Справа № 493/1727/19
Провадження № 2-а/493/2/20
24 січня 2020 року м. Балта Одеської області
Балтський районний суд Одеської області в складі:
головуючого-судді Мясківської І.М.
за участі секретаря судових засідань Тихонової Н.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Балта справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Інспектора СРПП №1Любашівського ВП ГУНП в Одеській області Кравченко Віктора Вікторовича про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення у сфері дорожнього руху, зафіксованого не в автоматичному режимі,
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Інспектора СРПП №1Любашівського ВП ГУНП в Одеській області Кравченко Віктора Вікторовича про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення у сфері дорожнього руху, зафіксованого не в автоматичному режимі.
Позивач 24.01.2020 року подав до суду клопотання про закриття провадження у справі.
Відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 238 КАС України, суд закриває провадження у справі, щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності суб'єкта владних повноважень, якщо оскаржувані порушення були виправлені суб'єктом владних повноважень і при цьому відсутні підстави вважати, що повне відновлення законних прав та інтересів позивача неможливе без визнання рішень, дій або бездіяльності суб'єкта владних повноважень протиправними після такого виправлення.
Згідно із ч. 2 ст. 238 КАС України про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу.
У разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду зі спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. Наявність ухвали про закриття провадження у зв'язку з прийняттям відмови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору (ч.2 ст. 239 КАС України).
Розглянувши клопотання ОСОБА_1 , суд дійшов до висновку, що вказана заява підлягає до задоволення, а провадження у справі підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст. 238, 256 КАС України, суд
Клопотання ОСОБА_1 про закриття провадження у справі - задовольнити.
Закрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Інспектора СРПП №1Любашівського ВП ГУНП в Одеській області Кравченко Віктора Вікторовича про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення у сфері дорожнього руху, зафіксованого не в автоматичному режимі.
Роз'яснити позивачу, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду зі спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, не допускається.
Ухвалу про закриття провадження в адміністративній справі направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили в порядку та строки, визначені ст.. 256 КАС України та може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до П'ятого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.