Ухвала від 19.11.2019 по справі 638/14409/16-ц

Справа № 638/14409/16-ц

Провадження № 2/638/380/19

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

підготовчого засідання

19 листопада 2019 року Дзержинський районний суд м. Харкова в складі:

Головуючого Грищенко І.О.

За участю секретаря Котяш Н.В. ,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до обслуговуючого кооперативу «Комсомолець 36», третя особа- ОСОБА_2 , про визнання рішення недійсним,

установив:

Позивач 06.09.2016 року звернувся до Дзержинського районного суду м. Харкова з позовною заявою, в якій просить суд визнати рішення Загальних зборів членів обслуговуючого кооперативу «Комсомолець 36» від 18.11.2013 року в частині прийняття ОСОБА_2 , як члена кооперативу, в частині обрання її головою кооперативу такими, що не приймались.

Відповідно до даних протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 05.03.2018 року , справу розподілено в провадження судді Грищенко І.О., після вилучення (заміни) суддів Наумової С.М. та Лазюка С.В.

Ухвалою судді від 12 березня 2018 року цивільну справу прийнято до свого провадження та призначено підготовче засідання.

Відповідач, через свого уповноваженого представника , подав відзив на позовну заяву , в якому визнав позов в повному обсязі.

Уповноважений представник третьої особи заперечував проти задоволення позовних вимог позивача.

Учасники справи в підготовчому судовому засіданні не заперечували проти призначення справи до судового розгляду, всі докази, які були в наявності у сторін , долучені до матеріалів справи, всі учасники залучені до участі в справі.

На виконання вимог ч. 2 ст. 197 ЦПК України судом було здійснено визначені у вказаній нормі дії, необхідні для забезпечення правильного та своєчасного розгляду справи по суті шляхом розгляду та вирішення заявлених учасниками клопотань, долучення доказів.

У підготовчому судовому засіданні встановлено, що підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає, клопотань про залучення до участі у справі відповідачів, третіх осіб та інших клопотань до суду не надійшло.

При цьому, підстав для відкладення підготовчого засідання або оголошення перерви у відповідності до вимог ст. 199 ЦПК України судом встановлено не було.

За умовами ч. 2 ст. 200 ЦПК України суд вважає за можливе закрити підготовче провадження у цій справі та призначити справу до судового розгляду по суті.

Обставини, що перешкоджали б призначенню справи до розгляду по суті, судом не встановлено.

Згідно із п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши думку учасників судового засідання, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому доходить висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні, у порядку загального позовного провадження та встановлення загального порядку дослідження доказів у справі.

Справа підлягає розгляду суддею одноособово.

Керуючись ст. ст. 196 - 200, 258 - 261, 353 ЦПК України, суд

постановив:

Закрити підготовче провадження та призначити справу за позовом ОСОБА_1 до обслуговуючого кооперативу «Комсомолець 36», третя особа- ОСОБА_2 , про визнання рішення недійсним, до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 28 січня 2020 року на 14-00 год.. у приміщенні Дзержинського районного суду м. Харкова за адресою: м. Харків, пр. Перемоги, буд. 52 - В, каб. 125, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справу розглядати суддею одноособово.

Про дату та час судового засідання повідомити учасників справи.

Учасники справи користуються процесуальними правами та повинні виконувати свої процесуальні обов'язки у відповідності до ст. ст. 43, 49 ЦПК України.

Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб - порталі судової влади України в мережі інтернет: https://dg.hr.court.gov.ua/sud2011/.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

Головуючий: І.О.Грищенко

Попередній документ
85829322
Наступний документ
85829324
Інформація про рішення:
№ рішення: 85829323
№ справи: 638/14409/16-ц
Дата рішення: 19.11.2019
Дата публікації: 25.11.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів
Розклад засідань:
28.01.2020 14:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
30.03.2020 14:30 Дзержинський районний суд м.Харкова
02.06.2020 15:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
18.11.2020 10:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГРИЩЕНКО І О
ХАЙКІН В М
суддя-доповідач:
ГРИЩЕНКО І О
ХАЙКІН В М
відповідач:
ОК "Комсомолець 36"
позивач:
Макаренко Михайло Василійович
представник відповідача:
Оленін Анатолій Юрійович
представник позивача:
Шпіньова Олена Михайлівна
представник третьої особи:
Бакуменко Сергій Вікторович
третя особа:
Сегеда Ірина Євгенівна