ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
09.01.2020Справа № 910/120/20
Суддя господарського суду міста Києва Паламар П.І., розглянувши матеріали за позовом Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Добропільська ЦЗФ" Донецької області до Акціонерного товариства "Українська залізниця" м. Києва про відшкодування збитків, ціна позову 214612,38 грн.,
всупереч вимог п. 2 ч. 1 ст. 164 ГПК України до позовної заяви не додано доказів сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі.
За змістом п. 1 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява подається до суду.
Відповідно до вимог п. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" із позовних заяв майнового характеру, що подаються до господарських судів України, справляється судовий збір у розмірі 1,5 % ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1921 грн.) і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (672350 грн.), із позовних заяв немайнового характеру - справляється судовий збір у розмірі 1 розмір прожиткового мінімуму (1921 грн.) для працездатних осіб.
Враховуючи ціну позову 214612,38 грн. позивачу необхідно сплатити 3219,18 грн. судового збору.
Керуючись ст.ст. 174, 232-235 ГПК України, суд
1. Позовну заяву Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Добропільська ЦЗФ" Донецької області залишити без руху.
2. Встановити строк для усунення недоліків позовної заяви - протягом семи днів з дня вручення даної ухвали.
3. Встановити спосіб усунення недоліків позовної заяви - шляхом подання суду доказів сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Суддя господарського суду міста Києва П.І.Паламар