про призначення відео конференції
17 грудня 2019 року
м. Харків
Справа № 639/4587/17
Провадження № 22-ц/818/5805/19
Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:
головуючого-судді Бровченка І.О.,
суддів: Колтунової А.І., Кругової С.С.,
розглянувши в порядку підготовки до апеляційного розгляду апеляційну скаргу ОСОБА_1 - адвоката Човганина Михайла Івановича на рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 26 вересня 2019 року в складі судді Єрмоленко В.Б. у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про припинення права спільної сумісної власності, поділ майна подружжя та визнання права власності на ідеальну частку,
встановив:
В провадженні Харківського апеляційного суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про припинення права спільної сумісної власності, поділ майна подружжя та визнання права власності на ідеальну частку.
Ухвалою Харківського апеляційного суду від 11 листопада 2019 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 - адвоката Човганина М.І. на рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 26 вересня 2019 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про припинення права спільної сумісної власності, поділ майна подружжя та визнання права власності на ідеальну частку.
Ухвалою Харківського апеляційного суду від 26 листопада 2019 року закінчено підготовку апеляційного розгляду справи, призначено цивільну справу до розгляду судом апеляційної інстанції в судовому засіданні в приміщенні Харківського апеляційного суду на 10 год. 20 хв. 17 грудня 2019 року.
Представником ОСОБА_1 адвокатом Човганина М.І. подано клопотання про проведення судових засідань в режимі відеоконференції. Відеоконференції просить проводити у приміщенні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області (вул. Загорська, 53, м. Ужгород, 88017). В обґрунтування посилається на те, що має велику зайнятість у розгляді інших судових справ та вказує на значну відстань між містами Ужгород та Харків.
Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Для забезпечення швидкого та ефективного відправлення правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків апеляційного розгляду справи, судова колегія вважає за необхідне призначити справу до розгляду в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд -
ухвалив:
Клопотання представником ОСОБА_1 - адвокатом Човганина Михайла Івановича про забезпечення проведення судових засідань у режимі відеоконференції задовольнити.
Розгляд цивільної справи здійснювати в режимі відеоконференції в приміщенні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, що знаходиться за адресою: вул. Загорська, 53, м. Ужгород, 88017.
Судове засідання призначене на 11 год. 00 хв. 30 січня 2020 року здійснювати в судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.
Усі подальші судові засідання проводити в режимі відеоконференції.
Доручити забезпечення проведення відеоконференцій Ужгородському міськрайонному суду Закарпатської області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, відповідно до ст. 389 ЦПК України оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий - І.О. Бровченко
Судді: С.С. Кругова
А.І. Колтунова