інших платежів та пені; виконавчий лист суду та/або рішення суду, що набрало законної сили (за наявності), щодо скасування рішення митниці ДФС, яке призвело до виникнення помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені; документи, що підтверджують право на перенесення граничних строків для подання заяви щодо повернення надміру сплачених митних платежів (за наявності).
Відповідно до частини 4 розділу ІІІ Порядку №643 після реєстрації в митниці ДФС заява платника податку про повернення помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені передається на опрацювання до Підрозділу.
Згідно з пунктом 5 розділу ІІІ Порядку №643 підрозділ перевіряє факт перерахування суми коштів з відповідного рахунку до державного бюджету за допомогою автоматизованої системи митного оформлення та відсутність у нього податкового боргу. За результатами опрацювання готує висновок або лист про відмову в поверненні коштів з відповідним обґрунтуванням (пункт 11 цього розділу).
Пунктом 6 розділу ІІІ Порядку №643 визначено, що заява платника податку, висновок, завізований керівником (заступником керівника) Підрозділу, реєстри висновків за відповідними платежами, підготовлені за формами згідно з додатками 1, 2 до Порядку взаємодії територіальних органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15 грудня 2015 року № 1146, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2015 року за № 1679/28124, та акт звірки (у разі складання) подаються керівнику (заступнику керівника) митниці ДФС для прийняття рішення та підписання висновку і реєстрів за відповідними платежами.
Висновок реєструється в журналі реєстрації висновків про повернення з державного бюджету помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені, який ведеться Підрозділом за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку (пункт 7 розділу ІІІ Порядку №643).
Відповідно до пункту 8 розділу ІІІ Порядку №643 митниця ДФС у строк не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви передає висновки згідно з реєстром висновків за відповідними платежами для виконання відповідному органу Державної казначейської служби України.
Пунктом 9 розділу ІІІ Порядку №643 встановлено, що після повернення платнику податків коштів до Журналу реєстрації висновків про повернення платежів з державного бюджету посадовою особою Підрозділу вносяться дані електронного реєстру, що формується органом Казначейства, який повертає кошти, а також зазначається назва органу Казначейства, що здійснив повернення.
Згідно з пунктом 10 розділу ІІІ Порядку №643 на підставі виписки з відповідного рахунку з обліку доходів державного бюджету у відповідній формі автоматизованої системи митного оформлення зазначаються реквізити відповідного платіжного документа та коригується відповідна звітність (у частині перерахованих до бюджету митних платежів).
У разі якщо заявником не виконано вимоги пункту 3 цього розділу, надано недостовірні дані та/або за наявності у нього податкового боргу (крім випадків визначення у заяві напряму перерахування коштів на погашення податкового боргу), готується та надсилається заявнику письмова обґрунтована відмова, що передбачено пунктом 11 розділу ІІІ Порядку №643.
Згідно з частиною 2 статті 45 Бюджетного кодексу України, Казначейство України веде бухгалтерський облік усіх надходжень Державного бюджету України та за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, здійснює повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету.
Таким чином, з огляду на вищевказані положення суд зазначає, що обов'язковою умовою для здійснення повернення надмірно сплачених сум митних та інших платежів є наявність факту надмірної сплати коштів, подання платником податків заяви у довільній формі про таке повернення до митного органу не пізніше 1095-го від дня виникнення надміру сплаченої суми із зазначенням напрямку перерахування коштів.
Також, законодавчою передумовою та необхідною обставиною для повернення платникам податків надмірно сплачених сум митних платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами, є факт ухвалення митним органом висновку про повернення надмірно сплачених сум митних платежів.
Як вбачається зі змісту листа Івано-Франківської митниці ДФС від 22.10.2019 (а.с.22) єдиною підставою відмови у задоволенні заяви ОСОБА_1 та поданні висновку Головному управлінню Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області слугувала встановлена відповідачем чинність митної декларації, поданої позивачем від 13.05.2017 №UA206010/2017/412429, у якій, як зазначено у листі, ОСОБА_1 самостійно задекларовано скориговану відповідачем вартість ввезеного транспортного засобу, та сплачено митні платежі, внаслідок чого, автомобіль видано з-під митного контролю. На переконання відповідача, вказані обставини свідчать про погодження позивача із митною вартістю транспортного засобу, визначеною у рішенні про коригування митної вартості транспортного засобу №UA206010/2017/000215/1 від 12/05/2017.
Однак, жодних підстав, визначених пунктом 11 розділу ІІІ Порядку №643 для відмови у задоволенні заяви (заявником не виконано вимоги пункту 3 розділу ІІІ Порядку №643, надано недостовірні дані та/або наявний у нього податковий борг) відповідачем у вищевказаному листі не зазначено.
Так, будь-які зауваження щодо змісту та реквізитів заяви ОСОБА_1 від 01.10.2019 про повернення надміру сплачених сум платежів, стосовно достовірності таких даних, відомостей про наявність податкового боргу чи заперечення з приводу заявленої до повернення суми коштів у листі Івано-Франківської митниці ДФС та у відзиві на позовну заяву - відсутні.
