Ухвала від 30.01.2020 по справі 826/7509/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

УХВАЛА

про залишення позову без розгляду

30 січня 2020 року м. Київ№ 826/7509/13-а

Окружний адміністративний суд м. Києва в складі головуючого судді Качура І.А., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження матеріали в адміністративній справі

за позовом Публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг"

до Національної служби посередництва і примирення

про визнання протиправними та скасування рішень,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулось Публічне акціонерне товариство "АрселорМіттал Кривий Ріг" з позовною заявою до Національної служби посередництва і примирення, про визнання протиправними та скасування рішень.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 04.01.2018 року відкрито провадження у справі, та призначено справу до судового розгляду (суддя Власенкова О.О).

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.05.2013 відкрито провадження у справі №826/7509/13-а та призначено судовий розгляд справи на 04.06.2013.

В судовому засіданні 04.06.2013 позивачем подано клопотання про зупинення провадження у справі №826/7509/13-а до набрання законної сили рішення у справі №210/2834/13-ц за позовом Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до Первинної профспілкової організації профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» про скасування рішення конференції трудового колективу.

04.06.2013 ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва провадження у справі № 826/7509/13-а зупинено.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.01.2020 року провадження у справі № 826/7509/13-а поновленно.

13.01.2019 Публічним акціонерним товариство "АрселорМіттал Кривий Ріг" до Окружного адміністративного суду міста Києва подано заяву про залишення позовної заяви без розгляду.

Розглянувши заяву позивача про залишення позову без розгляду, суд вважає, що вона підлягає задоволенню, з огляду на наступне.

Пунктом 3 ч. 3 ст. 44 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи мають право подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.

Так, позивач, скориставшись своїм процесуальним правом, подав заяву про залишення позову без розгляду.

Положеннями п. 5 ч. 1 ст. 240 КАС України встановлено, що суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

Тобто, Кодексом адміністративного судочинства України встановлено процесуальну можливість суду залишити позовну заяву без розгляду у разі настання певних обставин.

Зважаючи на викладене, а також беручи до уваги те, що представником позивача подано заяву про залишення позовної заяви без розгляду до початку розгляду справи по суті, суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення заяви.

Керуючись ст.ст. 44, 180, 205, 240, 243, 248, Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача про залишення адміністративного позову без розгляду - задовольнити.

Залишити без розгляду адміністративний позов Публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 256 КАС України та може бути оскаржена відповідно до вимог ст. 293-297 КАС України.

Суддя І.А.Качур