Справа № 761/34356/19
Провадження № 1-кп/761/2408/2019
/ підготовчого судового засідання/
(неповний текст відповідно до правил ст. 376 КПК України)
21 листопада 2019 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
захисників: ОСОБА_5 ,
ОСОБА_6 ,
представника потерпілих ОСОБА_7 ,
потерпілих: ОСОБА_8 ,
ОСОБА_9 ,
провівши в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва підготовче судове засідання у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (відомості внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 31 січня 2019 року за № 12019100000000106),
Призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акта по обвинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (відомості внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 31 січня 2019 року за № 12019100000000106), який відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А, - на 27 листопада 2019 року о 10 годині 40 хвилин.
Клопотання прокурора про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_4 - задовольнити частково.
Застосувати до ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Києва, запобіжний захід - домашній арешт, заборонивши йому без дозволу судузалишати місце свого проживання за адресою: АДРЕСА_1 , з 22 години до 7 години ранку наступного дня.
Покласти на обвинуваченого ОСОБА_4 додаткові обов'язки, передбачені ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме:
-повідомляти суд про зміну свого місця проживання;
-не відлучатися з місця проживання без дозволу суду;
-здати на зберігання до суду свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну (за наявності).
Роз'яснити обвинуваченому ОСОБА_4 , що відповідно до ч. 5 ст. 181 КПК України, працівники органу Національної поліції з метою контролю за його поведінкою, мають право з'являтися в житло, під арештом в якому він перебуває, вимагати надання усних чи письмових пояснень з питань, пов'язаних із виконанням покладених на нього зобов'язань.
Ухвалу в частині застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту передати для виконання органу Національної поліції за місцем проживання ОСОБА_4 - до Шевченківського УП ГУНП у м. Києві.
Строк дії ухвали щодо застосування до ОСОБА_4 додаткових обов'язків визначити строком до 21 січня 2020 року.
В іншій частині клопотання - відмовити.
Клопотання сторони захисту щодо повернення застави, внесеної за ОСОБА_4 , а також щодо складання досудової доповіді - задовольнити.
Розмір застави, внесеної за ОСОБА_4 , в розмірі 480 250 (чотириста вісімдесят тисяч двісті п'ятдесят) гривень - повернути заставодавцю - ОСОБА_10 .
Зобов'язати уповноважену особу органу пробації (за місцем проживання обвинуваченого - АДРЕСА_1 ) скласти досудову доповідь відносно обвинуваченого ОСОБА_4 та направити її до суду.
В решті заявлених клопотань сторони захисту (щодо призначення повторної судової психолого-психіатрічної експертизи, щодо витребування окремих документів) - відмовити.
Судовий розгляд здійснювати у відкритому судовому засіданні одноособово.
Викликати в судове засідання сторін кримінального провадження.
Оголошення повного тексту ухвали відбудеться 26 листопада 2019 року о 15 годині 45 хвилин.
Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили з моменту її винесення і підлягає негайному виконанню.
Суддя ОСОБА_1