Справа № 712/14395/18
Провадження № 1-в/712/5/20
про відновлення провадження
13 січня 2020 року Соснівський районний суд м. Черкаси у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
з участю секретаря ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
представника Соснівського РВ філії ДУ «Центр пробації» ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси клопотання інспектора Соснівського РВ філії ДУ « Центр пробації» про заміну кримінального покарання у виді штрафу на громадські, виправні роботи або позбавлення волі засудженому ОСОБА_5 ,
Засуджений ОСОБА_5 з метою уникнення відповідальності та виконання покарання за вироком Соснівського районного суду м. Черкаси від 28.01.2019 у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 850 грн.,переховувався від суду, не виконуючи свої процесуальні обов'язки, порушуючи вимоги ст. 42 КПК України.
Ухвалою Соснівського районного суду м. Черкаси від 13.08.2019 було задоволено клопотання прокурора про надання дозволу на затримання засудженого ОСОБА_5 з метою його приводу для участі в розгляді подання інспектора Соснівського РВ філії ДУ « Центр пробації» про заміну кримінального покарання, одночасно його було оголошено в розшук та в порядку ст. 335 КПК України зупинено судове провадження у даному кримінальному провадженні до розшуку засудженого.
Зупинене судове провадження відновлюється ухвалою судді, суду, якщо підстави для його зупинення перестали існувати, а також у разі потреби проведення процесуальних дій.
ОСОБА_5 було затримано 13.01.2020, згідно з ухвалою Соснівського районного суду м. Черкаси від 13.08.2019.
У зв'язку з тим, що засудженого ОСОБА_5 розшукано та судовий розгляд може бути продовжено тим самим складом суду, суд вважає, що судове провадження слід відновити та призначити до судового засідання.
На підставі наведеного, суд керуючись ст. 335 КПК України,
Відновити розгляд подання інспектора Соснівського РВ філії ДУ « Центр пробації» про заміну кримінального покарання у виді штрафу на громадські, виправні роботи або позбавлення волі засудженому ОСОБА_5 та призначити судове засідання на 13.01.2020 о 14:00 год.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий ОСОБА_1