Ухвала від 21.11.2019 по справі 753/8712/18

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 753/8712/18

№ апеляційного провадження: 22-ц/824/16627/2019

Головуючий у суді першої інстанції: Даниленко В.В.

Доповідач у суді апеляційної інстанції: Болотов Є.В.

УХВАЛА

21 листопада 2019 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного суду Болотов Є.В., розглянувши апеляційну скаргу Державної іпотечної установи на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 16 вересня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та Кредит», Державної іпотечної установи, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Заїзжай Катерини Миколаївни про встановлення виконання боргових зобов'язань за кредитним договором та зняття заборони відчуження на нерухоме майно,

встановив:

Рішенням Дарницького районного суду м. Києва від 16 вересня 2019 року названий позов задоволено.

В апеляційній скарзі Державна іпотечна установа просить рішення суду скасувати, та ухвалити нове рішення про відмову у задоволенні позовних вимог.

У клопотанні про поновлення строку апеляційного оскарження Державна іпотечна установа зазначає, що копію оскаржуваного рішення отримано 01 жовтня 2019 року. Апеляційна скарга подана 31 жовтня 2019 року.

Вважаю, що клопотання про поновлення строків апеляційного оскарження підлягає задоволенню, оскільки документи, які містяться в матеріалах справи, не дають підстав дійти протилежного висновку.

Апеляційна скарга відповідає вимогам щодо форми та змісту, встановлених ст. 356 ЦПК України, подана уповноваженою особою.

Керуючись ст. ст. 354, 356, 359, 361 ЦПК України, -

ухвалив:

Поновити Державній іпотечній установі строк апеляційного оскарження рішення Дарницького районного суду м. Києва від 16 вересня 2019 року.

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою Державної іпотечної установи.

Надіслати учасникам справи копію ухвали про відкриття провадження та копії апеляційної скарги і доданих до неї матеріалів.

Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу протягом трьох днів з дня отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Зупинити дію оскаржуваного рішення до закінчення апеляційного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Є.В. Болотов

Попередній документ
85834596
Наступний документ
85834598
Інформація про рішення:
№ рішення: 85834597
№ справи: 753/8712/18
Дата рішення: 21.11.2019
Дата публікації: 25.11.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них