Ухвала від 13.11.2019 по справі 159/2975/19

УХВАЛА

13 листопада 2019 року

Київ

справа №159/2975/19

адміністративне провадження №К/9901/31190/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду

судді-доповідача Мельник-Томенко Ж.М.,

суддів Мартинюк Н.М., Шишова О.О.,

перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 24 липня 2019 року та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2019 року

у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Старшого інспектора відділу організації несення служби в м. Ковелі Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Боброннікова Івана Миколайовича, Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся в суд з адміністративним позовом до Старшого інспектора відділу організації несення служби в м. Ковелі Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Боброннікова Івана Миколайовича, Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції, в якому просив про скасування постанови серії НК № 002721 від 22 травня 2019 року, якою його притягнуто до адміністративної відповідальності за те, що він 21 травня 2019, об 11 год. 50 хв., в м. Ковелі, по вул. Незалежності, 15, керував автомобілем без реєстраційних документів на транспортний засіб.

Рішенням Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 24 липня 2019 року в задоволенні позову відмовлено.

Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2019 року рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Не погоджуючись із такою постановою суду апеляційної інстанції позивачем 11 листопада 2019 року подано касаційну скаргу.

Перевіривши матеріали касаційної скарги, колегія суддів зазначає таке.

Статтею 286 КАС України передбачено особливості провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності.

Згідно з частиною третьої статті 272 КАС України судові рішення суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду справ, визначених статтями 273-277, 282-286 цього Кодексу, набирають законної сили з моменту проголошення і не можуть бути оскаржені.

Так, КАС України не передбачає можливості касаційного оскарження рішень, ухвалених у порядку, визначеному статтею 286 КАС України.

Відповідно до пункту першого частини першої статті 333 КАС України суд касаційної інстанції відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційну скаргу подано на судове рішення, що не підлягає касаційному оскарженню.

З огляду на викладене, у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.

Керуючись статтями 272, 286, 333 КАС України,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 24 липня 2019 року та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2019 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Старшого інспектора відділу організації несення служби в м. Ковелі Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Боброннікова Івана Миколайовича, Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями і оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Ж. М. Мельник-Томенко

Судді Н. М. Мартинюк

О.О. Шишов