Єдиний унікальний номер № 285/2517/18
Провадження № 1-кп/0285/228/19
05 грудня 2019 року м. Новоград-Волинський
Головуючий суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області ОСОБА_1 , вивчивши матеріали кримінального провадження № 285/2517/18 (12016060090002083 від 17.12.2016 року) по обвинуваченню
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Варварівка, Новоград-Волинського району, Житомирської області, зареєстрованого та мешканця АДРЕСА_1 ,
у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України,-
встановив:
В провадженні суду перебуває вищезазначене кримінальне провадження.
Виникла необхідність допиту свідка ОСОБА_3 .
В матеріалах кримінального провадження наявна заява ОСОБА_3 про допит його як свідка в режимі відеоконференції з Личаківським районним судом м. Львова (а.с. 70).
Відповідно до норм ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відео конференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або інших поважних причин.
Згідно ч. 9 ст. 336 КПК України дистанційне судове провадження згідно з правилами цієї статті може здійснюватися в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, Верховному Суді України під час здійснення судового провадження з будь-яких питань, розгляд яких віднесено до компетенції суду. Частина 2 ст. 336 КПК України передбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Відповідно до ч. 5 ст. 336 КПК України якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому поза територією юрисдикції суду та поза територією міста, в якому розташований суд, суд своєю ухвалою може доручити суду, на території юрисдикції якого перебуває така особа, здійснити дії, передбачені ч. 4 цієї статті (вручення такій особі пам'ятки про її процесуальні права, перевірка її документів, що посвідчують особу, та перебування поряд з нею до закінчення судового засідання).
Копія ухвали може бути надіслана електронною поштою, факсимільним або іншим засобом зв'язку. Суд, що отримав доручення, за погодженням з судом, що надав доручення, зобов'язаний у визначений в ухвалі строк організувати виконання зазначеного доручення.
Беручи до вищенаведене, з метою дотримання швидкого, повного та неупередженого судового розгляду, враховуючи, що кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки, суд вважає за можливе провести судове засідання 03.03.2020 року о 10 год. 00 хв. в режимі відеоконференції з Личаківським районним судом м. Львова.
Керуючись ст.ст. 107, 336, 371, 372 КПК України, суд -
ухвалив:
Судове засідання у кримінальному провадженні № 285/2517/18 (12016060090002083 від 17.12.2016 року) по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України, яке відбудеться 03 березня 2020 року о 10 год. 00 хв. провести у дистанційному судовому засіданні між Новоград-Волинським міськрайонним судом Житомирської області та Личаківським районним судом м. Львова (79007, вулиця Богдана Лепкого, 16, Львів, Львівська область).
Доручити Личаківському районному суду м. Львова здійснити дії, передбачені ч. 4 ст. 336 КПК України, а саме: перевірити особу свідка ОСОБА_3 , мешканця АДРЕСА_2 , вручити пам'ятку про його процесуальні права та обов'язки та перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання.
Організацію та контроль за виконанням ухвали суду в частині забезпечення відеозв'язку Личаківським районним судом м. Львова з Новоград-Волинським міськрайонним судом Житомирської області покласти відповідно на керівників апарату цих судів.
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий :