Справа№487/8927/19
Провадження №1-кс/487/501/20
Іменем України
14.01.2020 року м. Миколаїв
Заводський районний суд м. Миколаєва у складі: судді ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши заяву ОСОБА_3 про відвід слідчому судді ОСОБА_4 ,
В провадженні слідчого судді Заводського районного суду м. Миколаєва ОСОБА_4 перебуває скарга ОСОБА_3 на постанову слідчого Першого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Миколаєві ОСОБА_5 від 05.08.2019 року про закриття кримінального провадження № 42019160000000232 від 22.05.2019 року.
28.12.2019 року скаржник ОСОБА_3 надав заяву про відвід слідчому судді ОСОБА_4 . У своїй заяві посилався на те, що відповідно до вимог ч.4 ст.75 КПК України слідчий суддя Заводського районного суду м. Миколаєва ОСОБА_4 не може приймати участь у розгляді даної скарги, так як по суб'єктивним чи об'єктивним причинам не може забезпечити його право, гарантоване ст.6 Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини.
В судове засідання ОСОБА_3 не з'явився.
Слідчий ТУ ДБР, розташованого в м. Миколаєві в судове засідання не з'явився.
Слідчий суддя Заводського районного суду м. Миколаєва ОСОБА_4 в судовому засіданні під час розгляду заяви про відвід не була присутньою.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Положеннями ст.ст. 75, 76 КПК України визначено підстави відводу щодо слідчого судді. Між тим, заявлений відвід не містить достатніх даних, які б свідчили про наявність підстав для відводу, що передбачені зазначеними нормами КПК України.
На підставі наведеного, заява ОСОБА_3 про відвід слідчому судді ОСОБА_4 задоволенню не підлягає.
Керуючись ст. ст. 75,76, 80, 81, 372 КПК України
Відмовити у задоволенні заяви ОСОБА_3 про відвід слідчому судді ОСОБА_4 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Заводського районного
суду м. Миколаєва ОСОБА_1