Справа № 454/1665/19 Головуючий у 1 інстанції: Фарина Л.Ю.
Провадження № 22-ц/811/2672/19 Доповідач в 2-й інстанції: Струс Л. Б.
Категорія:84
(вступна і резолютивна частини)
19 листопада 2019 року м. Львів
Справа № 454/1665/19
Провадження № 22-ц/811/2672/19
Львівський апеляційний суд в складі колегії суддів з розгляду цивільних справ:
головуючого Струс Л.Б.,
суддів Левика Я.А., Шандри М.М.
секретар Бадівська О.О.
за участю ОСОБА_1
розглянув у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_2
на ухвалу Сокальського районного суду Львівської області від 04 липня 2019 року у складі судді Фарина Л.Ю.
у справі
за позовом ОСОБА_2 до ПрАТ СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» в особі Львівської дирекції «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача: ОСОБА_3 про стягнення матеріальної та моральної шкоди,-
Керуючись ч.6 ст. 259 ЦПК України, складання повного тексту постанови відкласти на десять днів з дня закінчення розгляду справи, оголосивши її вступну і резолютивну частини.
Керуючись ст.ст. 367, 368, 374, 376, 381, 382, 383, 384 ЦПК України, Львівський апеляційний суд,-
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 - задовольнити.
Ухвалу Сокальського районного суду Львівської області від 04 липня 2019 року - скасувати.
Постановити нове судове рішення, яким заяву ОСОБА_2 про забезпечення позову у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ПрАТ СК "Княжа Вієнна Іншуранс Груп" в особі Львівської дирекції "Княжа Вієнна Іншуранс Груп", ОСОБА_1 , третя особа на стороні позивача: ОСОБА_3 про стягнення матеріальної та моральної шкоди - задовольнити.
Накласти арешт на автомобіль марки «ВАЗ» д.н.з. НОМЕР_1 та причіп ПФ 01 Фермер д.н.з. НОМЕР_3 ) які на праві власності належать ОСОБА_1
Стягувач: ОСОБА_2 , адреса: АДРЕСА_1 РНОКПП НОМЕР_4 .
Боржник: ОСОБА_1 , адреса: АДРЕСА_2 , РНОКППНОМЕР_5 .
Постанова суду набирає законної сили з моменту її винесення 19.11.2019р. та підлягає негайному виконанню з 19.11.2019р.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття, але може бути оскарженою у касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повної постанови.
Головуючий
Судді