За таких обставин, суд зазначає, що оскаржена відмова відповідача не ґрунтується на вимогах вищенаведених правових норм та є безпідставною.
При цьому, суд звертає увагу на те, що внаслідок набрання законної сили постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 31.07.2017 по справі №809/872/17, визнано протиправними та скасовано прийняті відповідачем рішення про коригування митної вартості №UA206010/2017/000215/1 від 12/05/2017 та картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №UA206010/2017/01284 від 12.05.2017, а це, в свою чергу, свідчить про правильність визначення митної вартості товарів ОСОБА_1 . Відтак, всі відомості, внесені до митної декларації на підставі скасованого рішення про коригування митної вартості товарів, є помилковими, що підтверджується відповідними рішеннями судів, які набрали законної сили, а сплачені на підставі такого скасованого рішення митні платежі є надміру сплаченими та підлягають поверненню за умови звернення до митного органу платника податків із відповідною заявою.
Таким чином, повернення надміру сплачених коштів слід ставити в залежність від наявності самого факту переплати, яким в даному випадку є сплата позивачем завищеної митної вартості, яка була визначена йому протиправним рішенням відповідача, а також подання відповідної заяви протягом 1095 днів, що також має місце в межах спірних правовідносин.
Враховуючи викладене, суд вважає відмову відповідача скласти та подати Головному управлінню Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області висновок про повернення позивачу надміру сплачених сум митних платежів у розмірі 20 025 гривень безпідставним, у зв'язку із чим позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.
Згідно зі змістом позовної заяви, представник позивача просить суд, у відповідності до приписів статті 382 КАС України зобов'язати Івано-Франківську митницю ДФС подати звіт про виконання рішення суду.
Так, згідно із частиною 1 статті 382 КАС України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Слід зазначити, що судовий контроль має на меті перевірку всіх обставин, що перешкоджають виконанню рішення суду та відновленню порушених прав особи-позивача.
Разом з цим, встановлення такого виду контролю є правом, а не обов'язком суду, який ухвалив рішення в адміністративній справі. Суд звертає увагу позивача на те, що застосування в даній адміністративній справі такого виду судового контролю як зобов'язання відповідача подати у встановлений строк звіт про виконання рішення суду, жодним чином не обґрунтовано, оскільки суд не вбачає будь-яких перешкод для виконання Галицькою митницею Держмитслужби даного судового рішення, а доказів на підтвердження наявних сумнівів позивача стосовно виконання відповідачем такого рішення суду не надано.
Відтак, на переконання суду, підстав для задоволення прохання позивача та встановлення відповідачу строку для подання звіту про виконання рішення суду немає.
Частиною 1 статті 139 КАС України встановлено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Наявним в матеріалах справи дублікатом квитанції №0.0.1537069774.1 від 28.11.2019 підтверджується сплата позивачем судового збору у розмірі 768,40 грн (а.с.46).
У позовній заяві представником позивача також наведено попередній розрахунок витрат на професійну правничу допомогу, які позивач поніс та очікує понести у зв'язку із судовим розглядом даної справи, згідно із договором про надання юридичних послуг №05/09/2019 від 18.10.2019.
Представник вказав, що у відповідності до частини 7 статті 139 КАС України, документальне підтвердження судових витрат ОСОБА_1 буде надано не пізніше п'яти днів після ухвалення рішення суду.
За таких обставин, на момент ухвалення судом даного рішення, підстав для вирішення питання про стягнення за рахунок відповідача на користь позивача витрат на професійну правничу допомогу немає. Натомість, з огляду на підтвердження сплати ОСОБА_1 судового збору за подання даної позовної заяви, підлягає стягненню за рахунок бюджетних асигнувань Галицької митниці Держмитслужби сплачений ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 768,40 грн.
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 255, 295, 297, підпункту 15.5 пункту 15 частини 1 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Позов задовольнити повністю.
Визнати протиправною бездіяльність Івано-Франківської митниці ДФС щодо нескладення та неподання Головному управлінню Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області висновку про повернення надміру сплачених митних платежів у розмірі 20 025 гривень.
Зобов'язати Галицьку митницю Держмитслужби підготувати висновок про повернення надміру сплачених митних платежів у розмірі 20 025 гривень та подати його для виконання Головному управлінню Державної казначейської служби в Івано-Франківській області.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Галицької митниці Держмитслужби (код ЄДРПОУ - 43348711) на користь ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 ) витрати зі сплати судового збору в розмірі 768 (сімсот шістдесят вісім) гривень 40 копійок.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Івано-Франківський окружний адміністративний суд.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Учасники справи:
позивач: ОСОБА_1 , адреса: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 ;
відповідач: Галицька митниця Держмитслужби, вул. Костюшка, буд. 1, м. Львів, 79000, код ЄДРПОУ - 43348711;
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області, адреса: вул. Дністровська, буд. 14, м. Івано-Франківськ, 76018, код ЄДРПОУ - 37951998).
Суддя /підпис/ Тимощук О.Л.